Antrakt Club

Filtruj opinie po kryteriach:

Anka
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Do klubu trafiłam przypadkowo ale teraz na pewno będę tam wracać, świetne miejsce z oryginalnym i ciekawym wystrojem :)

Fabio
 Opinia

Po remoncie dużo miejsca Idealny klub dla osób lubiących muzykę lat 80' 90'- tych ,miła i szybka obsługa, dużo miejsca aby usiąść i spokojnie napić się shota ze znajomymi.

neutralnanegatywnapozytywna
mariusz
 Opinia

Jestem miło zaskoczony . Byłem w wielu miejscach i długo w Łodzi szukałem lokalu dla siebie i znajomych do zabawy w wolne weekendy . Moim skromnym zdaniem jest to najlepszy klub w Łodzi pod wieloma względami : mały przytulny klubik z przepięknym wystrojem , towarzystwo w moim wieku - średnia 30-40 lat , super muzyka - lata 80'90' i przesympatyczna obsługa ! Z czystym sumieniem polecam ten klubik , jak ktoś lubi dobrą zabawę w doborowym towarzystwie w wyjątkowym miejscu na pewno nie będzie żałował ... Ja przyprowadzam tam wszystkich znajomych

Zostaw opinię o Antrakt Club - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antrakt Club

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.