Opinie o Positiv s.c. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Positiv s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Positiv s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Positiv s.c. w Poznań

J Nowy wpis

Praca z "kierowniczką" działu handlowego Panią J****ą to koszmar. Fałszywa, dwulicowa, (usunięte przez administratora) manipulantka. Jeśli nie będzie miała się do czego przyczepić to sama wygeneruje problem. Wszystko po to by później błysnąć przed dyrektorem handlowym Panem D******m. Wtrąca się do każdego nawet najprostszego zadania, 0 swobody w działaniu, najchętniej by kontrolowała każdy moment w pracy. Zgadzam się w pełni z opiniami innych osób dotyczących tej Pani. Szkoda czasu na podejmowanie pracy w tej firmie póki jest tam Pani J****a.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Positiv s.c. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Były pracownik Nowy wpis

Generalnie pracy w tej firmie nie polecam, ogromna rotacja pracowników, co tylko świadczy o zadowoleniu z pracy. W dziale handlowym znajdziemy kierowniczkę, która jest bardzo specyficzną, kłamliwą osobą, wtrącającą się w każdego obowiązki, dzięki czemu nikt z nią nie wytrzymuje dłużej niż pare miesięcy. W dziale informatyków również ciągła rotacja, nawet kierowniczka nie wytrzymała psychicznie. O i a propos, tam już parę osób wylądowało na zwolnieniach psychiatrycznych przez (usunięte przez administratora)i brak szacunku ze strony dyrektora i jego "asystentki" NIE POLECAM

dzień dobry, widziałam ofertę na młodszego handlowca na facebooku. warunki są jasno opisane ale nie podano żadnej stawki. można się czegoś więcej dowiedzieć na temat oferowanego wynagrodzenia na tym stanowisku? do tego czy ktoś może pracował i dałby znać jak to w praktyce wygląda?

@Anna

Pani Aniu, jesteśmy bardzo elastyczni w tej kwestii. Zapraszamy do wysyłania CV na interesujące Panią stanowisko, jak uda nam się spotkać na pewno opowiemy o warunkach współpracy.

Magda
@Anna

Jeśli tak odpowiedź to prawdopodobnie najniższa krajowa.

@Magda

Jestem pracownikiem od wielu lat, i nie zarabiam najniżej krajowej i nigdy nie zarabiałem :) Jeśli pracownik działu handlowego wykonuje swoje zadanie jakim jest sprzedaż produktów oraz usług do Klientów to może zarobić dobre pieniądze :)

Były pracownik Nowy wpis

Szkoda, że w dziale handlowym nie ma żadnego Pana, który pracuje ''od wielu lat'' A komentarz pisała zapewne kierowniczka działu, przez którą wszyscy się zwalniają :)

Firma Positiv s.c. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista d/s sprzedaży (opiekun Klienta). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Basia

Na pracuj.pl jest oferta pracy na stanowisku Asystentka działu handlowego. Jakie wynagrodzenie Państwo oferują? W ogłoszeniu niestety nie ma informacji na ten temat.

Czy Positiv s.c. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Positiv s.c.

Dzień dobry, w naszej firmie pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

@Positiv s.c.

Dzień dobry, czy nadgodziny się kiedykolwiek zdarzają?

Positiv
@Anna

Nie praktykujemy pracy w nadgodzinach.

Mieczysław

Czego pozytywnego mogę się dowiedzieć o tej firmie? Poprzednie wpisy zniechęcają do aplikowania, a szkoda, bo miałem ich odwiedzić. Chodzi mi zwłaszcza o stanowisko speca do wsparcia i wdrożeń. Czy jest jasny podział obowiązków, ile wynosi wynagrodzenie zasadnicze, a ile dodatki?

@Mieczysław

Panie Mieczysławie, na początek zachęcam do poczytania o nas w innych, wartościowych serwisach z opiniami. Jak Pan wie GoWork słynie od opinii pełnych nieprawdziwych i wyłącznie negatywnych opinii. Przez ten stan rzeczy przestaje też być poważnie traktowany jako nośnik rzetelnej informacji, no bo zgodzi się Pan, że nie jest możliwe, aby każda firma była tak zła jak tutaj opisują niepoważni oceniający. Jak zerknie Pan niżej w ocenach mamy na przykład wypowiedź Pana, który tak naprawdę był Panią zatrudnioną jeszcze u nas na etacie, która po 3 miesiącach pracy poszła na ośmiomiesięczne L4 po którym położyła wypowiedzenie umowy. Oczywiście jeżeli wypowiedzi takich osób stanowią dla Pana wartość, to ma Pan do tego pełne prawo. My ze swojej strony chcemy jednak odpowiedzieć na Pana pytanie rzeczowo i konkretnie. Stanowiska w naszym Dziale Wdrożeń, podobnie jak u reszty zespołu, są bardzo rzetelnie zaopiekowane w obszarze sprzętu oraz regularnych szkoleń naszego Zespołu oraz dodatkowych benefitów. Od zawsze stawiamy na wygodę pracy pracy zapewniając w przynajmniej 90% przypadków nowy laptop wyższej klasy oraz nowy telefon [Samsung lub Apple - nic innego]. Warto dodać, że w firmie zapewniamy bardzo porządną włoską kawę parzoną wysokiej klasy expressem oraz wiele innych wygód. Wynagrodzenie wdrożeniowców, zależnie od kompetencji, potrafi sięgać nawet 10 000 zł netto [na rękę]. W firmie obowiązuje ścieżka kariery, dzięki której wzrost kompetencji jest jednoznaczny z podwyżką. Na koniec dodam, że część pracowników pracuje z nami ponad 16 lat, co jest jednoznacznym dowodem, że warto dołączyć do zespołu.

