Opinie o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

a udi

Gruba jest nie do ruszenia.Z resztą ,kto by ja ruszyl.? Hannibal Lecter!

Zdzislaw
@a udi

Szkoda dziewczyny, pranie mózgu za free. W weekendy ma przespane noce?

Norbi

Nikt nie musi robić łaski, że pracuje bo za to zarabia a firma jest dobra ale wymagająca!!

Franciszek
@ono

Każdy chce się tak szybko zwinąć do domu? Nie ma nadgodzin i nikt nie zostaje dłużej w pracy? Nawet dla chętnych co chcą sobie dorobić?

Atmosfera tragiczna, brygadziści szczekają na pracowników że maszyny ustawić nie umieją, a to ich robota jest a nie zwykłych odbieraczy, brak zasypu centralnego przy wtryskarkach, przez co musiałem ręcznie z wiader sypać granulat i mimo że miałem maszynę to musiałem jeszcze pakować produkty w kartony do wysyłki... paleciaki też do odbierającego należą bo magazynierów to tam brak. Masz jechac po materiał sypac z wiader i jednocześnie być pakowaniem i magazynierem. Starzy pracownicy pst wieszają na nowych, bo się uczy i za wolno pracuje, a stary ma ambicje żeby robić ponad normę za najniższą bo myśli że go prezes po plecach poklepie xD zwolniłem się już parę lat temu teraz mam super pracę w miłej atmosferze :) nigdy więcej tego (usunięte przez administratora)

Bartosz

A co to za różnica czy brygadzista czy brygadzistka? Chodzi o to że trzeba po sobie sprzątać stanowisko pracy a co niektórzy tego nie robili? Każdy kto staje przy maszynie sam pod siebie sobie ją ustawia czy to nie jest konieczne?

wiktor

Ludziska bez przesady! Praca fajna i prosta. Nie trzeba myśleć przy jej wykonaniu. Ważne abyś był , trzepał i trzepał i trzepał. Jak najwięcej. Jak Ciebie zabraknie to inni trzepacze przyjdą i będą trzepać.

Ayo Nowy wpis

Witam kolegów ślusarzy szukają właśnie do was nowej osoby(narzędziownia). W ofercie piszą o bardzo dobrych zarobkach, ale sami wiecie jak to czasem bywa z tymi ogłoszeniami. Podpowiecie mi ile wychodzi się na czysto?

edward giereek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Bardzo podobny do dziadka. Ta falka na włosach i ciężkie bryle. Charakter? Też dziadka.

Poszukiwany jest magazynier. W ofercie jest informacja że wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji. Czyli można na start negocjować czy wraz ze stażem pracy można liczyć na podwyżki? Jak wyglada sprawa z nadgodzinami, można coś wyrobić ?

Od kiedy mechanika potrzebują? Ogłoszenie jest a nie napisali kiedy start pracy. Szukam czegoś od zaraz tak naprawdę, dlatego piszę, nie pasuje mi do końca jeśli praca jest np za kilka miesięcy.

01 Nowy wpis

Pewnie od zaraz , bo jest tylko jeden.

Aplikowałeś do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na stanowisko Pracownik działu zaopatrzenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Kupa

Praca do niczego, uważajcie na swoje zdrowie i życie,bo wam odbiorą.Nie polecam nikomu tej roboty.Bieda z nędza tam jest,precz ze złodziejami Szczepańskimi.Przestań brać łapówki od bandziora i usuwać wiarygodne opinie.

Hycel

Całkowity brak organizacji pracy na magazynie wszyscy kierownicy z magazynu do odwołania

A jakie to są konkretnie zmiany? Jakaś restrukturyzacja czy zmiana zarządu? Napisz, bo jestem ciekawa jaki to może mieć wpływ na pracowników. Tak w ogóle to od kiedy jakieś zmiany, jeszcze w tym roku?

Juhas

Notoryczny brak kartonów do pakowania detali osoba odpowiedzialna za to do odwołania

Juhas
@Juhas

Brak szmat do wycierania olejów i kapiącej wody z węża osoba odpowiedzialna do odwołania

Gabi
@Juhas

To dużo narzędzi do pracy brakuje? Zgłaszacie te braki przełożonym? Kto jest odpowiedzialny za wyposażenie w te wszystkie rzeczy?

