Małopolska Agencja Doradczo Edukacyjna Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Małopolska Agencja Doradczo Edukacyjna Sp. z o.o.

ja

Też tam pracowałam - [usunięte przez moderatora]I!!!

Ona

Bardzo nieuczciwy pracodawca, [usunięte przez moderatora] pracowników i swoich klientów, brak wiedzy, kwalifikacji, cwaniactwo i amatorzy. Referencje firmy są albo nieaktualne albo nie należą do nich. Działają jako pośrednik, [usunięte przez moderatora] pieniądze od klientów, [usunięte przez moderatora] pracowników. Nie mają doświadczonej kadry, bardzo duża rotacja pracowników, żal mi ich klientów i pracowników na których zarabiają. Pracowałam tam dłuższy czas i radze wszytkim omijać z daleka.

Zostaw opinię o Małopolska Agencja Doradczo Edukacyjna Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolska Agencja Doradczo Edukacyjna Sp. z o.o.