Była pracowniczka [nie Maciej]
@Positiv s.c.

Jako osoba wspomniana w komentarzu przedstawiciela firmy czuję się zobowiązana do zabrania głosu. Podczas współpracy z Państwem od samego początku stawiałam na szczerość i otwartą komunikację, dlatego kiedy moja sytuacja zdrowotna uległa znaczącemu pogorszeniu i nie widziałam szans na szybki powrót do zdrowia zdecydowałam się wypowiedzieć umowę. Natomiast w maju, kiedy ktoś [nie ja] pozostawił negatywny komentarz, wciąż wiązała nas umowa i jestem zawiedziona faktem, że zamiast podjąć rozmowę i ustalić, czy to faktycznie ja pozostawiłam ten komentarz, zdecydował się Pan na dziecinne, pasywno-agresywne przytyki, które w tej sytuacji są kompletnie nie na miejscu. Jestem w pełni świadoma tego w jaki sposób przebiegła nasza współpraca, co zaznaczyłam w wiadomości dołączonej do wypowiedzenia wspominając, że jest mi przykro rozstawać się z firmą, bo współpraca, choć krótka, była dla mnie bardzo pozytywna i nie miałam żadnego powodu do pozostawiania negatywnych komentarzy. Jednak fakt, że zamiast porozmawiać ze mną na temat komentarza, którego nie zostawiłam zdecydował się Pan wywlekać publicznie niewypowiedziany uraz do faktu, że postawiłam na pierwszym miejscu walkę z chorobą, z którą zmagam się do teraz pokazuje brak szacunku i ubytki komunikacyjne, których się nie spodziewałam. Jak widać nie mam problemu z zabraniem głosu w sprawie bez konieczności ukrywania się pod fałszywym imieniem, więc będę wdzięczna, jeśli przestanie Pan sugerować, że nie miałabym wystarczająco honoru lub odwagi, żeby zabrać głos i podpisać się pod nim. A dla osób zainteresowanych - jeśli chodzi o sam przebieg współpracy, nie mam zbyt dużo do powiedzenia ze względu na krótką współpracę. A obecna sytuacja niech mówi sama za siebie - podejście Dyrektora pozostawiam każdemu do indywidualnej oceny.

A.

Kilka miesięcy temu brałam udział w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko wdrożeniowca. Firma nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia. W budynku w którym znajduje się siedziba było niezbyt schludnie, brudne ściany, nieprzyjemny zapach na piętrze na którym odbywała się rekrutacja, w samym pokoju zimno. Na minus również lokalizacja, odległe peryferie Poznania z brakiem sensownego połączenia komunikacją miejską. Samą rozmową określiłabym jako standardową bez niczego co by ją szczególnie wyróżniało pośród innych. Ogólny odbiór na tyle negatywny, że za udział w II etapie rekrutacji podziękowałam.

Iwona
@A.

po rozmowie u nich ile czekalas na odpowiedz ? czy od razu po prostu powiedzialas na rozmowie ze ci sie nie podoba miejsce i nie jestes zainteresowana ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Positiv s.c.?

Positiv s.c.

Umowa na czas nieokreślony zazwyczaj podpisywana jest po okresie próbnym. Zazwyczaj, ponieważ w przypadku pracowników, którzy nie osiągnęli wspólnie ustalonego poziomu kompetencji, czasami stosujemy dodatkowy czas na uzupełnienie braków.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Positiv s.c.?

Xenos

Wyjazdy i spotkania firmowe oragnizujemy od zawsze. teraz, w dobie COVID musieliśmy z nich zrezygnować ze względu na obostrzenia i pracę zdalną całego zespołu. Pomału wracamy do normalności, więc na pewno, chociażby z tej okazji, zorganizujemy jakiś fajny wyjazd firmowy.

