DOMIX-P

Czarnowąsy

Opinie o DOMIX-P

Wio

Porażka. Chcesz mieć problem zamów okna w domixie

Mario

Byli u mnie na reklamacji okna z 10 razy i dalej jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sam szef mówi ze okno jest pelnowartosciowe co to za firma

inka

sam fakt , że ciągle szukają pracowników jest podejrzany

Pracuś
@inka 20.03.2017 08:06
sam fakt , że ciągle szukają pracowników jest podejrzany

Albo że się rozwijają? Roczny wzrost produkcji + 20 procent i to rocznie

ala

a jak wygląda to z punktu widzenia pracowników handlowych? chodzi mi o to czy jak się zatrudniasz to musisz mieć własną działaność gospodarczą czy oni daja umowę od siebie?

byly_pracownik

odnoszac sie do wypowiedzi pana P odnosnie pracownikow i zarzucania ze prawdziwa jest tylko stawka minimalna. Za mojej kadencji, umowe o prace z calej zalogi mialy 3 osoby; na porzadku dziennym bylo ogladanie kierownikow i ich napadow zlosci/agresji (mam tu na mysli akcje kopania smietnika na hali produkcyjnej); magazynierow przewinelo sie 4 ? rotacja pracownikow byla taka ze ciezko przypomniec sobie teraz ich imiona i to wlasnie oni dziekowali "rzetelnej firmie"( usunięte przez administratora )

Mikołaj

Kolego nie zgadłeś? Ale to prawda źe znowu szukają

Mikołaj

Kolego nie zgadłeś? Ale to prawda!

Mikołaj

I znowu szukają magazynierów o jej jak szkoda źe chłopaki nie dają rady!!!!!!!!!!!!

konkurencja

W sumie nie powinienem tego pisać bo Domix-P jest dla mnie konkurencja, ale jak to czytam nie mogę się powstrzymać z komentarzem. Osobiście nie spotkałem się z niezadowolonym ich klientem i nie wiem ile jest w tym prawdy ale znam ich podejście do klienta. Postawili tą firmę siłą własnych mięśni i wszystko do czego doszli jest wynikiem ich zaparcia i pracy. Okna mają naprawdę super wykonane a gdy klient przychodzi z ich cenami to tylko mogę pomarzyć o zrobieniu konkurencyjnej oferty. Nie rozumiem też klientów którzy oczerniają takie czy podobne firmy, nie zgłaszając nic, nie próbując się porozumieć. Pewnie każda firma ma podobne sytuacje ale jest to bardzo nie fair ze strony klienta, a jak znam życie to pewnie mieszały się w to jeszcze osoby trzecie.

sama prawda
@konkurencja 15.01.2015 15:44

krzychu nie bajeruj tutaj hehe

Joan
@konkurencja 15.01.2015 15:44

błahahahahahahahahahahahahah i ha

Poniży Krzysztof

Pragnę sprostować zarzuty które opisuje użytkownik "waldek" . Prawdą jest tylko to że podstawą jest tylko to że podstawą jest kwota 1260 zł dla nowo zatrudnionych osób. Jednak do tego dochodzą premie: uznaniowa, stażowa oraz za wyprodukowane jednostki okienne. Jeżeli pracownik myśli że przyjdzie na 8 godzin , nic nie będzie robił i zarobi 3.000 zł to faktycznie jest w błędzie. Umowa o pracę zawsze jest podpisywana po skończeniu umowy-zlecenie chyba że dana osoba niespełnia naszych oczekiwań i jej dziękujemy. Nigdy też pod żadnym z pracowników nie było żadnych obelg, jest to nieprawda. Od takich spraw są inne instytucja a nie forum internetowe - nie było jednak żadnego podobnego zgłoszenia. Nie jesteśmy jednak firmą która będzie zatrudniać osoby nie mające ochoty na pracę i przychodzących do niej tylko z obowiązku. Warunki pracy w naszej firmie nie są tajemnicą i każda osoba dostaje takie informacje w czasie rozmowy o pracę.

były pracownik
@Poniży Krzysztof 04.12.2014 12:01

Panie Krzysztofie... od kiedy to niby dajecie umowe o prace? mi obiecywaliscie taka bardzo dlugo... i nadal mialem przedluzana jako ummowe zlecenie. to takie sprostowanie. co do wyplat to faktycznie, z premiami, o ile juz takowe pracownik dostanie, wychodzilo jak dobrze poszlo ( usunięte przez administratora ) a i to z nadgodzinami. Stosunek pracodawców do pracowników jest karygodny, pomijajac fakt, ze 4 osoby w "zarzadzie" nie potrafi dojsc do porozumienia, czego skutki potem odbijaja sie na pracownikach - zgodnie z zasadą "szef ma zawsze racje, jak nie ma patrz punkt pierwszy". wybielanie firmy raczej nie da za wiele - wystarczy ze pracownicy powiedza co przeyżyli w Panstwa cudownej firmie. Do tej pory żałuję, że nie zglosilem podstawowych błedów w zakładzie do Panstwowej Inspekcji Pracy... pozdrawiam, i mam nadzieje, że juz nigdy nie bede mial z wami nic wspolnego

mikołaj

masakra 1260 zł

waldek

pracowałem tam obiecują a dostajesz 1260 umowa zlecenie i przeciąganie umowy o pracę wyzywanie i wyklinanie pracownik to tam zło konieczne masakra wolę robić w markecie a nie być wyzywany za 1260 poz

wariograf

pierdu pierdu to kiedy sprzęt podłączamy???

Beata

Ja również jestem klientem firmy Domix-P i niestety nie mogę podzielić zdania niezadowolonych klientów. Zamówienie zrealizowano w dogodnym dla mnie terminie, cena jaką mi zaproponowano była bardzo konkurencyjna w stosunków do innych cen, jakie mi proponowali inni. Więc moim skromnym i krótkim zdaniem mogę w pełni polecić tego producenta.

wariograf

ktos tu sie musi mijac z prawda, panowie bedziemy do wykrywacza obu panow podłaczac zeby byla pelna jasnosc, ten sprzet sie nie myli panowie, jaki termin badania proponujecie?

Marta W..........A

Nie polecam. Niesłowni. Niemili. Czy też wypisuję głupoty? Przekonałach się na własnej skurze

dealer

Naprawdę bardzo dziwią mnie niektóre nieprzychylne wpisy. Osobiście zamawiam tam okna i jestem bardzo zadowolony, jakość okien jest po prostu rewelacyjna. Znam tą firmę i pamiętam jak zaczynała od zera, do wszystkiego dochodziła swoją pracą. Jak ktoś już wyżej napisał jest to młoda , rozwijająca się firma i pewnie miała po drodze jakieś potknięcia jednak nie jest to powód do wypisywania takich oszczerstw. Założę się że większość którzy wypisują tutaj takie rzeczy to nawet nigdy nic nie zamówiła w tej firmie lub nigdy nie zgłosiła żadnej reklamacji. Zastanówcie się przed wypisywaniem głupot

donata

i zamówiłam okna w Oknoplusie i jestem bardzo zadowolona z ceny, szybkiej reakcji i z jakości!

DOMIX-P

To nie prawda, żaden klient u nas nie czekał na okna tyle czasu. Po raz kolejny nieuczciwa konkurencja nie ma lepszych argumentów i zniża się do wypisywania nieprawdziwych wpisów. Nie mieliśmy także takiego klienta o imieniu Donata. Bardzo proszę się przedstawić wtedy może bardziej wiarygodnie będą brzmiały te wpisy. Dziwnym trafem zawsze pojawia się taki wpis po wcześniejszym pozytywnym wpisie. Poniży Krzysztof.

donata

Ja czekałam 3 miesiące!!!!!!!!!!

Adam K.

Ja także niedawno zamówiłem tam okna jednak muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony, terminowo, solidnie i cena bardzo korzystna. Mogę tylko polecić

iga

A chciałam u nich zamówić okna jednak rezygnuje i poszukam w opolu

nowy

Nie polecam (usunięte przez administratora)!!!!

Domix-P

To chyba jakiś absurd z tym poniżaniem. Jeżeli była taka sytuacja to czemu tego nigdzie nie zgłosiłeś? Bardzo łatwo jest napisać w internecie takie bzdury bez pokrycia. W naszej firmie warunki są jasne od samego początku, nie zmieniamy ich i każdego równo traktujemy, nie wiem skąd takie absurdalne pomówienia.

Domix-P

Nie wiem kim Pan/Pani jest ale od dłuższego czasu wysyłasz podobnej treści opisy. I kto tutaj nie ma co robić? Zapewniam że wszystkie nasze opinie są od klientów, rozumiem że jest to twój sposób na oczernianie konkurencji.

dedukcja

i dziwnym trafem wszystkie pozytywne wpisy są kilka minut po godzinie siódmej rano hehe, ciekawe czy przypadkiem nie zaczynają tam w biurze pracy od siódmej hahaha

anka 81

polecam

klient firmy Domix-P

Co tutaj dużo mówić, po prostu rzetelne i fachowe podejście do tematu. Szybka i sprawna obsługa , a okna naprawdę w rewelacyjnej cenie, naprawdę bardzo duży plus

klient

Bardzo miła i sprawna obsługa, okna jak na razie też spisują się bardzo dobrze. Polecam wszystkim którzy szukają wysokiej jakości okien i nie chcą się denerwować przy zakupie.

klient

Miło , szybko, sprawnie i naprawdę tanio. Czego można więcej oczekiwać. naprawdę duży pozytyw.

POLECAM !!!

Po prostu rzetelnie i fachowo.

Klient

Osobiście mogę polecić firmę DOMIX-P ponieważ sama wymieniałam u nich okna około rok temu. Z wymiany jestem bardzo zadowolona. Montaż szybko i bezproblemowo łącznie z obróbkami wykończeniowymi.Z tej samej firmy skorzystali moi dziadkowie. POLECAM!

Klient

Miła obsługa , profesjonalny i rzetelny montaż. Naprawdę warto polecić. Po monntażu okien było u mnie po prostu czysto.

Domix-P

Takie ogólnikowe stwierdzenia są bezpodstawne i obrażające naszą firmę. Jeżeli jest jakakolwiek reklamacja montażu lub skarga na ich zachowanie to proszę to zgłosić w firmie, na tą chwilę żadnej takiej i nawet podobnej reklamacji nie mamy więc nie wiem jak moglibyćśmy pomóc. Bardzo łatwo jest kogoś oskarżać i nie mieć żadnych z tego konsekwencji. Ekipy monterskie są także przeszkolone i dokładnie wiedzą jak montować. Ja wiem że każdego naszego klienta traktujemy z należytym szacunkiem i takich sytuacji po prostu u nas nie ma. Jeżeli jednak czuje Pan/Pani że firma nasza nie spełniła oczekiwań to zapraszam do naszj siedziby celem wyjaśnienia sytuacji a nie oczernianie bezpodstawne na około naszej firmy.

ok

muszą się jeszcze uczyć dużo

Zostaw opinię o DOMIX-P - Czarnowąsy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMIX-P