F.H. Marzanna II

Rzeszów

Opinie o F.H. Marzanna II

Cezary

Czy tak dobrze sie tu pracuje, że przestaliście pisać?

Koleżanka

Nie mogę czytać co wypisuje "ja" przecież koleżanko dobrze wiesz jak było - a twoja poprzednia praca ? Jak możesz tak oczerniać ludzi. Mam nadzieję, że to twój ostatni taki numer.

ja

Bylan tam koerownikiem, otwarlam sklep w galeri z innymi 5 naieniakami tyralismy dzien i noc do 22 nie rzadko , przy wyplacie oczywiście do reki na umowie duze nizsze kwoty szkolenia? Smiech na sali... a na koniec zostałam oskarżona o kradzież na wniosek szefa bylam w areszcie 2 dni przeszukali mi dom szef zastraszal w mojej miejscowości lekarza nawet i burmistrza byl w tej chwili jesteśmy w sadzie pracy ... on ma kase adwokata ja sie nie poddam , uciekajcie i uwazajcie bo zrobi z was złoczyncow

@ja 28.06.2017 17:43

Ale ty nie przekazalas pieniędzy z konwoju do banku,a byłaś odpowiedzialna za pieniądze z utargow,które zniknęły.więc nie dziwię się,że szef szuka w innej osoby.

Życzliwy
@ja 28.06.2017 17:43

Zamknęli za niewinność ??? Coś chyba zciemniasz

Rycerz Sprwiedliwości

Byłem kierownikiem w jednym z salonów gdzie właścicielami są Państwo Paradowscy. Tego się po prostu nie da opisać słowami jak jeden człowiek może postępować z drugim. Umowy śmieciowe, kasa do ręki, wymagania bardzo duże, a nawet jak się starasz to i tak nie jest dobrze, bo lalusiowaty regionalny zawsze się do czegoś przyczepi. Bardzo się cieszę, ze opuściłem to miejsce i wszystkich czytających przestrzegam przed praca w tej "firmie" !

Księżniczka
@Rycerz Sprwiedliwości 16.02.2017 10:18

Ten twój nick mówi sam za siebie nic dodać nic ująć - ha ha ha

xxxxxx

śmieciowe umowy, regionalna traktuje ludzi jak śmieci, wypłata do ręki, na umowie napisane całkiem coś innego, kierowniczka traktuje sprzedawców jak jej służących, krzyczy, wyzywa, non stop ktoś odchodzi - nikt na to nie zwraca uwagi...

byla pracownica
@xxxxxx 30.07.2016 13:56

To prawda,regionalna jest wredna,złośliwa,wbija szpile,nawet jak nie ma się o co czepic.straszna damę zgrywa i fachowca,podstarzala 40-ka,lepiej faceta niech sobie poszuka,to może jej ulzy.nie polecam pracy u tych ludzi,nie szanują swoich pracowników,marne grosze płacą.zrezygnowałam sama i nie żałuję,dla takich szefów nie warto ani dnia cokolwiek z siebie dawać.

żałosne

Firma, która łamie podstawowe zasady prawa pracy. Umowy zlecenie na kwotę 500 brutto, reszta wypłacana "pod stołem".

żałosne

W umowie zlecenie dla studentów nic złego nikt nie widzi, ale umowy na 500 zł brutto to już chyba coś innego.

dominika

sprzedawcy - umowa zlecenia zawsze ( praca dla studentów) zastepca kierownika, kierownik, dekorator - umowa o prace zawsze! Ludzie jesli wam zle to po co pracujecie....przeziez mozecie zatrudnic sie w tesco lidlu itp ( za pewne na umowe o prace i pensje 2 tys )

@dominika 01.04.2016 09:33

umowa o pracę dla zastępcy kierownika i dekoratora... to chyba o innej firmie mowa. Jak już umowa to na najniższą krajową, a reszta pod stołem. Do tego umowy dla doradców 500 zł brutto.

frania

Pracuję w tej firmie od 3 lat, jeszcze nie zdarzyło mi się abym miała problem z szefostwem badz kierownikami regionalnymi nawet jesli to była siostra czy kuzynka szefostwa. Negatywne opinie wystawiają osoby, które tak jak wspomniała wczesniejszka koleżanka są zwykłymi nierobami niestety :/ Zwrócisz uwagę to odrazu obraza a w najgorszym przypadku obsmarują Ci tyłek na forum. Najlepiej to przyjsc do pracy i przestać 8 h i tylko żeby takiej "gwiazdy" nie ruszać (żal)

remi

Jestem kierownikiem w jednym z salonów w tej firmie i widzę, ze im większe "nic" tym większe wymagania.Miałam właśnie tego typu pracownice i wierzcie mi że wiem co pisze.Dobrego pracownika każda firma stara sie zatrzymać za wszelką cenę a taki który pracuje miesiąc a ma tylko wymagania niech szuka sobie lepszej firmy.

zxx

Regionalny kierownik?? taaaak to siotra szefa..żal. regionalna i ją poznała to powiedziała że nawet nie dała by jejkasy

justin

umowy śmieciowe, śmieszne pieniądze, zapłacą Ci kilkaset zł za cały miesiąc tyrania i każą Ci się cieszyć, że masz pracę. Pieniądze oczywiście wypłacane są do ręki a nie na konto, żeby w razie czego nie było na nic dowodu. Ludzie, którzy tam pracują niemalże tańczą na uszach żeby szanowne szefostwo było zadowolone, ale i tak nie wiele to pomaga, a spróbuj upomnieć się o umowę to już po Twojej pracy. Kierownicy też przyjmowani są na 3 miesiące okresu próbnego a potem zwalniani a w najlepszym przypadku degradowani. Niestety nasze wspaniałe polskie prawo zezwala na takie traktowanie pracowników, ale jeżeli możesz to unikaj tej "firmy" jak ognia!!!

burna

bardzo drazniaca atmosfera plotek; kazdy salon franczyzobiorcy wie co sie dzieje w innych, a kierowniczki obgaduja pracownikow; strasznie infantylne i zalosne; nie polecam

Sprzedawca
@burna 01.05.2014 12:15

rowniez sie zwolnilam, nie znioslam tego, ze pracownicy zamiast przychodzic do pracy wola plotkowac z kierowniczka na czele

Zostaw opinię o F.H. Marzanna II - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Marzanna II