Spaw jar konin Jarosław biernat

Opinie o Spaw jar konin Jarosław biernat

Spawacz

Przez 3 lata współpracy nie było problemów. Pozdrawiam

Juri

Panie w biurze pięknie gadają jak robisz i chcą się dowiedzieć czy wszyscy w pracy kto pije na ile roboty jest a czy to nasz problem bierze kasę za coś więc niech ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podzwoni a nie od pracowników wszystko chce wiedzieć i oszukują na kasie a same gumowe uszy tam robią i podpuszczaja się nawzajem przykład z Panem heretykiem pozdrawiam i nie polecam

jur

Mają dużo pracy w PL.

krzychu

Firma w porządku, pracy dużo, pracuje kilka lat jestem zadowolony.

Adi

ktos cos wiecej o nich? mam oferte z warszawy

Mąter

Z daleka od tego spawjaru

Janek

micjhal787878787
@Janek 02.08.2016 10:07
Co nie którym chyba firmy się pomyliły, jestem zadowolony z pracy .Właściciel zawsze idzie na rękę,pomocny.. Polecam........

Praca jest cały czas, czy kończy się projekt trzeba poczekać trochę??

Roman

Firma rzetelna i godna polecenia.Nie słuchajcie opinii jakie inni wystawiają, współpracuje z nimi od roku i nie było nigdy problemów.Polecam zainteresowanym.

Jarek67

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Infrmacja dla osoby piszącej posty: Z dniem dzisiejszy sprawa o stalking została zgłoszona w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie.

ak66

szef w porządku ci co spartolili robote lub inne trefne rzeczy robili niech się nie dziwią to są ich negatywne opinie.

Zostaw opinię o Spaw jar konin Jarosław biernat - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaw jar konin Jarosław biernat