welding star

Dębica

Opinie o welding star

Sroka

Witam. Ile tutaj mozna zarobic tak na początek za granicą? Oczywiście jako spawacz tig i czy mieszkanie jest za free czy platne? Zarobi tutaj z 12 euro netto?

Schweißer
@Sroka 29.04.2016 21:09

dobry spawacz zarobi okolo 18 euro netto , mieszkanie , dojazdy za free

teges

dobra firma-nie ma co narzekac

Nick123345

Omijać szerokim łukiem tą firme ! Są to oszuści, bywa że nie płącą na czas, mają grupę pracowników od lat która ma dobre warunki, kto się chce tam zatrudnić, zostanie oskubany, oszukany, a w dodatku warunki są tragiczne, Prezes to cwaniaczek i krętacz który traktuje ludzi jak bydło, zero szacunku, zero zrozumienia, jeżeli chcesz sie narobić i nie zarobić to polecam, zaś jeśli chcesz zarobić to nie polecam, pracaowałem tam tylko raz, i nigdy więcej nie wróce. Naprawde omijać tą firme szerokim łukiem !

JP
@Nick123345 08.07.2015 14:34

TOTALNE OSZCZERSTWA, KŁAMSTWA, chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie, masz bujną wyobraźnię i tyle nienawiści że szkoda gadać. Gdyby te komentarze nie były anonimowe to na pewno nie byłoby żadnego złego komentarza.

Spawacz
@JP 25.08.2015 16:33

Zgadzam się z Tobą, są to oszuści, mam działalność i zatrudninam 3 chłopaków, jeździmy już tak po Świecie 10 lat i takich kłamców jak prezes nie widziałem. Obiecuje gruszki na wierzbie, Na początek jest wszystko pięknie ale jak zbliza się koniec kontraktu wymyśla i obciąża. Złodziej i oszust. Pracowałem dla dziesiątek firm i ta jest najgorsza na rynku.

pablo

Szef nie godny zaufania, zwykłego człowieka ma daleko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

marian

Totalne dno.... wyjazdy zagranica bylem w norwegii to tak mi zaplacil ze szkoda gadac . nie polecam tej firmy

ktoś

Oj marne marne te zarobki

adm
@ktoś 03.01.2015 11:39
Oj marne marne te zarobki

jak nic nie potrafisz to nie zarobisz, fachowcy zarabiają dużo.

Esab"

Piszecie pierdoły z palca wyssane.... Az śmiech bierze... Zła firma?! Poszukajcie lepszych...!;) Powodzenia życzę. Nawiasem mówiąc: jak komuś do fachowości daleko, to niech sie nie ceni zbyt wysoko a potem udaje rozczarowanego.

felek
@Esab" 05.12.2014 22:40

witam chcialbym sie dowiedziec jakie sa zarobki w delegacji za granica , z gory dziekuje za odpowiedz

cysiek

Ta firma to istna masakra

nick

Aż tak słodko to nie jest.Socjalne ?????? marzenie jakie. Wypłaty średnie a wymagania duże

Damian

Własnie ze wszystko jest wporzadku z platnosciami I wgl. Pprezes tez jest Spoko mozna sie z nim dogadac w kazdej sprawie jesli chodzi o moje zdanie to ja nie narzekam I I jestem zadowolony z tej firmy polecam

a

Nie jest dobrze

Firma godna polecenia, można dobrze zarobić, wypłaty zawsze w terminie zgodnie z umową. Właściciel firmy jest OK, zawsze można się dogadać ,atmosfera super, pracuję już długo i jeszcze się nie zawiodłem . Wszystkie wyjazdy zagraniczne i krajowe są dobrze zorganizowane, wszystko załatwione tak jak trzeba. Polecam.

pozytywny

Na początek wyślij swoje CV i jakie masz doświadczenie w tej branży. Jeśli jesteś spawaczem i zrobisz dobrze próbki na warsztacie to cię zatrudnią. Obecnie jest bardzo dużo wyjazdów zagranicznych i szukają dobrych spawaczy i monterów.

pozytywny

Nie zgadzam się ze złymi opiniami, totalne kłamstwa, Podatki za Norwegię firma zapłaciła, nigdy nie było żadnych problemów z wynagrodzeniami, zawsze są wypłacane w terminie zgodnie z ustaloną wcześniej stawką. Pracuję już cztery lata i jestem zachwycony, pracownicy to dobrzy fachowcy, zawsze się dogadujemy nie zamierzam zmieniać pracy. Prezes jest w porządku jak mało kto, Polecam.

nick

Tak to prawda wykorzystuje ludzi i się odcina od wszystkiego

norek

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z bułasowa

norek

to jest kawal dziada ktory wykorzystal ludzi w norwegi i teraz ci wszyscy ludzie maja sami podatek placic a on ma wszystko w du... oszuszt i klamca z daleka od weldingu byli pracownicy wegdingu co nas oszukal

JK
@norek 08.07.2014 14:05

Ja też byłem w Norwegii, podatki mieliśmy zapłacone w Polsce a że przepisy się zmieniły trzeba było zapłacić do Norwegii i Urząd Skarbowy w Polsce zwrócił nam podatek. Pracuję w Weldingu od 5 lat i nie rozumiem skąd takie komentarze, konkurencja albo kiepscy pracownicy, którzy się nie sprawdzili i szef im podziękował za pracę.

Kontraktowiec
@JK 23.02.2015 11:59

Nie znam tej firmy ale dostaje od nich propozycji wyjazdu do Holandia ,nie ukrywam że te negatywne opinie troszeczkę mnie do tej firmy zniechęcają. A jeszcze wracając do zwrotu podatku w Polsce za prace w Norwegi, to mnie to dziwi bo wiem z własnego doświadczenia, że przeważnie jeśli się dołączysz to co w Norwegi zarobiłeś to zawsze wychodzi mnie do zwrotu albo zero .

zadowolony

Nie zgadzam się ze złymi opiniami,kilka razy byłem z tą firmą we Francji i nie było żadnych problemów. Ustalone stawki wypłacono bez problemów szybko i co do grosza. Prezes - moim zdaniem - bez zarzutu, dotrzymuje słowa co jest teraz raczej dosyć rzadkie. Ludzie z którymi pracowałem, w porządku - nie konfliktowi, dobrzy fachowcy, raczej sobie pomocni i życzliwi. Owszem było kilka sytuacji kiedy Francuskie kierownictwo budowy, nie zgadzało się na ewidentne bumelanctwo i nie fachowość i donosiło o tym do firmy w Polsce, stąd może problemy przy rozliczeniach z firmą. Ja ustalałem stawkę z Prezesem telefonicznie i nie potrzebowałem papierów na stawkę - nigdy mnie nie oszukano. Polecam pracę w i dla tej firmy. Pracowałem dla innych w tej branży i jak na razie tylko ta nie zawiodła mnie.

Nick

Praca w tej firmie to istna KATASTROFA . UWAGA .....

Nick

Zarobki zależą od humoru pana prezesa jak się (usunięte przez administratora) to obcina stawki nawet o połowę . Tak robi z pracownikami i z tymi na działalności i jeszcze jak się umawiamy na stawkę to po zakończeniu roboty za granicą obcina o parę euro i to się zdarza bardzo czesto

napoleon

masz racje całe to towarzystwo zbieranina niby koledzy jątrzą szkalują jeden drugiego prezes się cieszy bo nie musi się spinać żeby nimi manipulować,

pewna firma

polecam omijać (usunięte przez administratora) szerokim łukiem

Krzysiek cz
@anonim 06.09.2011 20:31
firma którą nie polecam jest niewiarygodna . Właściciel co innego obiecuje a inaczej jest przy wypłacie. Nie polecam...

Robić Ci się nie chciało to wypisujesz głupoty

Zostaw opinię o welding star - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie welding star