BodyConcept DepilConcept

Opinie o BodyConcept DepilConcept

Ania

Salony bazują na nagabywaniu klientów na ulicach i nachalnym wciskaniu pakietów. Pracownica ma tak omotać technikami sprzedażowymi nowego klienta aby ten już podczas pierwszej wizyty kupił pakiet. I tak jak dziewczyny wyżej pisały - na co dzień manager albo inne pracownice kontroluja prowadzenie rozmow, patrzą co się mówi, jak się siedzi itp. 5 dniowe szkolenie polega na uczeniu nachalnej sprzedaży, nie na praktycznym przyuczeniu do zabiegów. Jak jest w pracy wolna chwila to trzeba isc z voucherami na ulice i łapać ludzi, także jest to takie stanowisko sprzedawcy/kosmetologa/hostessy, z naciskiem na sprzedawcy.

Karla112

A o co wgl pytaja na rozmowie ? Jestem umowiona na jutro.. Ale czytajac to jestem w szoku :/

A.

Stanowczo nie polecam!! Ludzie odchodzą, szkolenie jest nieodpłatne w Piasecznie które trwa 5 dni!! Atmosfera żadna, właścicielka tragiczna w relacjach. Umowy też śmieciowe. Praca monotonna polegająca na dosłownym wciskaniu usług.

to ze pracodawca da ci umowę o pracę to Ci łaski nie robi...tak jak napisała Martyna,w końcu muszą bo nie można 10 razy podpisywać umowy zlecenie. Umowa zlecenie jak i umowa o pracę jest u nich na jedno kopyto,te same wymagania i warunki. Napisałam wyżej na czym ta praca polega,więc tu nie ma nic do dodania;). Idą w zaparte ze ich metoda działa,a w internecie aż huczy od niezadowolonych klientek (czytałam opinię Pań które nawet sama kiedyś obsługiwałam więc wiem ze nie kłamią). Dlatego też odeszłam z tej pracy.

Martyna2

Umowy o prace nie dostaje każdy to raz a dwa nie można ciągle dawać wg prawa umów zlecenie stąd trzecia czy czwarta umowa jest umową o pracę. W Depilconcept w calym kraju na umowie zlecenie wykonujesz takie same obowiązki jak pracownik etatowy na umowie o prace więc prawo nie jest przestrzegane i w Państwowej Inspekcji Pracy sprawa jest do wygrania więc jeśli was zmuszają np do odrabiania nieobecności czy do bezpłatnych nadgodzin proszę sie nie godzić na takie januszowate traktowanie gdyż jest to niezgodne z prawem.

J
użytkownik zarejestrowany

No ja tez nie wiem, ale umowy o prace są sensowne.

Jeżeli umiesz kłamać, ze foto depilacja działa to tyle zarobisz, choćby z procentów które dostajesz za sprzedaż pakietów. Po paru miesiącach wracają wkurzone klientki...włoski odrastają po dwóch miesiącach,ale Ty oczywiście dalej masz twierdzić że to za mało zabiegów było, trzeba jeszcze więcej, no i oczywiście kolejny pakiet:). Nabijanie ludzi w butelkę. A na co dzień kontrola jak prowadzisz rozmowę, jak sprzedajesz, co dokładnie mówisz, rozkładanie na czynniki pierwsze. Rankingi co miesiąc który salon jak wypadł i nakręcanie dlaczego tak mało pakietów sprzedanych,można przecież więcej...co jakiś czas szkolenie w Piasecznie, bo przecież pracodawca musi za to zapłacić a Główna siedziba z czegoś żyć musi. Już na samym początku przechodzi się tygodniowe "pranie mózgu" w którym zamiast pokazać jak powinno się perfekcyjnie wykonać zabieg i jakie są np przeciwwskazania, parametry to oni dzień po dniu uczą manipulacji ludźmi (klientkami). W każdym gabinecie w Polsce co chwila ktoś się zwalnia i przychodzą następne ofiary. Nie polecam.

Mjk
@anonim 06.07.2016, 07:27

Hej czy mogłabyś udzielić więcej informacji na ten temat ?

@Mjk 16.09.2016, 11:00
Hej czy mogłabyś udzielić więcej informacji na ten temat ?

nie wiem co tu jeszcze jest do dodania :)

Aaa

Nikomu nie polecam. Głupie gadanie , co chwila się coś zmienia . Ból kręgosłupa okropny. Wciskanie kitow. Zalamalam się psychicznie po szkoleniu.

Ja

Nie polecam pracy słaba płaca i umowy śmieciowe. Poza tym zmiana personelu co 2 miesiące. Naganianie klienta i wciskanie im pakietów to standard. Żałosne. Nie polecam ! Poza tym depilację wykonują (kosmetyczki) bez wykształcenia.

kama

dobra praca na start bez doswiadczenia tez przyjmuja , kasa srednia jak wszedzie atmosfera podobno w mniejszych saloonach Depil jest lepiej tu - nie poloecam

ewa

Witam. Chciałabym zatrudnić się w salonie DepilConcept. Proszę o opinie na temat warunków pracy.

Zostaw opinię o BodyConcept DepilConcept - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BodyConcept DepilConcept