Opinie o Janina Musiał Vital-Vera w Bukowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janina Musiał Vital-Vera. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janina Musiał Vital-Vera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janina Musiał Vital-Vera w Bukowiec

Mariusz Nowy wpis

Czy dojazd do firmy jest ciężki?

ber Nowy wpis

strasznie tu cicho ostatnio, wchodzi tu ktoś jeszcze? Dajcie znać jeśli tak i powiedzcie jak wyglądają u nich zarobki, czy warto czy sobie darować dzięki

zając Nowy wpis

Ciężko na pewno powiedzieć czy do firm w 100% polecanych można zaliczyć Vital-vere, dobrze byłoby gdyby każdy przekonał się na własnej skórze, ale oczywiście jestem świadomy że nikt nie chce iść w ciemno do pracy, Vital-Vera z Bukowca zajmuje się pościelami wełnianymi, materacami do spania i poduszkami ortopedycznymi. Dlatego prace u nich nie jest pewnie ciężka

kleo Nowy wpis

na "forumach" to rzeczywiście dziwne rzeczy mogą pisać. Skoro nie wierzysz w to co ludzie tu piszą, to po co pytasz :) Mnie to forum już nie raz uratowało przed pracodawcą , który mógł sięstać moim utrapieniem. Dzięki niemu znalazłem kilka porządnych firm. Czy do takich również można zaliczyć Vital-Vera Waszym zdaniem?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Janina Musiał Vital-Vera? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lol

Firma sprzedana, ludzie zwolnieni, kasa nie wypłacona - WAŁEK !!!

surf

szukam handlowca do prowadzenia 4 grup handlowych, najlepiej prelegenta(usunięte przez administratora)

asz

Ja jestem zadowolona pracuje już kilka lat

gal nie anonim

czy ta firma jeszcze istnieje? widzę,że zmienili nazwę rezonatora po aferze w tvn 24, gdzie pokazano jakie działania mają i do jakich ludzi uderzają.

Zawiedziona

SPROSTOWANIE to nie ta Vital Vera, chodziło mi o tą w Nowym tomyślu

Zawiedziona

Jeśli chodzi o pracę w telemarketingu to szczerze nie polecam, chyba że ktoś lubi pracować w stresie... w tej firmie nerwy wysiadają, ciągłe kontrole, zakazy i nakazy, monitoring, odsłuchy, a skrypt na całą stroną, a tylko spróbuj jedno słowo zmienić to już afera, u nich skrypt to świętość, a niby praca od 7.30 do 15.30 a tak naprawdę cały czas są tam po 10h do 17.30....

(usunięte przez administratora). Poznałam dużo ciekawych ludzi w tej firmie to fakt, (usunięte przez administratora)Tak tam jest fajnie.

a jakie narzedzia pracy oferuja? czy sa to nowe czy tez uzywane przez kogos wczesniej?

Do anonima: Człowieku Ty masz jakąś obsesję wiec idź się lecz i nie psuj opinii firmie w której ja nadal pracuje, jeśli jesteś taki dobry to nie utrudniaj życia osobom które pracują i chcą pracować tutaj nadal. Mścisz się na naszym szefie ale nie zdajesz sobie sprawy z tego ze V-V zatrudnia prawie 100 osób, które chcą pracować, wiec weź się odczep!! Do osoby pytającej: Handlowcy maja umowę o pracę. Ja pracuję tutaj już dosyć długo w tej chwili wprowadzają nowy produkt, jak będzie jeszcze nie wiem ale jestem dobrej myśli, bo czy w tej firmie czy w innej zawsze jest podobnie, raz lepiej raz gorzej. Tutaj nikt mnie nigdy nie oszukał a jak potrzebowałem pomocy to ją dostałem . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj postaram się odpowiedzieć (w miarę możliwości czasowej :-)

a jaką proponują umowę?

Ja kolege ktory pisze o cenach na internecie, zapraszam na prezentacje. Wtedy na pewno bedzie mogl poznac roznice pomiedzy materacami, rodzajami welny itp "drobnostki". Firm o podobnym lub identycznym profilu jak v-v jest w Polsce kilka, wiedzie im sie lepiej czy gorzej, ceny maja porownywalne, wyzsze lub nizsze, wszystko zalezy od wykonania samego produktu. A ze kierowane jest do starszych ludzi? No niestety, forma sprzedazy preferowana przez firme, czyli pokazy domowe, tak juz ma, ze najlepiej trafia do ludzi starszych, bo te mlodsze wiecznie nie maja czasu i nie lubia sprzedawcow w domu. Jak juz ktos wspomnial wczesniej, da sie z ich wyplat godnie wyzyc, z tym ze nie kazdy sie do tego typu sprzedazy nadaje, jednak trzeba umiec sie przelamac, wiec potem latwo wylewac swoje zale.

Do mejk : Ja pracuję w tej firmie już 11 miesiąc i na kase w kieszeni nie narzekam. Firma jest OK i praca też mi się podoba. Wcześniej przez 2 lata pracowałem jako vanseller w branży spożywczej i to jest w porównaniu z tamtą pracą jak dzień do nocy. tutaj masz wszystko po krawatem, logistycznie zaplanowane i podane na tacy . Najważniejsze ze nie musisz sam umawiać spotkań. Towar jest tez OK, sam spie na materacu i jesli mam byc szczery to napisze tak -nigdy nie wróce na zwykłe łózka, jak chcesz możesz wierzyc, jak nie to nie, ale śpi się rewelacyjnie. A co do szkolenia to ogólnie nie jest łatwo się tutaj dostac , ale jeśli zaprosili Cie do firmy, to hello - znaczy że im się spodobałes , wiec nie rozumiem skad to pytanie, musisz tylko nauczyc sie tego tekstu i go zaliczyc, zaliczenie nie jest takie straszne a oni tym sposobem sprawdzają na ile jestes zaangazowany i poważny :-) wszyscy to przechodzilismy, wiesz o co chodzi! Jak umiesz tekst to jedz ! Pozdro

pljhh

Ja uważam,że nie tak łatwo dostać się do firmy Vital-Vera. Byłem pracownikiem i pracowałem 2,5 roku. Ogólnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Początki były ciężkie. Aby pracować tyle czasu i kręcić właściwe obroty należy się na początku wykazać ponieważ firma nie chce byle handlowców. Zwolnieni "byle handlowcy" którzy nie potrafią sprzedawać mogą tylko narzekać na tym portalu.

jestem użytkownikiem towaru v-v. jestem zadowolony z właściwość materaca i wełny różnica spania na zwykłym materacy a materacu termoelastycznym-nieporównywalna.

mejk

Witam. Czy uzyskamy jakąś opinię odnośnie pracy w tej firmie? Jak wygląda sprawa weksli i jaki na prawde jest ten towar? Podobno na szkoleniu ma być jakiś egzamin, po co ciągnąć ludzi tyle km, żeby potem wracali z niczym jeśli się nie spodobają.

(usunięte przez administratora) bylem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej czytam opinie i jak wszedzie sa one rozne jedni za drudzy przeciw moze mi ktos powiedziec jak jest tam teraz zeczywiscie i co oznacza ze trzeba im placic za uzywanie samochodu do celow prywatnych i jaki to koszt i czy produkty ktore maja zeczywiscie sa dobre i warte polecania i sprzedawania ich ludziom

Zostaw merytoryczną opinię o Janina Musiał Vital-Vera - Bukowiec

Janina Musiał Vital-Vera