Maciej

Firma co klika miesięcy wystawia ogłoszenie na handlowca. Praca polega na szukaniu tematów na ERP firmy Sage. Praca to głównie telemarketing i próba umówienia się na spotkanie. W samym Poznaniu jest klikanście innych firm , które sprzedają ten sam produkt do tego samego klenia a w Polsce kilka tyscięcy. Jeśli jesteś desperatem i nie masz oczekiwań finansowych..to możesz startować..Jeśli jednak nie..to omijaj z daleka!

Daniel
@Maciej

W odpowiedzi chciałbym zauważyć, że w firmie Positiv nigdy na stanowisku telemarketera nie pracował Maciej. Na ten moment firma zatrudniła tylko jedną osobę na to stanowisko. Niemniej jednak będzie zatrudniać kolejne, podobnie jak robi to cały świat. Struktury telemarketingowe są naturalną częścią składową biznesu. Chcąc jednak merytorycznie ustosunkować się do w/w zarzutów, czy też opisanej sytuacji zaznaczę, że opisywane stanowisko nie było opisane jako stanowisko handlowca, tylko jako Specjalista d/s Telefonicznej Obsługi Klienta. Podczas rekrutacji, później w trakcie wielogodzinnych szkoleń przygotowujących do kontaktu z Klientem i w czasie pracy wielokrotnie wskazywaliśmy zakres obowiązków i wyraźnie zaznaczaliśmy, że większość czasu pracy będzie związana z obdzwanianiem Klientów z dostarczonych list. Wyraźnie powiedziane było również, że w momencie osiągnięcia przez pracownika pierwszych sukcesów sprzedażowych otrzyma w nagrodę pozyskanych Klientów pod opiekę i zacznie być szkolony na stanowisko handlowca. Do tej sytuacji nigdy nie doszło ze względu na brak efektów pracy skutkującym zerową sprzedażą. Zgodzicie się, że w tej sytuacji nieuzasadnione jest oczekiwać poprawy warunków finansowych. Jeśli chodzi o samo wynagrodzenie, było ono z góry jawne, ponieważ zaakceptowaliśmy wymagania kandydata, bez jakichkolwiek negocjacji. Po okresie próbnym, mimo braku spełnionych warunków, na które się umówiliśmy, czyli chociaż minimalna sprzedaż, zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę dodając prowizję od sprzedaży. Zabieg miał na celu dodatkową zachętę do podjęcia działań mających na celu rozpoczęcie sprzedaży. Niestety opisujący sytuację pracownik, znana nam Pani [nie Maciej], jak dotąd, nie osiągnęła żadnych wyników sprzedażowych. Liczę, że każdy wyciągnie odpowiednie wnioski po przeczytaniu tej odpowiedzi. Zachęcam osobę, która napisała tą opinię do refleksji. Naprawdę znacznie bardziej wskazane jest w pierwszej kolejności ocenienie siebie, zwłaszcza przy tak niskich kompetencjach.

BylyPracownik

Pracowałem w tej firmie jako programista 'jakiś czas temu' w oddziale w Poznaniu. Organizacja pracy dramat, same złe praktyki. Sprzęt do pracy dostałem używany, nie przygotowany do pracy, nie miałem miejsca na dysku, dyski zapełnione jakimiś plikami poprzedniego właściciela komputera. Szacunek do pracownika? Nie będę nawet komentować niektórych zachowań, ale czego spodziewać się po ludziach, którzy nie mają wiedzy nt. programowania oraz mają się za co najmniej Microsoft, mają swój wyimaginowany świat... Osoba jako programista jest jednocześnie architektem, UXem, programistą back&front, testerem. Zamiany wychodzą bez jakichkolwiek testów tego co stworzył programista, i najważniejsze tworzone są rzeczy bez jakiejkolwiek specyfikacji. Szkoda że odpowiedzialność nie ma pokrycia na wypłacie. Ogólnie bardzo nie polecam pracodawcy bo są inne firmy, gdzie ludzie programują z pasją, są bardziej kontaktowi, pracują wg dobrych praktyk, o zarobkach względem rynku nie będę się wypowiadał... W szczególności nie polecam osobom, które robią pierwsze kroki w świecie programowania, szybko Was tam zniechęcą i pokaża mase złych praktyk.

NiePracownik

Firma prowadząc dwuetapową rekrutację nie raczyła poinformować o wyniku rekrutacji. Ani telefonu ani e-mail. Bardzo duży minus! Rekrutacja: I etap rozmowa ok. 1h - pytania standardowe, II etap część praktyczna ok.1h. Nie polecam składać aplikacji do tej firmy, a rekrutują często(ciekawe dlaczego?) :-I

admin

Twoja opinia na temat firmy Positiv s.c. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Positiv s.c. - Poznań

• Jak się pracuje w Positiv s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Positiv s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.