MPDevelopment - Grupa MarPat

Gdynia

Opinie o MPDevelopment - Grupa MarPat

AdrianSzymański

Dobrze, terminowo, w dobrej cenie. Ja jestem zadowolony i na pewno w razie potrzeby wrócę do tej firmy

Jurek

Obawiałem się że przez niesprzyjającą pogodę prace nie zostaną skończone na czas, ale wszystko się udało. Bardzo dobra firma, naprawdę porządnie i uczciwie pracują

Urbaniak

U nas wszystko w porządku, zakończone prace nawet chwilę przed terminem, porządni specjaliści, kontakt również w porządku. Cena ok.

Arek8
@Urbaniak 25.07.2017 16:39

Ja korzystałem z polecenia znajomych, nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko według umowy, słuchają klienta. Widać że szanują sobie ludzi

Jacek

Jesteśmy z Panem Patrykiem po wstępnych ustaleniach, bardzo rzeczowy człowiek, konkretny, ze świetnym podejściem. Mam nadzieję że reszta współpracy będzie równie dobra

Filski

Świetne podejście do klienta przede wszystkim, słuchają co klient ma do powiedzenia, wszystko co się powie jest brane pod uwagę. Kontakt bez problemowy, wszystko w terminie, aż jestem w szoku bo pogoda nie sprzyjała. Ekipa bardzo robotna i profesjonalna, tak trzymać

Grzegorz

Ja nie zgodzę się nigdy z żadną złą opinią na temat tej firmy. Pierwsza rozmowa z Panem Patrykiem bardzo rzeczowa i konkretna. Ustaliłem swoje wymagania, budżet i oczekiwania. Pan Patryk przygotował cały "plan działania" i przedstawił mi do wglądu. Zaakceptowałem i prace ruszyły pełną parą. Zlecenie zamknięte w terminie, nie miałem żadnych uwag i myślę, że jeszcze nie raz będę miał okazję z firmą Pana Patryka współpracować.

Karol

Ja także polecam tą firmę. Kontakt z p. Patrykiem jest bardzo dobry, terminy są dotrzymywane. Czego chcieć więcej od fachowców?

Heniek Rybny

kontakt z Panem Patrykiem w porządku, wszystko bez problemów, termin też tak jak miał być. Trzymają się wytycznych.

Kinga Markońska

Wszystko ok, kontakt bezproblemowy, terminowość także w porządku. Wielkie wsparcie ze strony firmy w załatwianiu różnych formalności

leśków

Ja dotarłem do tej firmy przez polecenie znajomych i sie nie zawiodłem, na prawdę fachowcy. Ze świecą takich szukać teraz.

Bońkowski

Nie mam zastrzeżeń, wielki plus za kontakt, czasami dzwoniłem w kiepskich godzinach a i tak nie było problemu, wiadomo jak to człowiek pracuje i też czasami o czymś zapomni ale kontakt z Panem Patrykiem tutaj bez problemowy i cała dobę. Ekipa fachowa, nie trzeba wiecej dodawaj jak dla mnie

Mariusz

Ja również polecam tą firmę - współpraca przebiegła pomyślnie, bezproblemowo. Z P. Patrykiem kontakt jest przez 24 godziny na dobę, więc gdy tylko coś mnie niepokoiło, dzwoniłem, a Pan Patryk wszystko cierpliwie mi tłumaczył. Gdyby wszystkie firmy miały tak profesjonalne podejście do klienta, świat byłby piękniejszy.

Alex

Rownież polecam , jak poprzednicy. Współpraca od poczatk udo końca przebiegała bezproblemowo, do dogadania w kazdej kwestii i końcowo bez zarzutu. Reszte napisali poprzednicy

Mirosław

Na tą firmę trafiłem z polecenia znajomych, którym Marpat stawiał domek jakieś 2-3 lata temu. I nic się nie zmieniło, dalej działają na najwyższych obrotach, porządnie, fachowo, konkretnie. Z Panem Patrykiem kontakt jest stały, nie ma problemu, da się dogadać, trzymają się ustaleń. No nic więcej chyba nie trzeba dodawać

Jarosław

Jeśli chodzi o budowę domku to nie wiem czy w trójmieście znajdzie się równie profesjonalną firmę. Jak dla mnie współpraca na co najmniej szkolną 5. Realizacja wszystkiego w terminie, według uzgodnień i na prawdę porządnie a nie "na odwal się" Oby tak dalej

