cyprio sun holidays

Opinie o cyprio sun holidays

kasia

Jestem ciekawa czy ktoś z was korzystał z biura turystycznego i z ofert wycieczek u nich? Widizałąm ze maja nawet fajne oferty, jednka tyle teraz słyszy sie o upadłosci takich firm, szukam czegos sprawdzonego na wakacje.

Pawson

Słowa kojarzące się z cyprio sun holidays stresująca praca, nastawienie na wyniki Atmosfera i ludzie tam pracujący byli świetni, atmosfera doskonala, zgrana grupa ludzi Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem czy firma nadal istnieje, trudno powiedzieć jak jest w tej chwili Nie podobal mi się brak strategii rozwoju firmy, pewna bierność i pasywność.

to co sie działo w tym biurze to istna TRAGEDIA!!!!! szefowa jest naprawde [usunięte przez moderatora] ,praca z nia to istny KOSZMAR!!!! Nikt nie chcial z nią współpracować ,wszyscy kontrahenci sie od niej poodwracali ,bo myslala ze każdy bedzie dla niej robil za darmo, [usunięte przez moderatora]

robi

Słowa kojarzące się z cyprio sun holidays stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadna, [usunięte przez moderatora] Atmosfera i ludzie tam pracujący byli w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? niewiem czy ta firma nadal istnieje, mam nadzieje że już upadla Najbardziej podobało mi się w cyprio sun holidays:wino które przywozila z Cypru na różne targi turystyczne Najbardziej nie podobało mi się w cyprio sun holidays:fatalne zarządzanie, szegfowa [usunięte przez moderatora] traktowala nas jak maszynki do zarabiania pieniedzy, [usunięte przez moderatora] nirgy do niej nie idsdzie do pracy

Zostaw opinię o cyprio sun holidays - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cyprio sun holidays