Ditum.org

Opinie o Ditum.org

ditum

Nasza firma nigdy nikogo nie oszukała i zawsze uczciwie podchodzimy do naszych obowiązków względem naszych klientów. Przykro nam, że nasza konkurencja dopuszcza się takich metod, aby nas zniesławić...

Werner

Firma sprzedajaca swoje uslugi na gruponie.Sprzedaja pozycjonowanie 20 fraz za 500zl, nie wywiazuja sie nawet w 10%.Graja na czas, argumentujac ciaglymi, wyimaginowanymi problemami a w tym czasie kaska wplywa na konto. Firmy pozycjonowane przez nich podaja.Bazuja na tym, ze pozycjonowanie to proces...Fatalna, niekompetentna i nieuczciwa firma a wlasciwie jedna osoba, naciagajaca ludzi. Liczy sie ilosc, w zwiazku z tym kasa a nie jakosc.

Zostaw opinię o Ditum.org - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ditum.org