Mixser

Wrocław

Opinie o Mixser

więci

zbliża się lato więc na pewno będą szukać dodatkowych pracowników na pracę sezonową, więc zgłaszaj się już teraz

Zgadzam się z poprzednikami. Ogromne spóźnienia jeżeli chodzi o wypłate. Brak kultury i cwaniactwo wśród pracowników. Studenci musieli strajkować zeby łaskawie dostać zaliczki, już nawet nie mówie o całej wypłacie. Trzymajcie się z daleka od firmy Mixser.

zniesmaczony

Niestety muszę zgodzić się z poprzednimi opiniami. Szczególnie z ostatnią. Najbardziej w pamięci zapadła mi Pani sekretareczka, z którą nic nie można załatwić, która nic nie wie, o wszystko trzeba ją prosić i wręcz błagać. W pierwszy dzień pracy dowiedziałem się że zamiast 8 godzin będziemy pracować po 9 albo 10 i do tego w weekendy też. W umowie było inaczej, ale nie zgadzasz się to wylatujesz. A jak pieniądze potrzebne to wiadomo.... swoją drogą wypłatę dostałem spóźnioną o miesiąc i to po długim telefonicznym użeraniu się z wspomnianą już panią sekretarką, która z wielką łaską zgadzała się cokolwiek zrobić. Termin wypłaty był także przekładany trzykrotnie. Dowiedziałem się także że będe musiał zapłacić za badania lekarskie które są g*wno warte. 5 minut badan, zmieżenie ciśnienia, wszystkie inne informacje na \"słowo honoru\" i 60 zł w plecy. Paranoja. W dodatku nigdy w życiu papieru na oczy nie widziałem. Warunki na miejscu racy tragiczne. Już pomijam sam charakter pracy na budowie ale jeden barak na często 30 + osób to zdecydowanie za mało. Można tylko sobie wyobrazić jak to wyglądało/pachniało po całym dniu pracy. Tak jak ktoś wspomniał pracownicy Pana [usunięte przez administratora] kulturą i dobrymi manierami nie grzeszą. Ogólnie można było spotkać w porządku ludzi, ale większość na czele z \"kierownictwem\" i stałymi pracownikami to zwykłe \"buraki\" i cwaniaki. Jedyny plus w tym wszystkim to stawka godzinowa która jak na taką pracę jest wysoką. \"Niestety jest to cena za godność\". OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

NIE POLECAM!!! TEN CALY MIXSER TO DWOCH SMIESZNYCH CWANIACZKOW I BARDZO INTELIGENTNA SEKRETARECZKA:), KTORZY ZERUJA NA BIEDNYCH STUDENTACH. TA SLABA OPINIA ZWIAZANA JEST Z BEZNADZIEJNA OBSLUGA W BIURZE (CZYT. BARAKU:)) JAK I Z ABSURDALNYM WYNAGRODZENIEM.

rozczarowana

Pracowałam dla pana Jurka bardzo długi okres czasu. Mogę powiedzieć tylko jedno większego .... nie poznałam. Jako pracodawca jest nieuprzejmy, potrafi przeklinać, wyzywać i być bardzo często niesłownym. Poza tym trzeba bardzo uważnie czytać co się podpisuje, gdyż pan Jurek jest bardzo sprytny. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Najbardziej kuszące w tej firmie są stawki, które dosyć często są najwyższe na rynku. Niestety jest to cena za godność.

Zostaw opinię o Mixser - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mixser