P.H. WĘGLOBUD S.A

Szczecin

Opinie o P.H. WĘGLOBUD S.A

haiko
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to firma . poprzez realizację inwestycji w innowacyjne maszyny i urządzenia naparwde daje konkurencyjne wyniki jeśli chodzi o inne firmy i trzymają ta jakośc, wiec pod tym względem na pewno mocno się wybijają jak widze i to jest na plus na pewno.

jhgjhv

praca za najniższą krajową,ja od wielu lat pracuję bez podwyżki,i sama nie wiem co ja tu jeszcze robię,nie polecam,

Devil

Pracuję w tej firmie od dwóch lat, zarobki może i nie są takie jak na górnictwo przystało, lecz atmosfera i kierownictwo zasługują na pozytywną ocenę, nigdzie nie znajdę lepszego kierownika, pensja jest najniższą krajową, ale głównie zarabiamy tu na premii, która przy dobrej sprzedaży potrafi potroić pensję zasadniczą. Nie pracujesz tu to się nie wypowiadaj

Mieszko

Ogólnie w firmie panuje straszny zamęt, chcieli otworzyć kopalnie pod naszymi drzwiami, wyszkolą ludzi?? Z rozmów kierowców którzy dostarczają kruszywo do mnie na budowe wynika że w należącej do nich kopalni w sudwii, pracownicy zarabiają ledwo ponad najniższą krajową.

Zostaw opinię o P.H. WĘGLOBUD S.A - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. WĘGLOBUD S.A