TomTom

Poznań

Opinie o TomTom

Olek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Chciałbym tu pracować może cos podpowiecie?

maja

a ty fana-banana pracujesz może w tej firmie?Wiesz coś o stanowisku Java Experts? Przeczytałem o ich wymaganiach czyli znajomość Java i używane narzędzia, bardzo dobry język angielski itp. Powiedz mi jeżeli możesz czy są tu umowy o pracę czy może B2B lub zlecenie. Dzięki

fana-banana

hehe, to samo co było w Finderze... :) pewnie piszą to ci sami ludzie z kadr, albo nawet jeden człowiek.

fana-banana

hehe, same posty "sponsorowane" są powyżej. żadnej prawdy. to samo co było wcześniej wypisywane na Goworkuo Finderze . jeżeli czytacie takie "lukrowane" wpisy to wiedzcie że to piszą ludzie z kadr, żeby ściągnąć więcej frajerów do pracy... :(

Zostaw opinię o TomTom - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TomTom