Melchiorflex

Toruń

Opinie o Melchiorflex

menis

No mogę Ci powiedzieć, że dobrze płacą @rychu, zarobki są konkurencyjne, od 2000 w górę, w zależności od doświadczenia

ZM

No konkretnie podal. tak jest i kropka.ja tez sie zdziwilem,ze po 1 przepracowanym tygodniu kasa na koncie byla. szczerze polecam.pozdro

nbkj

hehe smieszne.. Konkretnie i rzeczowo?!kasa po 1 tyg.. Ja pracowlaem tam troche i na przelewy czekalem po 6,7 tyg! (usunięte przez moderatora) odradzam!

gość

Konkretnie i rzeczowo. Wypłata była na koncie po 1 tygodniu co mnie zdziwiło bo zwykle jest co 2-3 tygodnie. Bez zgrzytow i niedomowień.

RR

czy ktoś zna tą firme MELCHIORFLEX z torunia . JEŚLI TAK TO JAKĄ MA OPINIE O NIEJ I O PRACY JAKĄ OFERUJĄ . DAJCIE ZNAĆ . POZDRAWIAM

Zostaw opinię o Melchiorflex - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melchiorflex