Turnał Michał

Super firma, pełen profesjonalizm, z Panem Patrykiem zawsze da się dogadać. Bardzo sympatyczny człowiek a jednocześnie prawdziwy profesjonalista.

wojek

polecam firmę Marpat, dla nas budowali dom od samego projektu po odbiór pod klucz. Rzetelna, solidna firma, nie mam żadnych zastrzeżeń

Patryk Kłosowski

Fachowcy przez duże F. Bardzo dobra firma, dobry kontakt, bez żadnych problemów przy wprowadzaniu poprawek do projektu. Oby więcej takich firm na rynku :)

Dawid Kot

Wszystko na prawdę super, na czas, zgodnie z umową. Kontakt też w jak najlepszych porządku. Na prawdę nie mam zastrzeżeń. Praca wykonana porządnie, bez prowizorki, wszystko fachowo.

Waldka

Z pełnym przekonaniem i czystym sumieniem moge polecić tą firmę do budowy domku jednorodzinnego! Wg projektu, w 100% dokładnie i bezproblemowo, termin dotrzymany prawie w 100%. Nie mam sie do czego przyczepić nawet jakbym chciała. Dobra współpraca i kontakt, da sie dogadac nawet jak nagle postanowiliśmy coś zmienic, nie robili problemów, da sie wszystko ustalić. Jestem zaskoczona tak wysoka jakością wykonania i realizacji

ja

Jeśli ktokolwiek chce robić remont mieszkania z rynku wtórnego w tej "firmie" - odradzam. Pierwsze spotkanie, rozmowa co ma być zrobione, odpowiedź - zobaczymy mieszkanie to powiem szerzej. Budżet od początku powiedziany głośno. Szef przyszedł, mieszkanie obejrzał, stwierdził, że damy radę. Faza projektu (który kosztował dwa razy więcej niż cena podana przez pana Patryka) trwała ponad dwa miesiące, z czego pani architekt była tydzień na początku na urlopie, o którym nie było informacji. Projekt zawierał: ściany koloru białego, podłogi dwa rodzaje, kafle w łazience i wc. Zero podwieszanych sufitów, 45 metrów standardowego mieszkania, bez fanaberii i udziwnień, 100% normalności, tak jak chcieliśmy. Ale swoje musiał trwać, bo "widoki za oknem się robią do wizualizacji całą noc". Wielki dzień, koniec projektu i wycena. Ponad dwa razy większa niż nasz budżet. Więc może z czegoś zrezygnujemy - sugestia od pana Patryka. Ale z czego? Z malowania ścian, kładzenia podłóg czy wymiany instalacji elektrycznej, która była obligatoryjna? Po naszym "zastanowimy się" kontakt się urwał. Żadnego zainteresowania ze strony firmy. Jedyną pamiątką jest 4500 zł wydane na projekt, który zrobiłby każdy. Najważniejsze, projekt! M-Projekt zaprojektował prysznic bez brodzika i przeniesienie wc do pomieszczenia łazienki czego zrobić się fizycznie nie da. Zaprojektował schowanie rurki odpływowej w ścianie, gdzie ściana jest zbyt cienka na tego typu zabiegi. Tak więc niemożliwe miało stać się możliwe. Odradzam każdemu, kto chce zrobić remont w mieszkaniu. Być może budowanie domów idzie im lepiej, nie wiem, nie sprawdzę na pewno.

Patryk Gwizdała
@ja 27.12.2015 22:46

Dziękujemy za opinię, jest nam jednak niezmiernie przykro, że nie wyrazili jej Państwo bezpośrednio w czasie trwania współpracy z nami. Niemniej jednak, dzięki jednostronnie anonimowemu forum jesteśmy w stanie odpowiedzieć Państwu tak, jak zawsze staramy się działać - wnikliwie, rzeczowo i kompetentnie. Być może rozwiejemy w ten sposób Państwa wątpliwości, co, do jakości usług naszej firmy, a przy okazji również obawy przyszłych klientów spowodowanych być może Państwa uwagami. Z uwagi na fakt, że każdy klient jest dla nas priorytetem wnikliwie zapoznaliśmy się z dokumentacją przeprowadzonej dla Państwa usługi, jednak już na wstępie pragniemy zauważyć, iż odradzają Państwo działania, które nie zostały sfinalizowane w Państwa mieszkaniu - nasza firma nie przeprowadziła remontu. Jak rozumiemy oceniają więc Państwo hipotetycznie jak nasza współpraca mogłaby wyglądać, dlatego też tą część Państwa wypowiedzi - z uwagi na brak podstaw merytorycznych pozostawimy bez komentarza. Pozostała część wypowiedzi dotyczy usługi zrealizowanej, a więc projektu remontu mieszkania. Z przykrością musimy zając stanowisko odmienne niż Państwo prezentują. Ceny projektów są jawne I prezentowane klientom w trakcie spotkania – co też miało miejsce w omawianym przypadku, jest to cena podstawowa. Jeżeli jednak klient pragnie projekt zmienić, cena wykonawstwa odpowiednio rośnie lub maleje, w zależności od pac niezbędnych do wykonania lub materiałów, których klient chce użyć w zastępstwie - indywidualizm klienta jest bardzo istoty dla naszej firmy. Być może zróżnicowane ceny zamienników wciąż są niejasne, posłużymy się wiec przykładem - jeżeli projekt przedstawia 5 punktów elektrycznych a życzeniem klienta jest, aby było ich 25 nie jesteśmy niestety w stanie zrealizować założeń we wskazanej cenie o czym oczywiście informujemy - jak było, jak sami Państwo przyznali, w tym przypadku. Wyjaśniamy ponadto, iż taka ilość punktów świetlnych nie jest również standardowa dla lokalu, którego metraż Państwo wskazali. Aby uniknąć tego typu nieporozumień staramy się udzielać wnikliwych wyjaśnień naszym klientom, jednakże w przypadku całkowitej przez nich akceptacji projektu ze wskazanymi zmianami mamy niejako związane ręce - nie mamy możliwości wysondowania ich wątpliwości i obaw. Taką opcją nie jest również zapoznawanie się z wpisami na forum, gdyż jak Państwo zauważyli pozostałe opinie na temat naszej działalności są pozytywne. Wracając do Państwa uwag na temat projektu wyjaśniamy, iż aby go wykonać należy posiadać odpowiednie uprawnienia - nasza firma przywiązuje wielką wagę do dobór najlepszych współpracowników (kwalifikujących się dyplomami renomowanych uczelni i posiadających doświadczenie na rynku budowlanym), dlatego też użycie sformułowania każdy mógłby wykonać projekt mogłoby być dla nich krzywdzące. Brak racjonalności tego stanowiska widać również w dalszej wypowiedzi, ponieważ wszelkie założenia projektu są możliwe do zrealizowania - w przypadku wątpliwości zapraszamy do naszego biura na prezentacje. Jeżeli jednak Państwo się nie zdecydują pozwolimy sobie w tym miejscu podpowiedzieć jedną z wskazówek - w przypadku wyboru prysznica ze szkła i z zastosowaniem odpływu liniowego nie stosuje się brodzika. Wyjaśniając brak kontaktu - pragniemy również przypomnieć, iż decyzją Państwa, co do dalszych prac był czas do namysłu, dlatego też zaskoczeniem dla nas był wpis na forum, który nie pozostawia wątpliwości, co do rezultatu wspomnianych przemyśleń. Nie stosujemy metod firm telemarketingowych nagabując klienta - szanujemy jego czas do namysłu. Niemniej jednak standardowa forma komunikacji również byłaby w naszym wypadku mile widziana - jesteśmy zawsze otwarci na krytykę i przywiązujemy wielką wagę do zadowolenia naszych klientów. Reasumując, jeżeli w dalszym ciągu mają Państwo wątpliwości dotyczące projektu - zapraszamy do naszego biura - postaramy się je rozwiać przy rozmowie i kawie. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontunuowanie z nami współpracy - uzgodnimy czy jest ona możliwa. Rozumiemy, że remont jest wyzwaniem, któremu wbrew obiegowej opinii nie każdy może sprostać, dlatego też założeniem naszej firmy jest zdjęcie tego ciężaru z barków klientów. Wszystkim naszym klientom byłym, obecnym i przyszłym życzymy udanego roku 2016r., odwagi i mierzenia siły na zamiary a wówczas wszystko się uda:)

Dominik

Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona z usługi, brak jakichkolwiek opóźnień, bezproblemowy kontakt z Panem Patrykiem, który pomógł mi wszystko zorganizować nie zaniedbuje swoich klientów.

Zostaw opinię o MPDevelopment - Grupa MarPat - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPDevelopment - Grupa MarPat