ADAMEX ADAM SAMBORSKI SOSNOWIEC

Sosnowiec

Opinie o ADAMEX ADAM SAMBORSKI SOSNOWIEC

śliwka

werfg, jeżeli zależy Ci na doświadczeniu to szczerze czasami nie ma innego wyjścia. Podobno w tym momencie i tak nie przyjmują ludzi do pracy to możesz mieć problem ze znalezieniem.

g

Praca w bardzo dużym stresie u prywaciarza... kasa może i zadowoli przeciętnego pracownika ale szczerze to szkoda zdrowia. Pozdro

k

często praca w soboty i po godzinach, ale dobrze płatna

Big Baby ;)

Kolega wyżej ma całkowitą racje , pracowałem tam kilka miesięcy i czasem skulałem się pod maszynę i płakałem jak mała dziewczynka ;( Nie polecam pracy w Adamex , chyba że ktoś chce szybko trafić do Psychiatryka :/ , Jedynie co bym zmienił w tej firmie to Właściciela , bo cała załoga jest w porządku, tam nawet sprzątaczki nie wytrzymują nerwowo , żal mi osób które tam pracowały i pracują bądź będą pracowały :( , Ludzie kokosów wam tam naobiecują a potem nawet za sobotę nie zapłacą uczciwie . Maszyny są tam takie stare , jak telewizor Unitra T 6105 , Naprawdę trzymajcie się tej firmy z daleka , szambo jak nie wiem , Pozdrawiam

Zostaw opinię o ADAMEX ADAM SAMBORSKI SOSNOWIEC - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADAMEX ADAM SAMBORSKI SOSNOWIEC