Bergson, ACM SP ZOO

Wrocław

Opinie o Bergson, ACM SP ZOO

ania

no wlasnie jaka mowa o upadlosci? bo jak widze to niezle prosperuja. az sie zainteresowalalam, czy to po prostu wyssane z palca bylo? no nie wazne.. ja sie wlasnei chce dostac do firmy na sprzedawce, ale mam pytanie cz bede w krotce jakies nabory czy mam sie osobiscie wysbrac i zapytac, ewentualnie od razu zlozyc swoje cv?

pius

Firma produkuje odzież sportową, specjalistyczną odzież turystyczną, akcesoria sportowe oraz akcesoria turystyczne . Swoją siedzibę posiadają w we Wrocławiu. Ostatnio doszła mnie informacja iż są w upadłości jednak dość dziwne wydało mi się to aby tak duża firma jak Bergson miała doprowadzić do upadłość ACM...

majki

no pewnie to zależy wszystko również od predyspozycji tak naprawdę.. ale doświadczenie nie ukrywajmy, na to też patrzą bardzo mocno rekruterzy. co prawda każda praca w sprzedaży ma nieco inny charakter, więc może uda się czegoś nowego zawsze nauczyć i zdoyć jednak to doświadczenie, w końcu od czegoś trzeba zacząć.

ikkaka

Gratulacje dla firmy za bardzo udany komplet sztomowy Bergson supra-tex. Świetny strzał. Jestem bardzo zadowolony. Kłótnie w centralach mnie nie interesują dopóki odzież trafina w dychę. Firmie polecałbym większą aktywność na morzach. Więcej kolekcji żeglarskich. Pozdro. Kozioł

Andrzej Kopeć

Nie odeszli tylko zostali zwolnieni a to różnica, która to wyjaśnia skąd w was tyle żalu. Jeśli macie mi coś do zarzucenia chętnie się spotkam i postaram się znaleźć jakieś rozwiązanie. Jeśli nie, to proszę nie oczerniajcie nikogo a jak już to przynajmniej podpiszcie się pod tym co piszecie. Pozdrawiam Andrzej Kopeć

doktor

czy to acm czy traper czy[usunięte przez moderatora] i tak to bergson gdzie niby biznesmeni franczyzobiorcy robią z siebie [usunięte przez moderatora] a przez to praca tam to dramat, pozdro dla odważnych którzy odeszli, i powodzenia dla tych ktorzy zostali

ds

po pierwsze acm to nie sklep a spółka ktora przez produkcje w Chinach produkuje ciuchy/sprzed sprzedajac pod marka Bergson w sklepach " Bergson". Tak jak Reserved - to marka a nie firma!! Po 2 - chodzilo o atmosfere w centrali gdzie jest pożal sie Boze ksiegowosc, marketing itd o ile mozna tak to nazwac - a nie o poszczegolne sklepiki gdzie zatrudniani sa sami sprzedawcy. No ale czego sie mozna spodziewac po "firmie" rzędu " Kogucik".. ..prosze was. po 3 - ceny wymyślone? sa tak wygórowane - nieadekwatnie do jakości rzeczy które i tak jak mówiłem sa produkowane w Chinach!!! narzut na finalną cene jest chyba kilkaset procent!!

TRAPPER

Witam, od 1.07.09r. zmieniła się cała kadra sklepu a sam sklep przeszedł na franczyzę. Pracownicy nie są zatrudniani już przez firmę ACM więc wszelkie komentarze są przeszłością.

anonimus

podpisuje sie pod wypowiedziamy powyzej, dno kompletne dnooo, [usunięte przez moderatora] i profesjonalizm na poziomie 7 latka

zgadzam sie z przedmówcami - praca w tej firmie to trauma. Kadra zarządzająca mało profesjonalna. produkty proponowane przez firmę niskiej jakości. Wynagrodzenia ... śmieszne.

potwierdzam. atmosfera i praca beznadziejna. obiecanki cacanki.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .negatywnie Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... irytujacy i fałszywi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .praca od 8.30 do 21.15:) Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Zostaw opinię o Bergson, ACM SP ZOO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergson, ACM SP ZOO