Giza JAROSŁAW CENDROWICZ

Warka

Opinie o Giza JAROSŁAW CENDROWICZ

koko

@moka ale zauważ, że to było juz naprawde dosc dawno temu - bo cztery i pół roku temu. Byc może od tmatego czasu wiele sie zmieniło w firmie Giza JAROSŁAW CENDROWICZ? Czy ktos ma wiedze w tym temacie?

ja nabylem samochod od tego pana - sprawa w sadzie

wierzyciel

Cała to firma to jedna wielka ściema niewypłacalny ł[usunięte przez moderatora] jakich mało.

VF

[usunięte przez moderatora] Firma "Giza" z Warki jest [usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora] towary do dalszego handlu, nie płaci latami. [usunięte przez moderatora]od mojej firmy antyki na kwotę 5 000 zł. Ciekawe czy zapłacił podatek od sprzedaży [usunięte przez moderatora] towarów? Przestrzegam przed współpracą z [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Giza JAROSŁAW CENDROWICZ - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giza JAROSŁAW CENDROWICZ