Norbi

Westyorkgmbh
@Norbi

Dobrze było jak się wynosilo artykuly na potege a teraz na dwa etaty zapitalać trza

idewgnork
@Norbi

Jak się wymaga to trzeba mieć pojęcie o problemie aby go rozwiązać.Chodzenie po hali z komórką przy uchu za kilka tyś/mc ?Nie robimy łaski .Wymagającą? To ja proszę 1.22 brutto z godzinę .

Grzegorz
@Norbi

Mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Nikt nie wspomniał, czy są jakieś dodatki do pensji takie jak premie lub możliwość uczestniczenia w szkoleniach, więc może Ty dodałbyś takie informacje.

Makafaka
@Grzegorz

Premie są ale marne.... A o szkoleniach zapomnij

Honorata
@Makafaka

Czy to znaczy, że pracownicy firmy MTM otrzymują jedynie podstawę wynagrodzenia? A czy w firmie jest możliwość wzięcia dodatkowo płatnych nadgodzin?

Maks
@Honorata

Tak nadgodziny są

sas
@Norbi

Dlaczego są tak duźe róźnice w stawkach godzinowych ? "wybrany", 15 brutto a ten wycięty z szablonu ,15 netto.?To ma być dobra firma?Wymagająca ale nie równo traktująca.?

huberth
@Norbi

a czym zajmoje się "TECHNOLOG" ?

figa
@Norbi

Boguś z Li dla pewnie dużo wie jak to (usunięte przez administratora) magnata za 2250 BRUTTO..A ci pier do leni ,riszczeniowi pracownicy śmią obrażać POlskiego rekina biznesu

fakir
@huberth

zielone czerwone niebieskie i czarne atramęty w długopisie ma

Antoni
@Maks

A tak w przybliżeniu, ile wynosi miesięczne wynagrodzenia razem z nadgodzinami i premią, bo doczytałem, że również jest dostępna?

Maks
@Antoni

Wynagrodzenie jest różne zależy czy dużo było nadgodzin a premie ustala kierownik za jakość wykonanej pracy więc też różnie to bywa, ale kokosow na pewno nie zarobisz w tej firmie

zigi
@Maks

premia to to jakieś 10-25 % liczona od całości zarobionych pieniędzy razem z nad godzinami.A że limit nadgodzin przekracza kilkunastokrotnie normy czasu pracy ? wg.kp.Lista obecnoścì wszyscy zgodnie od 6 do 14 i od 22 do 6 .Po co ta ściema?Gadki o normach , jakości , ilości?

poj
@Antoni

Po co się starać po co tracić zdrowie dla zrobienia normy?jaka motywacja?po co? dla satysfakcji? Surowce agresywne chemicznie są ostatnio, śmierdzą ,oczy szczypią,gazują cholera wie czym?Ale 3.20 za Kg.

@Norbi

Jeden robi miej drugi więcej jeden wydajny a drugi opiertalajny?No to urwa o co chodzi?A motto Właściciela dalej lata w powietrzu?Albo robisz wszystko albo nić?

@manifest

kto ma grupę to ma w dupie?Praca ulecza praca to najlepsza rechabilitacja..

@manifest

ruchy kończyn sprawność się podnosi.raz w lewo raz w prawo...płuca, Wszyscy wdychamy.

gofer
@Maks

p♧remia od ilości godzin przesiedzianych w pracy?Co najmniej dziwne.Premia to za ilość i jakość powinna być.No cóź ,nowe standardy wchodzą w życie

Beata
@gofer

@gofer Piszecie o niskim wynagrodzeniu, mnie natomiast ciekawi co należy do Twoich obowiązków w MTM? Odpowiesz mi?

mikrus

Cameltoe spoczko! Bardzo wyraźne .Back over faktycznie trochę płaski.Ale ładna buzia bardzo dobry makeup.Widać że drogie i firmowe kosmetyki.Spoczko.

rybka
@Grzegorz

Dodatków do pensji raczej nie ma.Są dodatki do dołożenia pracy robotnikowi.Szkolenia?Chyba tylko dla kadry "kierowniczej". Zebrania są, nie konstruktywne !Dużo strachu,walenia głową w mur.

stefan
@Norbi

Od wszystkich wymaga?Może leni tych z 2wójką troszeczkę pogonić?Są w stanie ale płaczące oczy.I rozczenia !Mi aię naleźy i tyle.Urlopy w grudniu na święta dostaną?Jeden teraz w sanatorium 3 tyg.W gtudniu dalej wypas aź do połowy stycznia?

jig
@Westyorkgmbh

magazyny wynosili i się dorobili

mini9
@Westyorkgmbh

Na boku sobie robili i masowo wyonisili :) dorobili się chałup i samochodów.Tirami podjeźdzali i hyrtowo brali.:)A ja tylko jeden tani niepraktyczny pójemniczek ukradłem.

ja podsik
@huberth

wazy detale na wadze z lidla i wyciaga wnioski

syllwia
@mini9

toś ty (usunięte przez administratora) na masową skalę

były
@Maks

A kto jest kierownikiem?Ten wczorajszy ? Dzisiejszy?Może jakiś weekendowy?To jest chore.(usunięte przez administratora).Kto tu jest kierownikiem? Jakie ma kompetencje?Miękkie czy twarde?Te dwa bieguny decydują o tej "" cienkiej premii?Wirtualnej oczywiście .

adam
@mikrus

jak z gabinetu figur woskowych

zambi czarny
@Norbi

Klucz do sukcesu to wymiana informacji.A tu dalej dezinformacja.Na zasadzìe ja wiem ale nie powiem.Bo po co?Co ja z tego osiągnę jak powiem?Zdradzę tajemicę osobistego sukcesu?Dasz pomysł ..a potem bedziesz żałował.Lepiej cichutko po malutku abu tylko do emerytury wytrzymac.Kaizen ?Sterowanie ludzmi jak robotami.

farna

Czego wymaga?Złamanej nogi?

dipol

Podobnie jak Irma Grese.

antracyt szary
@Norbi

Ile procent pracowników w tej firmie potrafi samodzielnie uruchomić maszynę?Ile procent pracowników przykłada się do pracy i stosuje samokontrolę przynajmniej jakościową?N/N.jepac napiertalac wszystko się sprzeda.

gont
@Norbi

Zapytaj tych roszczeniowych emerytów co mają do powiedzenia odnośne wymagań.

Oskar Wilde
@Grzegorz

Warunki bardzo dobre.Małe wymagania aczkolwiek umiejętności manualne mile widziane.Płaca na poziomie europejskim.Nadgodziny płatne.Profesjonalna obsługa techniczna kierownicza i technologiczna.Zgrany zespół.Benefit?Opieka medyczna jako pakiet dla pracownika i najbliższych członków rodziny,wyjazdy integracyjne,karty sportowe nawet bilety do kina.

rysiek
@Norbi

ty z okolic wolomina jestes?

dzespini

Macie technologa???

columbus
@Norbi

Jestem tu emerytem wiec calujcie mni (usunięte przez administratora) przyjde jak chce albo nie przyjda wcale jak robota zla.dyscyplinke to se w dupta wsadzij marcepanie

denar
@dzespini

My wszyscy jesteśmy technologami

lis chytrus
@columbus

na zwolnionko sie wy pier doli urlop sie nabija.Nowych nie ma wiec czekajcie az wyzdrowieje.Moze przyjde moze nie?Konstytucja,konstytucja!Wisi mnie to jak flaga niebieska ze zlotymi gwiazdami.Swoje mam teraz wy musicie pomyslec jak mi dobrze zrobic aby zarobic i nie narobic.

Heniek
@Norbi

Jest dobra bo apteczka z plastrami i wodą utleniona jest dostępna

sn
@Beata

Lanie mydła do dystrybutora i roznoszenie papieru toaletowego po ubikacjach,zamiatanie szczotką tu i ówdzie czasem nie dokładnie bo zimno na hali..za najniższą krajową się opłaca .Mniej wymagań niż praca przy maszynie.

faltek
@Norbi

Tato gdzie ty idziesz?Do pracy synu .Kiedy się spotkamy?Zapytaj mamy.

alfred
@Maks

100 złotych brutto można nazwać premią?

teges
@Maks

:) :):) premie ustala kierownik....w wysokosci 100-200 zeta brutto:).Raz na pol roku. :).

ono
@Maks

Kierownik? Kierownik w tej firmie patrzy tylko na zegarek i odlicza, sekundy ,minuty i godziny aby wyrwać się z macek pana .To samo z brygadzistami. To samo z mechanikami. To samo z robotnikami.

Franciszek
@ono

a udi

Gruba jest nie do ruszenia.Z resztą ,kto by ja ruszyl.? Hannibal Lecter!

Legon

Jak kto mąż Bartek:)))

bat stojący
@a udi

Piękna kobieta.Ciepła i czysta.Smakował bym jak jagodziankę, popijając świeżym mlekiem.Czarne włosy, czarne oczy i ulotny zapach feromonów jak przemierzy hali.....

sedecja
@Legon

Ma czas i siłę?

idokl
@bat stojący

Zapach kwasu z pachwin i podbrzusza cię rajcuje? Aroma terapia?

Byk
@bat stojący

Lewatywę stosuje!? Otwór technologiczny czysty? Udar czy młot?

Zdzislaw
@a udi

Szkoda dziewczyny, pranie mózgu za free. W weekendy ma przespane noce?

Klaudka

Pracowałam już w podobnej branży, chciałam spróbować szczęścia tutaj (administracja/szeroko pojęta praca biurowa) ale na stronie w zakładce kariera nie ma żadnych ofert pracy. faktycznie firma na ten moment nikogo nie zatrudnia, czy lepiej samemu podpytać? Zastanawiam się czy naprawdę panują tu takie warunki jak piszecie? Może ktoś z administracji napisze słowo o stanowisku, zarobkach, atmosferze?

Łukasz
@Klaudka

To tylko trolling nie zadowolonych. Wbijaj do nas! Jest spoko. Płaca na czas!

Łukasz
@Łukasz

Zdrowa atmosfera. Wręcz przyjazna taka rodzinna.

Zuza

Mam pytanko do osób pracujących na produkcji, nie szykują się jakieś przyjęcia? Lub może potrzeba dodatkowych rak do pracy, ale ja nie widzę oferty aktualnej? Jest szansa na dostanie roboty od zaraz? Doświadczenie mam, więc wdrożenie by długo nie potrwało. Stawka jaka tam teraz na rękę?

Xtz
@Zuza

Przyjęcia są cały czas, a kasa to najniższa krajowa

były pracownik 2
@Xtz

i trzeba (usunięte przez administratora) na 2 - 3 maszynach, biegiem po towar i po kartony na wyścigi, bo zabraknie, w brudzie i smrodzie.

Jak w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

barabara

Jest rozwiązanie. Dać sprzątacza na odbieracza .Kasa ta sama. Będzie większa od wypracowanych godzin.;)

descend
@barabara

Mechanicy czyli zaplecze techniczne powinno działać na trzy zmiany .Niestety ,jaśnie pan ,nie może ich zmusić do pracy w takim systemie . Bo po prostu się zwolnią. Więc pracę rozpoczynają około 7:15.Mają prawo bo skończyli studia i są doskonali. 75 minut czekania na pomoc? 75 minut straty czasu np : na klamerkach?

wiktor

Melvan

Całkowity brak organizacj koordynator do odwołania

Luiza
@Melvan

Ale brak organizacji koordynatora i ciężka z nim współpraca, czy ogólnie w firmie panuje chaos? A jak z zarobkami, może one trochę rekompensują pracę w takich warunkach? :)

Bambik
@Luiza

W firmie panuje haos totalny i nikt tego nie ogarnia. A zarobki są bardzo marne

...
@Bambik

Chaos dzieki wspaniałym koordynatorom ... prezes ślepy ze tego nie widzi zwalniają się dobre osoby

@...

A może nie mają nic do powiedzenia ? czy ktoś o tym kiedyś pomyślał? czy poprostu komentuje zeby tylko oczernić ?

@1234

Mają wiele do powiedzenia. Wiele. Niestety pan prezes słucha tylko tych ludzi, którym płaci za lojalność. Ciebie "żuczku" nie wysłucha .Więc pasywność wskazana. Ufa tylko tym co mają dyplom ukończenia studiów. Lubi inżynierów :)-co mu maszyny rozbierają....osłony pozdejmowane, olej kapie kap,kap. Ty robolu nie przejmuj się rolą bo i tak cię wyp.......lą. Bracia i siostry z uk. Zrobią więcej i dokładniej.

Mila
@Bambik

Czyli co, zarobki to minimalna krajowa? Nie ma perspektyw na zmianę wynagrodzenia na wyższe? Co do tego chaosu, mocno utrudnia obowiązki? Możesz podac jakies przykłady?

Były pracownik 2

Przepracowałem tam kilkanaście lat. Umiałem praktycznie wszystko, robiłem prawie wszystko na wszystkich maszynach. Pensje były marne, zawsze w granicach minimalnej krajowej, ale się z tym godziłem. Można było oczywiście dorobić nadgodzinami, większą ilością maszyn itd. Nie wdawałem się w żadne awantury, robiłem swoje. Płacili bez opóźnień, ale trzeba było pilnować godzin i zapisywać. Z urlopami było marnie, trzeba było o nie walczyć. Robota była dla kogoś, kto nie ma dwóch lewych rąk. Ogólnie, im dłużej tu już nie jestem, tym lepiej wspominam. Gdyby mi się nie podobało, odszedłbym juz kilka razy. Komu nie chce się pracować, zawsze mu się nie będzie podobać.

@Były pracownik 2

Wspomniałeś o nadgodzinach na których można było sobie dorobić do wypłaty. Codziennie można było zostawać czy tylko w określone dni? Płacili setki czy stawka była wtedy do ustalenia z szefem?

janus
@Były pracownik 2

ja nie umiem nic i aby do emerytury pensja wystarcza na bilety dojazdu do pracy całe zycie poświecac dla dobrodzieja? Chwalić się dorobkiem ? I tak do piachu czy masz i nie masz.

Dyfes
@Bartosz

Tu cię do nadgodzin czy sobót nikt nie zmusi bo za to jest karą administracyjna i gęste tłumaczenie przed inspektorem z pip

Były pracownik 2

Nie ma zasypu centralnego, bo każda maszyna produkuje co innego i z innego materiału. Trudno, żeby do każdej maszyny przydzielić drugą osobę, żeby przywoziła i mieszała towar. Trzeba się uczyć ustawiać maszyny. Ludzie w smartfonach mają milion aplikacji, a nie umieją ustawić maszyny? Przecież to też komputer. Jakoś ja się nauczyłem ustawiać maszyny (no, może poza najtrudniejszymi przypadkami).

@Dyfes

Rozumiem ale ja byłbym chętny jeśli płaciliby lepiej. Dużo osób się zgłasza dobrowolnie jak jest dodatkowa robota?

Edyta
@Były pracownik 2

Dlaczego był tak spory problem z urlopami skoro przecież urlop pracownikowi się należy jak psu buda? A jesteś w sranie powiedzieć ile tak można u nich wyciągnąć pensji co miesiąc licząc też nadgodziny?

Bartosz

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu?

odp.

Na fałszywy uśmiech pana inżyniera ,zjadacza wszystkich rozumów na świecie .Drugi etap rekrutacji -Inicjacja. Trzeci etap otrzęsiny i smarownica pełna towotu.

ni67

Do pitka się zgłoś on cię poprowadzi, tylko kup sobie wielką torbę wypełnioną narzędziami abyś wyglądał na profesjonalistę..

kolo

pitek nie wejdzie pod maszyne bo wyksztalcony uszczelek nie zmieni bo wykształcony jego kolega smaru (usunięte przez administratora) i bedzie jak w niebie

to

3500 na reke gwarantowane

@to

Nie jest to zawrotna kwota. Tyle dają na początek a potem tylko kasa rośnie? Bo taką mam nadzieje. Czy się rozczaruje, co?

ono

p. Magi przedwcześnie wypala się zawodowo .Presja w pracy? Zbyt dużo zadań do wykonania ? Nie przespane niedziele ? Coś w tym jest. Taka ładna kobieta i te smutne oczy lekko podpuchnięte od niedoboru snu. Nie jest taka twarda jak jej mentorka "ciocia Basia"-tfu tfu .No cóż żądza pieniądza zbiera swoje żniwo. Do emerytury pewnie daleka droga. Coś za coś. Czy warto chodzić na sznurku bo kasa duża?

Wiktoria

A faktycznie byłoby to uzasadnione? Jakieś większe zmiany jeszcze będziecie mieć wprowadzane odnośnie już samych warunków pracy? Zmiana jej organizacji, coś z wynagrodzeniem może?

promil

Trza formę do produkcji ustników zakupić będziemy dmuchać he he

Wiktoria
@promil

Ty się śmiejesz a ja poważnie się zastanawiam nad tym tematem teraz. Faktycznie coś z alkoholem bywało tutaj na rzeczy? Ile dyscyplinarek z tego powodu mogło polecieć i ogólnie to każdy normalnie pozwoliłby się tak sprawdzić?

Bartosz

No ale chyba w domu a nie w pracy, co? Teraz pracodawca sam może sprawdzić trzeźwość pracowników bo weszły takie przepisy A w ogóle jest jakaś ochrona w robocie która tego pilnuje?

WYTRYCH
@Bartosz

To tylko woda butelkowana aby nie było nieporozumień.

Zostaw merytoryczną opinię o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 224, z czego 125 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
2.8/5 Na podstawie 108 ocen.

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa