Księgarnia "Expans"

Poznań

Opinie o Księgarnia "Expans"

również była

Nie radze !! non stop umowa na zlecenie a od kiedy otworzyli kiermasze zimno i przeciąg az wielu ludzi zabawiło się zapalenia płuc zimą !! lepiej mają ci ktorzy pracuja tam od paru lat nowi pracuja na pol etetatu praktycznie i wykorzystuja na rozne swieta. a w ksiegarni moze lepiej ale tylko 6/h !

była

unikajcie jak ognia!!! oszukują na umowach!!! dają jedną o pracę na najniższą pensję i drugą zlecenie, zeby zusu nie płacić!!!!!

Zostaw opinię o Księgarnia "Expans" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia "Expans"