Dentomax

Białystok

Opinie o Dentomax

ewa
użytkownik zarejestrowany

w co rozumiesz konkretnie jako nerwową atmosferę i co konkretnie ją powoduje? @luiza gdzie masz to ogłoszenie?

bruno

do Luizy....trzeba to przezyc samemu, jesli chcesz mega nerwowej atmosfery, chaosu itd to probuj

bruno

Kariera w Dentomaxie? ahahhah dobre:)Kto chce niech próbuje....ja zdecydowanie odradzam...

Thor

Praca w Dentomax-ie może na krótką metę ma sens jak nie masz co ze sobą zrobić i potrzebujesz emocji. Jako były pracownik zdecydowanie nie polecam, lepiej do Biedronki.

bruno

wiele osób wypowiada sie tutaj negatywnie o firmie, o szefie...zastanowiliście się dlaczego tak jest ? (to do tych ktorzy piszą pozytywy, czyli szefa i najblizszych szefowi). Na mieście aż huczy na temat Dentomaxu...tam też nie mają racji? Może czas najwyższy puknąć się w głowę, że jednak coś jest nie tak i pójść po rozum do głowy? Zapewniam, że będzie to z korzyścią dla firmy i nie będą się tutaj pojawiać własnie takie opinie. Ale wątpie w to, znając realia, to troche inny pomysł na życie i firmę ma szef. Odradzam prace w Dentomaxie...no chyba, że chcecie życ w ciągłej niepewności i stresie...być traktowanym nie jak pracownik a jak śmieć...sorry, ale taka jest prawda...

maks

jesli ktos chce pracowac to bedzie pracowal w firmir dentomax, a jesli ktos przychodzi do pracy by posiedziec , pokombinowac i nie przepracowac sie chociaz i oczekuje ze za swoja prace otrzyma solidne wynagrodzenie to zycze powodzenia w zyciu zawodowym, jesli ktos nie spelnia podstawowych kryteriow to sorry , to jest firma prywatna ludzie, nikt nikogo nie bedzie w niej trzymal za piekne oczy, na swoja sytuacje trzeba zapracowac!!! ktos kto pisze obelgi w strone firmy dentomax , w strone praconikow w niej zatrudnionych to malo wie o sytuacji , krotko w niej popracowal!! firma dentomax nie jest idealna , Szef tez nie, ale kto z nas jest! Malo ktory Szef pracuje na rowni ze swoimi pracownikami, jak trzeba spakuje paczke , inni Szefowie wskazuja palcem co ma byc zrobione! i tyle!!!

ania

Zero umów smieciowych, wszyscy na umowę o pracę, jak mało gdzie pracownicy chcący działać są naprawde doceniani. wszystkie negatywne komentarze pisane sa przez rozżalonych ex pracowników którzy nie zarabiali nawet na swoje koszty, żenada

były pracownik

"pani" która pisała aby zapytać się pracowników tam pracujących?? zal.pl. polowa to rodzina a druga połowa to dziewczyny z małych miejscowosci ktorre pracują bo tak jak sam pan prezes powiedział "... a gdzie one juz takie stare tam na wioskach dostaną jakąś pracę? będa u mnie robić" i śniech :):) Druga sprawa to "pani" spomniała o tym, że droga wolna ??? tylko że jesden z pracowników został ściągnięty z konkurencji, obiecano mu kokosy jak każdemu, popracował 5-6 miesięcy i został zwolniony, żona, małe dziecko i kredyt na karku tylko mu zostały . Cudny Pan prezes wykiwał go jak ostatni cham i prostak. Za cos takiego życzę mu aby jego firma splajtowała jak najszybciej !!!!!!!!!

banani

Zdarzyło mi się pracować w Dentomaxie i stwierdzam, że to specyficznie zarządzana firma. Fajny przedsionek do nauki branży, poznania rynku i konkurencji a wtedy czas na zmiana na inną bardziej prestiżową markę. Ogólnie drugi raz bym tam już nie chciał pracować... :) pozdrawiam

bruno

tak by nie używać wulgarnych i nieprzyzwoitych słów....zero, zero i jeszcze raz zero... chcesz mieć problemy i sporo emocji idź do pracy do Dentomaxu.... odradzam i jeszcze raz odradzam

