Tesco

Piła

Opinie o Tesco

Życzliwi

Uwaga na złodziei . SkodaPO7V055.kańczkowski Krzysztof i pracownica Macro cesh cary na Styki. Tyde.Portale społecznościowe i fora huczą od hejtow. Pracownicy pilskich hurtowni.!!!

Życzliwi

,jhv
użytkownik zarejestrowany

podobno wypłata jest zawsze w terminie i to jest fajne. A teraz szukają specjalisty ds. technicznych.

przeszła

jak juz cie przyjma to najpierw przez agencje pracy potem pol etatu na papierze bo w rzeczywistosci i tak jestes osiem godzin starsi stazem pracownicy wykorzystuja mlodszych stazem a kierownictwo przymyka na to oczy pracujesz bez przygotowania i kursu ktos starszy stazem pokaze ci raz i musisz umiec robisz chociaz nie masz na to ani przygotowania ani kursu nikt nie wie za ile pracuje nie ma stawki a o dwojce z przodu to zapomnij chyba ze zsumujesz dwa miesiace atmosfera coz zalezy od tego czy jestes wazelina i w tylek wlazisz bo jak miewasz swoje zdanie to juz jestes ktos co na niego krzywo patrza zatem decyduj sam pozdrawiam

a dlaczego pytasz?

za lub przeciw

Witam. Czy morze wiesz kto jest obecnym kierownikiem, dyrektorem w Tesco Piła chodzi o stan paźdź grudzień 2010. A jeśli wiesz jeszcze czym jeździ to będzie super. Dzięki z góry!!!!!!!!!!!!!!

hmmm... po części potwierdzam tą opinie lecz nie do końca. pracuje w tesco rok no z tą atmosferą to jest różnie ... są naprawde fajni ludzie ale tesco żyje swoim życiem innym niż wszystko to specyficzna atmosfera również z chęcią przychodzę do pracy no.. już tak nie jak jeszcze 3 miesiące temu wszystko się zmienia na gorsze atmosfera staje się czasami nie do zniesienia nie jedna osoba wychodząc z pracy płakała wspaniali ludzie ( kierownicy, seniorzy) odeszli i teraz pracuje się coraz gorzej już nie ma przestrzeganych WARTOŚI TESCO!!!! Tesco staje się [usunięte przez moderatora]jak kaufland czy biedronka. teraz wiem że praca zależy tylko od kierowniów - prawdziwych ludzi czy z chęcią się pracuje Zawsze dobre chwile przemijają ale czy powrócą??? życzę wszystkim którzy przyjmują się do pracy w tesco wszystkiego dobrego!!!!

ona

pracuje w tesco i jest mi dobrze zarobki jak dla mnie to bardzo w porzadku duzo pracy ale nie przychodze tam sie relaksowac super atmosfera ludzie w porzadku szczerze to ja do tesco w pile do pracy z checia przychodze

Zostaw opinię o Tesco - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco