2b design

Opinie o 2b design

flip

poniekąd się oczywiście z tobą zgodzę, ale niestety w ofercie nie napisali jaka konkretnie umowa, tyle że praca będzie przy dużych znanych markach dobrych

grafik

Zostałem zaprosozny na rozmowę. Ktoś ma jakieś świeże wiaodmości o tej firmie??

xxx

Ja byłem zadowolony, fajnie mi się tam pracowało. Naprawdę świetna atmosfera pracy i ciekawe tematy. Pensja raczej średnia.

opinia nie dotyczy tej firmy, tylko 2b artgencji - agencji reklamowej, a nie agencji interaktywnej. Państwa firmy nie znam, ale pozdrawiam.

ARTGEN

Fakt, istniejemy dopiero niecałe 15 lat, ale miło, że "ujdzie" :-) Pozdrawiamy, Agencja interaktywna

jeszcze lekkie ryzyko, bo są krótko na rynku, ale raczej się rozwijają. generalnie ujdzie.

luzik, pracuje tam w tej chwili i oby jak najdłuzej :)

fajna kadra i fajna atmosfera, niezłe projekty mają.Mała firma, więc jak kto lubi, ale generalnie spoko.

Zostaw opinię o 2b design - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2b design