Opinie o MPBudowa Patryk Gwizdała w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MPBudowa Patryk Gwizdała. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MPBudowa Patryk Gwizdała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPBudowa Patryk Gwizdała w Gdynia

Niezadowolony

Nie płacą faktur podwykonawcom, mają już sporo otwartych spraw w sądach w całej Polsce. Brak płynności finansowej, oszukiwanie i naciąganie klientów. Nie radzę wchodzić we współpracę z tą firmą. Opinie w internecie wykupione i poblokowane dodawanie nowych.

@Niezadowolony

Czyli nic się zmieniło w tej pseudofirmie budowlanej. Miałem z nimi do czynienia jako klient 4 lara temu zakupiłem lokal mieszkalny. Droga przez mękę. Finalnie skończyło się to sądem faktycznie sprawa toczyła się blisko 2 lata ale skończyło się moja wygraną. Dopiero jak sprawa miała iść do komornika otrzymałem zapłatę należności. Fuszerka nerwy nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Taki sobie przyjęli modus operandi i konsekwentnie go wykonują Prawda jest również z mojej wiedzy że mają sprawy o niezapłacone faktury podwykonawcom.

Taki sobie przyjęli modus operandi? Co prawda dopiero tu wszedłem ale teraz to już całkiem nie wiem czy jakaś robota jest dostępna? Jak zobaczyłam, że firma od dwudziestu lat jest na chodzie to chciałem sprawdzić jakie mam możliwości odnośnie pracy. ale najpierw powiecie mi co z ta kasa o której pisali? Czy to już wyjaśnione tematy?

Kalina
@Modena

Rozliczeni za brak kompetencji? Ale to jaka forma umowy jest zawierana miedzy pracodawcą a podwykonawcami? Wszystko względem płatności albo ich ucinania (o ile dobrze rozumiem sugestie) jest dokonywane zgodnie z jej treścią?

Poszukaj w internecie informacji o firmie i jej właścicielu po numerze KRS. Ktoś kto tworzy kilkanaście spółek o podobnej nazwie i przenosi udziały na rodzinę i inne fikcyjne spółki nie może być uczciwy.

Jola Nowy wpis
@Anonim

A tutaj w firmie to jaka prace ludzie wykonywali? Przeglądam okoliczne za pracą dla montera ale chyba źle trafiłam? Sami budowlańcy? A ta firma jeszcze działa i ci panowie dalej pracują? zaciekawiło mnie to

Modena Nowy wpis

Bardzo wyjaśnione. Firma pilnuje bardzo standardów. Negatywne komentarze w większości od marnej jakości podwykonawców którzy zostają „rozliczeni” za brak kompetencji.

Ciekawski Nowy wpis
@Modena

Czy większość, raczej wątpię. Rozliczeni za brak kompetencji to znaczy podwykonawca nie dostaje wynagrodzenia, a inwestor zostaje z partactwem pod którym MP się podpisuje i musi 2 lata tłuc się po sądach aby odzyskać pieniądze ;)

Kalina Nowy wpis

Ciekawa
@Niezadowolony

To ktoś tam w ogóle jeszcze dla nich pracuje, skoro nie płacą faktur? Właściciel ma jakichś pracowników, którym wypłaca pensje regularnie? Raczej nikt nie pracowałby charytatywnie. Wiesz coś o tym? Mój mąż miał złożyć tutaj CV, ale teraz to się waha...

@Ciekawa

Nie wydaje mi się, żeby regularnie płacili. Wątpię żeby ktoś tam pracował na umowie o pracę. Ale podwykonawcom nie płacom kwot rzędu kilkudziesięciu / kilkuset tysięcy złotych a pensje to dużo mniejsze kwoty więc póki co mogą nie mieć z tym problemu. Jednakowoż nie wróżę tej firmie przyszłości. Większość ludzi się szybko zwalnia. Do tego są potem ciągani po sądach jako świadkowie. Według mnie nie warto się w to pakować

@Niezadowolony

Tak naprawdę to jestem tu z przypadku ale temat tych sadow mnie zaciekawił. To ci pracownicy nie mogą ich wtedy już uniknąć? Odnośnie tych umów tez ciekawi mnie sprawa ale najpierw tak właściwie jako kto można było pracować? Pewnie cos w biurze ale jakie stanowiska były lub tez dalej są oferowane?

Klient

Obecnie pod nazwą Mpbudujemy "funkcjonują" KRS pozostał ten sam tak jak brak , sprawozdań finansowych.

były klient

Fuszerka i partactwo. Ściany krzywe, izolacja piwnicy spartolona, pozostawiona masa niedoróbek. Budynek to nie używany samochód, który można łatwo sprzedać i zmienić na inny jak nie pasuje. Nigdy więcej tej firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MPDevelopment odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Halina

Nie widzę żadnej opinii z tego roku a było ogłoszenie w ubiegłym na dwa wakaty dla pracownika budowlanego, gdzie podano widełki od 7 tys do 10 tys. poruszany był wcześniej problem odnośnie jakiegoś dogadywania się ale skoro do dziś nikt niczego na ten temat nie pisał to czy możliwe, że został on rozwiązany? ciekawi mnie wspomniana w ogłoszeniu wysokość przytoczonej premii za wyniki. nie została omówiona. o jakie osiągnięcia konkretnie może chodzić i jakie widełki finansowe z nich wynikają?

Emilia

Ktoś jakiś czas temu pisał, że kontakt jest tutaj różny, a z biurem ciężko się dogadać? Jak sprawy wyglądają obecnie? Coś się poprawiło?

Grzegorz MPDevelopment
@Emilia

884707507 / g.zabieglik@mpbudujemy.pl Zapraszam do kontaktu, najlepiej samemu sprawdzić - zawsze staram się odbierać i odpisywać :)

BoSs

Jako Klient i nabywca lokalu od Pana (usunięte przez administratora) w skrócie opisze przebieg całego procederu, bo inaczej nie można tego nazwać. Etap 1. Podpisanie umowy - kontakt rewelacja, nawet w niedziele osobiście odbiorą człowieka z lotniska o 5.00 rano. Etap 2. Budowa - początkowo wszelkie ewentualne zmiany są wykonywane, chociaż czasami trzeba się przypomina po kilkanaście razy, preferuję tylko i wyłącznie kontakt mailowy, bo na słowo z Panem (usunięte przez administratora)bym nie liczył, ani z "biurem" bo jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje. Etap 3. Odbiory - jakość prac podważana do tego stopnia że Inżynier Budowalny wypisał ok 40 punktów nieprawidłowości w lokalu. Termin odbiory przekroczony o ponad 16 miesięcy z powodu komorników na księgach wieczystych, do tego stopnia że banki kupującym groziły już wypowiedzeniem umowy. Etap 4. Reklamacje i poprawki praktycznie nie istnieją, kontakt i obietnice to żart typowa odpowiedź to "w czwartek, albo poniedziałek" (warto pytać o daty, bo okaże się że mowa o czwartku za np rok). Do tego wszystkiego trzeba dodać kłamstwa Pana (usunięte przez administratora)i jego pracowników prosto w oczy, przykład...na naszym osiedlu Pan (usunięte przez administratora)zlecił wymianę zgłoszonych szyb, jednak Pan który miał wykonać usługę nie zamówił szyb bo nie otrzymał zapłaty za wcześniejsze drobne zlecenia Pana (usunięte przez administratora), a Nam Właścicielom przekazano informację że są...."w produkcji", Hydraulik podobna sytuacja, nie robi poprawek bo nie otrzymał zapłaty, ogólnie co robota to "nowi specjaliści" którzy liczą na zarobek, kostka do poprawy na osiedlu...nie poprawią, bo nie opłacono. Mam nadzieję że ta opinia nie zostanie usunięta przez pakiet Premium który wykupuje Pan (usunięte przez administratora)na każdym portalu, aby wszystkie i jedyne czyli negatywne opinie o działalności nie zostały usunięte, bo pozytywne opinie firma wystawia sobie sama i są na tyle "profesionalni" że używają tam swoich imion xD. Mam nadzieję że Pan Patryk przeczyta powyższą mega krótką historię i zapewne domyśli się o którym osiedlu mowa, ale to Panie (usunięte przez administratora)dopiero początek z negatywami w stronę Pana "działalności" i nawijania ludziom makaronu.

@BoSs

Widzę, ze historia kołem sie toczy dla pozal sie Boze Grupy (nie wiadomo czego) Marpat , jakbym czytał swoje doświadczenia z tym panem. Trzyma chłop standard. Po czasie widzę, ze mialem sie rozmyslic ze współpracy po tym jak, co prawda uprzejmie, jak dostalem umowe przedwstepna wydrukowana na jakiejś atramentowce pospinana kilkoma spinaczami.

Mariusz
@BoSs

I to wszystko? Ryski na szybach? Gdzie byłeś przy montażu? Odbiór mimo 40 punktów od inżyniera? Po co odbierałeś? Poprawki? No tak, bo jakby dostali całe pieniądze, to sumiennie wróciliby na reklamacje. Wykupiony pakiet premium? To portal pomagający ludziom szukającym pracy? Czy forum fanów sprawy dla reportera? Początek z negatywami? VPN już wykupiony pewnie, nie zapomnij o noscript. Powodzenia. Weźcie się za coś ludzie, bo zwoje wam poprostowało od tego życia pustego.

@Mariusz

Domyślam się że był Pan w sytuacji takiej gdzie developer spóźnia się z wydaniem lokalu o ponad rok, ma Pan podpisaną umowę z bankiem z której trzeba się wywiązać, pewnie miał Pan kupione materiały na remont które trzeba odebrać i umówionych wykonawców do wykończenia lokalu? po Pana wypowiedzi Ja domyślam się że nie, polecam przeżyć taką przygodę, groźby banku o wypowiedzeniu umowy mimo tego że developer otrzymał już część transzy i duuużo innych ciekawych i miłych sytuacji z taką "inwestycją".

Podwykonawca
@BoSs

(usunięte przez administratora) tez nie zostaliśmy zapłacenia ale już nie długo będzie Pan Patryk czytał baner pod biurem (usunięte przez administratora) uwaga , oraz gdzie wykonuje przebudowę domu już ponad pul roku he he

Niepokoją mnie negatywne opinie na Wasz temat bo z doświadczenia wiem, że tylko te warto czytać. Da się jakoś wytłumaczyć wysyp pozytywnych opinii zarówno na facebook jaki i gowork w maju, czerwcu, lipcu 2017 dodawanych nawet codziennie z kont których jedyną aktywnością jest dodanie opinii i kilka postów? Następnie bardzo długa przerwa praktycznie do dni obecnych po tak wspaniałej passie? Można opublikować jakieś lokalizacje ukończonych inwestycji których wg strony internetowej jest średnio 60 rocznie aby zapoznać się z realnymi opiniami odbiorców?

@Zainteresowany

Panie "Zainteresowany" - zacznę od opinii z roku 2017. faktycznie był to niefortunny splot zdarzeń i faktycznie posłuchaliśmy rad osób, których się nie słucha ;) Ale błędów nie popełnia ten kto nic nie robi. A my robimy i to dużo. Od 10 lat będąc na rynku rozwijamy się i krok po kroku powiększamy ilość naszych działań. Jest Pan zainteresowany co to jest - zapraszam do kontaktu z naszą firmą. Osobą kompetentną do odpowiedzi na wszelkie pytania będzie Grzegorz - 884707507. W razie pytań służę pomocą. Moje dane również dostępne na naszych stronach.

@Patryk Gwizdała

Ja jestem zainteresowany wyłącznie tymi opiniami. Trochę smutne, ze przyznaje pan że są sponsorowane.

Mieszkaniec Biała Rzeka
@Zainteresowany

Można przyjechać pod adres Rumia ul. Grunwaldzka 162 i 164..

Weronika
@Mieszkaniec Biała Rzeka

W sensie po to żeby się zatrudnić? To nie można jakoś online?

Tomasz

MPDevelopment obecnie nie zatrudnia nowych pracowników? Ciekawi mnie jak tam wygląda sama rozmowa o pracę i jakie są wymagania względem nowych ludzi w firmie, może ktoś mi opowie coś więcej na ten temat?

Lokator osiedla.

Wszystkie zainteresowane osoby firma Marpat informuje że najlepiej podpytać osoby które mieszkają na inwestycjach wykonanych przez tą firmę zanim podejmą decyzję o nawiązaniu współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora) Tam u źródła dowiedzą się Państwo jak funkcjonuje ten wykonawca.

Patryk Gwizdała

Kolejna merytoryczna opinia. Rozumiem że Pan/Pani "klient" - brak odwagi pisania pod własnym imieniem i nazwiskiem jest wymowna - ma wgląd w nasze umowy, faktury, płatności, terminy itp.? Czy jednak opinia wystawiona na podstawie tego co mówią "na mieście", bo kolega szwagra coś słyszał? ;) Przypominam, że publiczne opinie szkalujące naszą firmę, które są nieprawdziwe są karalne. Opinia zgłoszona do operatora strony.

Marpat fan
@Patryk Gwizdała

Ma Szanowny Pan rację, jezeli tylko jest to nieprawda, pomówienia i szkalowanie proszę to zgłosić jak najszybciej do operatora strony a najlepiej na Policję.

Tomasz

@mieszkanka Biała Rzeka Tylko, że warto zauważyć iż to forum służyć ma pracownikom do wystawiania opinii o pracy a nie wszystkim do oceny firmy.

mieszkanka Biała Rzeka

Najlepszym sposobem na weryfikacje opinii firmy MarPat jest jej zaciągniecie u źródeł czyli u mieszkańców inwestycji Biała Rzeka. Jestem przekonana, że każdy z nas podzieli się swoja opinia na temat solidności terminowości i jakości usług tej firmy. Wystarczy jedynie podejść i podpytać Rumia, ul Grunwaldzka 162 i 164.

Anonimowy
@mieszkanka Biała Rzeka

Proszę się podzielić tutaj swoją opinią. Czy jest ona pozytywna czy negatywna?

Niestety
@Anonimowy

Negatywna. Wciąż wiele aspektów nie jest dokończonych - w tym dawno minął termin na odniesienie się do usterek (zarysowanych okien, krzywych ścian), ale widocznie sprawa musi przejść na wyższy poziom, bo zainteresowania ze strony firmy nie ma żadnego.

Malgorzata

Panie Patryku, proszę nie przejmować się takimi opiniami jak te ostatnie, ludzie którzy piszą takie słowa to zwykle malkontenci. Ludzie którzy pozjadali wszystkie rozumy a tak na prawdę nie znają się na niczym. Roszczeniowcy, krytykanci itp. Życzę spokoju, proszę pracować jak do tej pory. Wszystkich się nie uda nigdy zadowolić, taki świat.

Hhh

Polecam osobom chcącym przeżyć przygodę życia. Dzięki panu P. nauczycie się sztuki budowlanej, dowiecie się gdzie należy składać dokumenty w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń, jak rozmawia się z podwykonawcami (jest to trudne gdy zatrudnia ich deweloper), dowiecie się jak wyglada gwarancja na zamontowane urządzenia. I chyba najważniejsze ile stresów i nerwów jesteście wstanie znieść aby mieć swój wymarzony dom. Czasami czujemy się jakbyśmy go sami budowali, jest tylko jedno ale, to nie my podejmujemy decyzje tylko pan P. i przez to nie mamy żadnego wpływu na tempo i jakość wykonywanych prac, pomimo tego że płacimy za to pieniądze.

@Hhh

Szanowna Pani / Szanowny Panie. Na początek bardzo ciężko odpowiada mi się na zarzuty osoby pod pseudonimem Hhh. Bo też nie wiem kto i o czym pisze. Wiem natomiast, że wszelkie takie spory informacje staram się osobiście lub przy pomocy pracowników rozwiązywać. Może zbyt transparentnie prowadzę swój biznes i niepotrzebnie staram się dokładnie wyjaśniać przyczyny pewnych sytuacji klientom, ale taki to już styl - nie pozostajemy wobec klientów obojętni. To że staramy się informować o gwarancjach, czy pozwoleniach to chyba nic złego. Odczuwam w tej opinii, że z jednej strony chce Pan / Pani nie decydować o budowie i nic o niej nie wiedzieć a z drugiej, że najlepiej zbudował by Pan / Pani to samemu. I nie do końca wiem co jest zarzutem. Zapraszam do kontaktu i postaram się oczywiście wszelkie kwestie sporne wyjaśnić. Wszelkie namiary do naszej firmy są dostępne.

Patryk Gwizdała

Tu też nie wiem kim jest osoba oceniająca. Ale sam nick podpowiada ze merytorycznej dyskusji i opinii nie będzie.

Z "bagażem" doświadczeń

Przed podpisaniem umowy deweloperskiej proponuję odwiedzić inwestycje tej firmy i rozmowę z mieszkańcami.

Patryk Gwizdała

Witam, z uwagi na absurdalność zarzutu, w żaden sposób nie jestem w stanie odnieść się do niego merytorycznie. Niemniej jednak, chciałbym zaznaczyć, iż zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo, to występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności - zgodnie z art. 212 § 2 i 2 k.k. Nikt z nas nie jest anonimowy nawet w internecie. Pozdrawiam Patryk Gwizdała

@Patryk Gwizdała

Chciałbym ponadto podkreślić, iż moja firma współpracowała z wieloma podwykonawcami i do dziś opiera się na takiej formie działania. Jestem zaskoczony i wzburzony tego typu insynuacjami, zwłaszcza że terminowa wypłata dla pracowników to filar mojej firmy. Wymagam jednak, aby praca prowadzona była na najwyższym poziomie. Jeżeli jest Pan przedstawicielem firmy, z której usług zrezygnowałem z uwagi na brak wymaganych standardów, proszę nie odreagowywać tego w formie szkalowania dobrego imienia mojej firmy. Moje stanowisko wyraziłem powyżej.

Firna
@Patryk Gwizdała

Zdecydowanie ma Pan rację. Mówienie,pisanie nieprawdy jest karane Ale za prawdę nie można karać. Zastanawia mnie Pana j fenomen..jak w dzisiejszych czasach zwykły (usunięte przez administratora) może funkcjonować i utrzymywać się na rynku ? Pomówieni pracownicy. Niedotrzymanie terminów oddania mieszkan Jakosc wątpliwa Zapłacił juz pan swoim pracownikom z Ukrainy ? Kiedy podwykonawcy dostaną pieniądze za wykonaną prace ?

@Firna

Dzień dobry, Chciałbym podziękować za opinię, jednak w moim odczuciu jest zwykłym internetowym hejtem. Dziękuję natomiast za nazwanie mojej działalności fenomenem???? Recepta na sukces w branży, w której jestem obecny nieprzerwanie od 2005r. jest stosunkowo prosta – to przede wszystkim szacunek do każdego człowieka. Proszę o tym pomyśleć zanim administrator po raz kolejny będzie zmuszony wycinać stosowane przez Pana wulgaryzmy. Kolejne elementy to właśnie rzetelność, terminowość oraz jakość usług. Jako że siłą mojej firmy są pracownicy wykazałbym się ogromnym brakiem logiki nie płacąc za wykonane usługi i mogę śmiało przekazać, że moja ekipa jest w tej kwestii bardzo zadowolona. Chciałbym jeszcze zauważyć, że brak Panu konsekwencji w „opinii” - jeżeli zarzuca mi pan że nie płacę podkowcom, a chwilę wcześniej wspomina Pan o wątpliwej jakości ich pracy – to w takiej sytuacji należałoby się im wynagrodzenie za źle wykonaną pracę? Polecam pod rozwagę, i proszę zapoznać się z moimi wcześniejszymi wpisami – nie ma mojej zgody na hejt w jakiejkolwiek formie. Patryk Gwizdała

@Patryk Gwizdała

Oczywiście zamiast ??? powinno widnieć :)

Judyta

@Patryk Gwizdała na jaki adres mogę kierować moje cv? Z góry dziękuję za informację

@Judyta

Dzień dobry, proszę o kontakt na adres biuro@marpat.pl Pozdrawiam serdecznie

Tomasz

Bardzo rzadko piszecie ostatnio na temat MPDevelopment - Grupa MarPat, opinia dodana 3 miesiące temu jest negatywna, czy podzielacie zdanie poprzednika? A może jednak Wasze doświadczenia ze współpracy z firmą są pozytywne? Napiszcie coś na ten temat, liczę na Wasze odpowiedzi.

@Tomasz

Witam, Zapraszam do kontaktu, wówczas będzie się Pan mógł osobiście przekonać, czy nasze prace i usługi spełnią Pana oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie Patryk Gwizdała

Patryk Gwizdała

@Hhhh Z uwagi na anonimowość autora, trudno jest mi się odnieść do sytuacji przez Niego opisywanej. Zespół moich współpracowników robi wszystko, aby realizacje projektów przebiegały rzetelnie i terminowo, nie możemy jednak brać odpowiedzialności za działanie od nas całkowicie niezależne, lub spowodowane zmianą wytycznych albo ustaleń - być możne tak też było w tym przypadku. Ze swojej strony mogę zapewnić, że mój numer telefonu, mail oraz adres siedziby jest ogólnie dostępny w sieci i jeżeli jakiekolwiek wykonywane przeze mnie usługi nie spotykają się z akceptacją klientów -zapraszam do kontaktu. Autora komentarza również. Pozdrawiam serdecznie Patryk Gwizdała

Zostaw merytoryczną opinię o MPBudowa Patryk Gwizdała - Gdynia

• Jak się pracuje w MPBudowa Patryk Gwizdała?

Zobacz opinie na temat firmy MPBudowa Patryk Gwizdała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MPBudowa Patryk Gwizdała
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Świętojańska 21 lok. 1
    81-372 Gdynia