Ahus Gront AB

Åhus

Opinie o Ahus Gront AB

Aneta

Większość komentarzy jest sprzed kilku lat. A jak obecnie wygląda praca w Ahus Gront AB? Czego mogą się spodziewać nowi pracownicy? Ktoś z Was obecnie pracuje w tej firmie i mógłby powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

lulek

nie a ofert i chyba nie będzie nowych ofert pracy...

wagonowy

Praca za 36,62sek na godzinę to istne szaleństwo.Ale dziękujmy Perowi że mamy prace.Może jakieś urzędy się za to zabiorą.

byly pracownik

Choodzi pewnie o to że stosują pestycydy do upraw warzyw po których spora ilość osób dostaje uczulenia i wysypki na skórze, potwierdzam to co piszą inni, to farma która ma swoje prawa ludzie nie mają nic do powiedzenia w pole do roboty albo walizki i do domu takie mają podejście do ludzi, a dzieje się tak bo polacy są na stanowiskach i traktują reszę jak przedmioty, niestety taka prawda.

jurek

ztracilem tam zdrowie jestem inwalida teraz nie polecam nikomu pracy w AHUS GRUNT w miejscowosci Ahus nad morzem nie jedzcie tam!!!!!!!!!!!!!!!

ddd

tylko dla idiotow albo wiesniakow , polaczek(usunięte przez administratora) to kretyn

adam

Ja pracuję tam 8 lat i jestem zadowolony.

iceman

niewolnictwo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Ahus Gront AB - Åhus

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahus Gront AB