Dialog Sp.z o.o.

Mikołów

Opinie o Dialog Sp.z o.o.

wruuu...

Pracowałem w kilku bardziej znanych miejscach w tej branży. Ludzie jednak mówią , że polecają to miejsce. Głównym powodem są niezłe warunki finansowe.

LOTKA

zgadzam się z "xxx"to nie jest firma godna zaufania Pani(usunięte przez moderatora),było o niebo lepsza niż późniejsza Pani(usunięte przez moderatora), Bóg jeden wie po co ona w ogóle tam było i co robiła prócz wmawiania że wszystko jest możliwe nawet jak nie jest!!!!!! Jedyne co dobrze wspominam to dziewczyny z telemarketingu. wspaniałe ale chyba równie szybko się wykruszyły... ap-ropo Czy ta firma jeszcze istnieje bo podobno Fiskus ich dopadł!

xxx

Firma godna zaufania???? Proszę Cię,To chyba nie w tej firmie pracowałeś !!!! Ja tam pracowałam troszkę i nigdy więcej.Masakra!!!! Ludzie nie przyjmujcie się tam.Z bożej łaskie Pani (usunięte przez moderatora), i (usunięte przez moderatora) zrobią Ci pranie mózgu heheh

Miranda

Był tylko jeden Łukasz który był zadowolony z Pracy w Tej firmie i to nie tylko na płaszczyźnie zawodowej...

Łukasz

Świetna i godna zaufania firma

Zostaw opinię o Dialog Sp.z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dialog Sp.z o.o.