Kaldo Sp.z o.o. ul

Sandomierz

Opinie o Kaldo Sp.z o.o. ul

Stanisław

Syf kiła i mogiła, ogólnie dziadostwo nie polecam tej firmy.

Były Pracownik kALDO

Pracowałem w Firmie Kaldo zgadzam sie z wszystkimi opiniami pieniadze bardzo słabe 1000e do 1200 w sezonie cos wiecej ale naprawde trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieszkania katastroficzne w pokoju łożka pietrowe po 3 4 osoby Urlopy nie płatne daja papiery by podpisac bezpłatny jesli zachorujesz to juz jestes skreslony bo w Kaldo nie potrzebuja ludzi którzy choruja i chodza na chorobowe jedyny plus pieniadze zawsze na czas ale tylko too ii kolejny minus przerobisz 3 lata i z 3 lat masz naliczone 2 lata przerobione ciagle bezpłatne wpisane ludzi traktuja jak murzynów pracowac od rana do wieczora i najlepiej nie upominac sie o pieniadze..

GOGUŚ

To prawda zarobki marne jak na pracę na dociepleniach.Żerują na pracownikach ,wypłata fakt na czas ale co rusz to okrojona,nie płacą wogóle uropów,tak jak teraz mróz i mieli płacić ale chyba sobie.Jeśli ktoś chce chorować to najpierw musi prosić o pozwolenie PANI ....w Sandomierzu w firmie KALDO czy może????????,a jeszcze jak trafi się ciulowy majster w brygadzie i włazi kierownikowi i prezesowi w cztery litery to jak by mógł to by chciał żeby harowali za darmo i cieszyli się że mają prace za granicą OT CAŁA PRAWDA O WSPANIAŁEJ FIRMIE KALDO

Twor

Pracowalem w tej firmie ponad rok czasu.Zarobki bardzo marne jak na prace na rusztowaniu w niemczech.1000 euro i to wszystko i to jeszcze jak naprawde masz jakies umiejetnosci w dociepleniach.warunki mieszkalne? To zalezy jakie jaja ma majster brygady,jak trafisz na pizde to wyszukaja takie lokum ze spi sie w 5 osob w malym pokoiku bo wiedza ze i tak nie bedzie dymil.ja tak spalem i w.dodatku to byla piwnica..

Twor

kiss
użytkownik zarejestrowany

W sumie to najważniejsze są u nich stabilne warunki finansowe, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Military pensja na czas to jest obowiązek pracodawcy a nie jego widzi mi się więc nie ma co się zachwycać bo w końcu na nią dymasz nieprawdaż??A dlaczego nikt nie napisał że w tej firmie nie ma płatnego urlopu!!!!!!Jedynie co mozesz dostać to urlop bezpłatny a o chorobowym to nawet nie maż bo jak się przyjmujesz do roboty to dostajesz wniosek o urlop bezpłatny do podpisania bez żadnej daty i mają cię jak na widelcu.Atmosfera nie najgorsza zależy do jakiej brygady trafisz byle nie do budynia he he

bzdury

Do aaa do Kaldo są zawsze przyjęcia próbuj.Z krisem jedynie co sie mogę zgodzić to że wypłata jest na czas a reszta to syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zlodziejska Firma

kris

pracowałem tam, jak na dzisiejsze warunki nawet ok. Wypłaty na czas, praca też nienajgorsza. pozdrawiam chłopaków z brygady

Kozik

firma by byla wporzo nawet jakby ludzie byli troche glupsi i na piniondzach sie nie znali

Ślązak
@Kozik 29.09.2015, 20:13

Od tej firmy daleko, bronić się od niej rękoma i nogami. Obiecują grube pieniądze a wcale tak nie jest. Jak to polska firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. W hotelach łóżka piętrowe jakby mogli i po 3 jak w Oświęcimiu.

Pracowałeś już w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Kaldo Sp.z o.o. ul - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul