wentylaory wentech

Imielin

Opinie o wentylaory wentech

Zatruty chemią zakładu WENTECH

ostrzegam jak najdalej od nich, to jedna z najgorszych firm w okolicy, żałuje roku spędzonego w tym zakładzie pracy, kierownik hmm wielokrotnie łamał prawo albo był niedouczony kodeksu pracy fałszywy i arogancki typowy frajer :) ostrzegam jeszcze raz omijać WETYLATORY szerokim łukiem

tak ksiadz nie dał rady ale sa tez nastepni około 3osób ciekawe co zrobia szkoda ale wkoncu kazdy zobaczy na oczy co jest grane najlepszego dla A[usunięte przez moderatora] chłopie cos ty zrobił pozdrowienia dla boczka i całej reszty

Zostaw opinię o wentylaory wentech - Imielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wentylaory wentech