ALKAZ SP. Z O.O. SP. K.

Olsztyn

Opinie o ALKAZ SP. Z O.O. SP. K.

Dragon

Tam są obozy pracy,o umowie o pracę możesz tylko pomarzyć.Zarobki 1400 na rękę .Tylko lizuchy mają premię, wyzysk.Wlasciciele, szczególnie ten buc Pawełek jest wulgarny i nie miły do pracowników.Oszukuja z wypłatami. Np.zarobiles 1400 dostaniesz 1300,takie skurwysyństwo.Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują że po miesiącu pracy będzie umowa o pracę Ca to kłamstwo,po roku dopiero umowę o pracę dostałem, atmosfera gumowa, konfidenci tam pracują, dziadostwo.Te buraki szefostwo to parodia. Nie polecam tej firmy,tego syfu.O dniach wolnych można pomazyc.

London
@Dragon 10.09.2017 23:18

Każdy wie że to debile haha buhaculalaa

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy ALKAZ SP. Z O.O. SP. K.? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o ALKAZ SP. Z O.O. SP. K. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALKAZ SP. Z O.O. SP. K.