zakochana_do_dzis

Śrem

Opinie o zakochana_do_dzis

witam wszystkiech serdecznie. pracowalam w h&M 8 miesiecy i zaluje ze sie zwolnilam,firma daje mozliwosci rozwoju,tylko trzeba sie dobrze zakrecic...kolo odpowiednich osob. zwolnic sie musialam ze wzgledu na pewnego pana;) choc nie powiem bo ludzie ktorzy tam pracuja sprawiaja ze chce sie isc do tej pracy, na prawde... a praca sama w sobie nie jest zla,w tej chwili pracuje w gorszych warunkach,i najchetniej cofnela bym czas..... a pieniadze...hmmm... lepiej miec cos niz nic

Zostaw opinię o zakochana_do_dzis - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakochana_do_dzis