Stephen
użytkownik zarejestrowany

Dentomax jest hurtownią sprzętu stomatologicznego, dodatkowo posiadają mniej ważne materiały. http://dentomax.pl/oferta/oferta-sprzetowa/ Zastanawiam się jak produkty Dentomaxa są odbierane przez klientów indywidualnych, czy wielkie poradnie stomatologiczne. Jaka jest w ogóle szansa na to, żeby zdobyć u nich pracę?

bruno

Administrator, a może bezduszna maszyna usuwa słowa niekoniecznie niestosowne, a dokładnie pokazujące jak jest w firmie Dentomax. Potencjalnym czytelnikom pragnę podpowiedzieć, iż chodziło o słowo na literę "s" , a słowo pochodzi od "syfilis", łacińskiej nazwy kiły. Po raz kolejny przestrzegam wszystkich potencjalnych chętnych do pracy w tej firmie.

bruno

żenada i ( usunięte przez administratora ), podobno kolejna osoba poleciała szybciutko. Jeśli ktoś jeszcze wierzy w stabilność pracy w Dentomaxie to chyba jedynie Pan prezes, on faktycznie ma tam stabilizację.Odradzam każdemu tą firmę i przestrzegam. Pomysłów szefa sto i wszystkie w błoto:)

pani

Widać komentarze były pisane przez osoby dotknięte jakąś sytuacją, co zdarza się w każdej firmie. A niektórzy po prostu z czystej zazdrości. Proponuje porozmawiać z pracownikami którzy tam pracują od dawna i zapytać o ich opinię czy rzeczywiście jest tak źle. Naprawdę wszystkim życzę takiego wyrozumialego szefa. Chyba nie wiecie jak moze byc w innych firmach gdzie naprawdę może trafić sie potwór. Pozdrawiam

MAKSIMUS

Dentomax - Firma na pierwszy rzut oka poważna. Jednak jak się zacznie tam pracować to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to bardzo dosłownie. Jedyna ogarnięta osoba to Pani Katarzyna. Największy krętacz i [usunięte przez moderatora] (wszechwiedzący). Pan [usunięte przez moderatora]uważa się za wielkiego biznesmena, a tak naprawdę nie ma pojęcia o zarządzaniu. W dentomaxie nie ma żadnych ustalonych regół. Jeśli szukasz pracy stabilnej, to nie pod tym adresem. Ludzie są zwalniani o 16:55 w ostatni dzień miesiąca. Żenada !!!

plomba

Pani [usunięte przez moderatora] bodajże, [usunięte przez moderatora] to niespełniony biznesme, obiecuje, obiecuje a z niczego nie wywiązuje się, lekarze mają już dość [usunięte przez moderatora] z jego strony, myśli że jest nie wiadomo kim, że istnieje tylko on, no ite jego córeczki, niedotkniątka, siedzą nic nie robią i zajmują innym czas a szczegolnie ta [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] która świeci oczami i nic nie robi :)

b2

a można wiedzieć jak ta Pani się nazywa??

a

[usunięte przez moderatora] Pani z rekrutacji w Gdańsku musi się jeszcze wiele nauczyć zwłaszcza jak chce nadal wcielać się w rolę tak baaardzo profesjonalnej. Wrażenia w zasadzie żadne,a nawet na mały plus , nie stać ich na dobrych pracowników z doświadczeniem. Podstawa śmieszna i roztaczanie wizji nie skończonych premii ble,ble,ble.

gal

Do: anonim - kolego, nazywanie kogoś złodziejem bez podawania dowodów, nazywa sie szkalowaniem godzącym w dobre imie, a to podchodzi pod pewne paragrafy. Jeżeli więc wiesz o popełnieniu przestępstwa, to to po prostu zgloś gdzie trzeba, a nie żenująco się wyżywasz, a na dodatek anonimowo.

Zostaw opinię o Dentomax - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentomax