MTM

Opinie o MTM

yog

z całym szacunkiem jednak...Lovecraft!

edgar allan poe

Dlaczego taka duźa brakowość?To wina tego niewykszałconego robotnika co tylko umie przycisk wciskać lub odbierać wypraski z maszyny?A potoem słyszy CO TAK MAŁO!?

Fifi

Prezes założył kamery by podglądać jak pracują pracownicy wrrr

jan sobieski trzeci
@Fifi 01.11.2017 20:11
Prezes założył kamery by podglądać jak pracują pracownicy wrrr

pan Prezes załoźył kamery po to by widzieć do czego są przydatni panowie odpowiedzialni za nie zakłócony tok produkcji i jakie mają doświadczenie w powierzonej funkcji aby brakowość była na dopuszczlnym poziomie 3% tutaj w skrajnych przypadkach osiąga 30 % .Dlaczego?Bo nie ma odwżnego by powiedzieć prawde.A w nowych wzorach raprtów zabrakło jednej tabeliki do wypełnienia....ilości braków .A potem pytania co było przyczyną.

josef

a wystarczy podejsc i zapytac o problemy pracownika.podejsc podac reke i zapytac.zatkac uszy na szepty KOMBINATOROW I KARIEROWICZOW.Oni zawsze beda szeptac

drewnojada

kible sa srednio brudne a faktem jest smrod papierochow i popiol strzepany na podloge wypraska spada i cala w popiele dobra zmiana to ze alkoholizacja spada

e3

i nie stety problem sadysty . miklo wskiego do dzisiaj nie rozwiazany...jak mik lowski nie moze to my tez...sadysta psychol ad normal

kartony po roz pierniczane po calej hali,surowce nie wykozystane upchniete za maszynami woda kapiaca z form kuz na scianach zle oswietlenie na stanowisku pracy notoryczny brak zdatnej wody do picia.Falszowanie ewidencji pracy co jeszcze?

swi

Marcepan zatrudnia masowo ludzi do biura bo na papierze podniosa mu wzrost produkcji .papier przyjmie wszystko.liczby liczby liczby i caly sztab do liczenia.chodza licza przeliczaja i 3 tys zarabiaja.gruba nawet trzeciego walka pod broda dostala ze stresu i nadmiaru obowiazkow.A na hali bur del .Basik by to towarzystwo w 5 min. ustawila.magazyn sie wykrusza?bezrobocie spadlo?

Janusz
@swi 16.09.2017 19:19

zaklad pracy chronionej?ZPCh? a wode z kranu trzeba pic?co na to PEFRON?

wielki pyt

czyli sciema z pomaganiem ?

hgwdooll

Piata rano a wiadro stoi?

lgbt

Merytorycznie to będzie jak pani "marta" zacznie traktować robola jak człowieka a nie jak maszynkę do robienia szybkiej i dużej kasy. Czemu zaraz za jaja ? Faceci latają po damskiej szatni ? Jajniki też da się podwiązać!

FERDEK

Będą kamery o będzie widać kto kradnie pieniądze w damskiej szatni i za jaja i na latarnię!

fri

brakuje jeszcze wpadu P.I.P i rozmow z pracownikami oczywiscie bez OGONA rudego 102 p.anny od aniolow,mietka od paprania tulejek .dalej parcie!

unzwal

beda kamery bedzie beeg brader show beda kamery to niszczarki dokumentow na zlom beda kamery bedzie widac kto i ile pracuje

KI

o czym tu mowic o czym tu pisac? ludzie pracuja tu ponad sily i wody nie dostaja bo p. Miklowsk i. ma zly humor?dzisiaj baniak glonowanej z wielka laska przytargal .w szafce ma zapas dla siebie .poczekamy na nastepna kontrole BHP.

baba

Znowu tynk z sufitu odpada? Kurde jeśli to prawda to jest tam przerąbane. :(

jajanaboczku

A ja nie jestem z Wołomina tylko z Warszawy kiedyś niedawno pracowałam w tej chorej firmie trzy lata zmarnowane wkurzyłem się zwolniłem się bo są wiecznie wyzwiska, ploty i warunki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ninka

bravo bravo wolomiskie flaki i oscienne buraki! sloiki nauczyly sie wrescie klikac w klawiature ?bravo !

Koziadupa

Na pewno dyrektorka opłaca abonament za słuchanie radia bo ma bardzo dużo chajsu.

lukass

tak ! zdobylem doswiadczenie w tej firmie i nie polecam!niczego sie nie nauczylem tylko kuref dostalem bylismy zobaczylismy i wd upe kopnelismy!

olaf

dla czego nowy pracownik w tej firmie dostaje taka sama stawke godzinowa jak ci z wieloletnim stazem ?

13 zeta za godzine

Marcin szaleje Marcin szajby dostal,piana mu z buzki tryska ,psy na smyczy trzyma za szczepione?

jog

za 2000 brutto to chyba lepiej kosic trawniki na swiezym powietrzu niz wdychac te opary ...ilu ta prace tutaj przyplacilo zdrowiem? Maj srak robi jakies anal lizy ?

sadek

nie polecam firma po "odnowie"? dalej to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jebac a gruszki i pietruszki?grila sobie 2 giego zrobia a bydlo do roboty.

toilen

a co tam maszyna? na dyzor przyjde 200 proc zaplaca .

toilen

radio na perda la boom boxy na full i haj waj ! nawet nie slychac jak maszyna pracuje...

toilen

a kto oplaca abonament za sluchanie radia w pracy?

klm

zamiast hale remontowac to w kamery inwestowac? kto wytrzyma presje obserwacji przez 12 godz.pracy.A z sufitu juz na glowe tynk sie sypie.

klop

p.Basia paszla w piz du .koniec hejtu! Zaczynamy od nowa ! MTM-resurection!

Pa

Łzy same lecą po policzku ,jutro jeden z najsmutniejszych dni...[*]

dolok

jeszcze wam tej Basi gady jepane zabrknie

Kot

Na zawsze w naszych sercach i pamieci[*]kiedy pomyślę o Panu Tadeuszu łzy same płyną z oczu

chlamwrobocie

R.I.P p. Tadeuszu .Mam Ciebie w sercu! Odpoczywa w spokoju !Syn pana poradzi sobie doskonale jak bedzie kierowal sie obiektytwna ocena pracy pracownikow i odetnie pepowine liz odupstwa ,ukladzikow i ukladow pod ...dyr.Sz.p dyr.Barbary

lodziara
@chlamwrobocie 16.03.2017 22:16

wystarczy mala rewolucja i dokladne sprzatanko po...;}

giewont
@Pracownik 15.03.2017 06:07
NajsZczersze kondolencje dla rodziny

A wsiochy dalej łup łup łup vox fm i zero. zero .null .null szacunku dla tak ważnej osoby ? Zapatrzone bydło w obraz św. Barbary .Już s rania dostają bo ochronka się kończy .p. Marcinie głowa do góry! Da pan rade.

Św. Barbara hah
@giewont 16.03.2017 01:06

jest mi go strasznie szkoda, tak wspaniała osoba nie powinna odejść w takim wieku ... Człowiek stworzył firmę od zera, a tak jak piszesz 0 szacunku wśród większości pracowników. Mam nadzieję, że Pan( usunięte przez administratora )zwolni tak szybko jak tylko będzie mógł

xew

zimno bardzo zimno nawet gruba stluszczyla sie na zime mordy nabrala wielkosci baniaka 18 lb .Moze w kalesonach chodzi ?

schetyn

jeszcze troche a nie bawem gro mul ska feministka bedzie luksa dosiadala babsko dosiadle zerujace na niepelnosprawnych i krecenie lodow na ubezpieczeniach

walvinger

vts jaka premia? a cieszyc sie z tego co sie ma ? to nadstaw du p s ka smaru ci u nas dostatek

tadis

Tu już brakuje rąk do pracy a dalej panuje atmosfera zastraszania .Nie polecam tej firmy .

Baska

Żadnych benefitow ani kart sportu nie ma nie w tej firmie łaskę zrobią że dadzą parę groszy premii

Ja

Tak wypłata jest ja czas

Matrixx

Kierownik dostaje parę groszy więcej

noname

Kupcie mu zestaw do kaligrafii i słownik ortograficzny !

noname

To prawada ! Tuman z tumanek kieruje grupą ludzi nie mając chociażby wykształcenia średniego. Odizolowany został jakiś czas temu od hali gdzie 80 % było osób niepełnosprawnych…dla czego ? halo p. dyrektor ! ? Halo ! A teraz tu …? Nic nie pomaga. Utrudnia prace swoimi błędami. Niewiedzą obarcza pracowników. To ma być brygadzista ?

uflo

za kilka tyś zł /mc trzyma się smiecia do roznoszenia barwnikow! zajebicie !

glip

Balon rośnie że aż strach...

play station 4

Uczciwy Polak goli twarz a nie nosi kozią brodę !

Matrix

Są przyjęcia trzeba zgłosić się do biura

klp
@Matrix 07.05.2016 13:42
Są przyjęcia trzeba zgłosić się do biura

a potem wieszaczek lux palce poparzone obcinanie godzn za nie wyrobienie normy wiec masowo rodacy do pracy

no name

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim !!!

era

Mamy różne poglądy, odmienną pracę. Lecz kiedy się nad tym zastanowić, jest jedna rzecz wspólna dla całej organizacji – człowiek.

Zostaw opinię o MTM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTM