Komtronik

Olsztyn

Komtronik

Opinie o Komtronik

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w komtronik? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

klient

Firma komtronik to jest jakiś żart. Złożyłem zamówienie, za chwile drugi tydzień i ani telefonu tam nie odbierają, na meila nie odpowiadają, na zapytania ze strony również. To jest lekceważenie klientów, kpina po prosu.

Marcin

Ja już czekam dwa tygodnie na jakąkolwiek odpowiedź na zamówienie. To chyba jakaś firma krzak...

zimer

Zakupilem transformator 16 lipca zalezalo mi na czasie po 4 dniach napisalem maila z zapytanie jaki jest stan przesylki. Po nastepnych paru dniach kolejny raz, brak odpowiedzi, 27 lipca dostaje maila "Aktualizacja Zamówienia" o tresci: Komentarze do twojego zamówienia: Brak w magazynie.Brak terminu dostaw. Zamówienie anulowano . Został zmieniony status twojego zamówienia. Nowy status: Zamknięte Sorry ale zeby 11 dni stwierdzac ze nie ma sie czegos na magazynie to przesada i jescze zadnego przepraszam. Firmy napewno nie polecam!

Zostaw opinię o Komtronik - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komtronik