alfa hurtownia opakowań

Goczałkowice zdrój

Opinie o alfa hurtownia opakowań

z

Witam jak jest tej firmie teraz

pku

walo, jeżeli atmosfera jest dobra i wszystko się w pracy układa to chyba nie ma sensu narzekać nie ? Trochę gorzej gdyby było na odwrót ? Podpowiedzcie mi proszę czy wiadomo coś na temat ewentualnych zwolnień czy zmian w kadrze - będę wdzięczny za newsy.

koleżankaz biura

W imieniu koleżanek z biura- proszę się nie wypowiadać w naszym imieniu. Dziękujemy.

biuro obsługi -znajoma Staszka

Hahaha skoro taka beznadziejna dlaczego wielu pracowników próbowało do niej wrócić... Dziecinada.... nie potrafisz spraw personalnych wyjaśnić z szefem i jakieś bzdury wypisujesz Staszku- Dobrze wiesz że PIP w firmie był raptem 2-3 miesiące temu- to co wiem to nie było żadnych nieprawidłowości. Chyba nie pracowałeś jeszcze w beznadziejnej firmie Pozdrawiam serdecznie- koleżanka z pracy

staszek

Beznadziejna firma. PIP się nią zainteresuje.

anonim - 2010-06-05 09:36:07( usunięte przez administratora )Pracowałam tam jakiś czas . Wszystko było ok. Co trzeba podkreślić wynagrodzenie było zawsze na czas, nigdy nie było opóźnione i zawsze kwota była zgodna z ustaleniami. Nigdy nie zostałam oszukana czy wykorzystana. Fakt, że nie można się opierdzielać, ale jak ktoś chce pracować a nie siedzieć i pić kawę to gorąco polecam.

k.sz

firma nie jest godna polecenia brak rozwoju zawodowego siedzi się w jednym miejscu spychologia w obsłudze klienta w biurze obok słychać jak ciężko pracują szczególnie niby [usunięte przez moderatora] śmiechu warta wymogi nie wiadomo jakie ,[usunięte przez moderatora] każdego pracownika byle dla siebie mieć jeśli ktoś pragnie dorobić się garba i szczególnie marznąć bo oszczędzają na ogrzewaniu to zapraszam.

Zostaw opinię o alfa hurtownia opakowań - Goczałkowice zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie alfa hurtownia opakowań