counter
2 35 131 5 1
FFF

Firma na pierwszy rzut oka super, warunki również, ale osoba zajmująca stanowisko kierownika regionalnego, panna K. To istna porażka - brak jakichkolwiek kompetencji.. kompletnie nie potrafi poradzić sobie na swoim stanowisku, robi z nowych pracowników cyrk. Bardzo ciężko się z nią porozumieć. Dodatkowo firma nawet w najmniejszym stopniu nie stawia na komfort pracowników - mówią o umówię, po czym trzeba na nią czekać, robią szkolenia bez podpisanego dokumentu i orzeczeń lekarskich... a panna K. nie potrafi zapanować nad sytuacja, gdyż przewyższa to jej kompetencje (brak znajomości jakichkolwiek podstaw prawnych z zakresu zatrudniania pracowników), na rozmowke kwalifikacyjnej zupełnie inne warunki są ustalane niż w rzeczywistości, przez co nowi pracownicy odchodzą po kilku dniach pracy. Pani K. przez smsa informuje pracowników o „chęci podziękowania za współpraca”. Życzę powodzenia Panu Danielowi i Pani Marzenie z takimi pracownikami. Ogólnie dopóki pracuje tam taki kierownik regionalny, nie polecam firmy.

S.

Najgorsze jest to ze firma która oddaje sklepu pod franczyze nie interesuje się losem pracownika. Interesuje ich tylko zysk że sklepu. Paradowscy bardzo mili Daniel jak i Marzena ale uprzejmość nie wynagrodzi nikomu straconych pieniędzy bo nie dają stawek jakie trzeba umowy można wyrzucić do śmieci. Marzena się tłumaczy że nie stać jej na podwyżki nie rozumiem po cholerę otworzyła 60 sklepów skoro podejmuje się ktoś franczyzy to równa się z tym ze trzeba płacić pracownikowi takie kwoty jakie rząd narzuca. Odkąd podniosła się stawka minimalna w firmie nie zmieniło się nic nawet złotówki podwyżki tak wdzięczni za pracę i zarabiane dla nich pieniądze są Paradowscy lepiej uciekać bo szkoda czasu

FFF Nowy wpis

Rozczarowany Nowy wpis
@FFF

Czyżbyś też miał(a) do czynienia z ta „super” kobieta ? Na rozmowie od razu wiedziałem, że jest osobą cwaniacka i niekompetentną na stanowisko, które zajmuje. Wysyła na bezsensowne szkolenia bo wie, że sama nic nie umie i chce aby nowi pracownicy uczyli się od innych (jak widać bardziej doświadczonych zwykłych sprzedawców). Po prostu żal jak przypomnę sobie jej zachowania, jak wyczuje, że ktoś jest bardziej doświadczony i kompetentny od niej, od razu zwalnia. Czyżby to nie mówiło samo za siebie? Chrońcie się wszyscy przed tą firmą

... Nowy wpis
@FFF

Nie warto się przejmować. Ta firma to jedna wielka porażka, myśle, że niewielu mogłoby się znaleźć mniej kompetentnych od ich kierowniczki regionalnej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaka umowa obowiązuje w F.H. Marzanna II podczas okresu próbnego?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w F.H. Marzanna II? Chętnie zatrudniają?

Natalia
@Pytanie

Chętnie zatrudniaja i chętnie płacą 14 zł:)

Ktoś
@Natalia

Mi płacili 13,5 a powinni 17 zł na rok 2020 :)

Natalia
@Ktoś

A jak wyglądają inne warunki pracy a dokładniej atmosfera wśród pracowników oraz przełożonych lub kwestia brania wolnego? Fajnie by było gdyby można było co do urlopu dogadać się bez problemu. Jeszcze odnośnie wynagrodzenia. Czy była płacona tylko podstawa czy też jakieś premie?

Jakie wartości są cenione w F.H. Marzanna II?

Tui
@Pytanie

Może zapytaj u źródła, skoro masz takie refleksje. Eseje o wartościach będziesz pisała?To może do jakiejś redakcji Katolik się zapisz, najlepiej charytatywnie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

@S.

Bardzo dobrze napisane! Nic dodać nic ująć !

Ja
@Pracowałam u nich

Pracuje u tych Państwa i jestem zadowolona bardzo uczciwi i pracowici ludzie. Każdej z moich poprzedniczek proponuję iść do pracy do marketu spożywczego to może nauczy się trochę pokory i pozna wartość pracy.

@Ja

Jeśli uczciwością nazywasz lewe umowy i pieniądze pod stołem, brak stawek zgodnych z ustawą, brak wypłacanych dodatków, np. za godziny nocne lub za dni urlopowe to nie wiem czy dla Ciebie jest uczciwość....Pomijając że osoby na umowie zlecenie + zus mają jakieś śmieszne kwoty na kwitkach pisane.....

Sosna
@pracownik

Brawo!wszystko ujęte w punkt! Taka jest rzeczywistość w tej firmie. Szok,że jeszcze się skarbówka i pip tym nie zajęli ????????

Paweł
@Sosna

Często mają miejsce sytuacje, że pracownik zobowiązany jest do tego, aby zostać dłużej w pracy? Jestem również ciekaw, czy ewentualne nadgodziny można odbierać w formie wolnych dni.

@
@S.

Tam są potrzebne kontrole np skarbówki Wypłaty w kopertach to się w głowie nie mieści. A firmy powinny selekcjonować franczyznobiorców bo tylko psują dobre imię marek, które przez lata pracowały na pozycję i szacunek. Dobra rada uciekajcie!!!!

Janka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 195 dni.

Jest już nowy regionalny? Wie ktoś?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zz
@Pytanie

Umowę o prace otrzymuje tylko kierownik i zastępca, nie zdażyło się u nas na salonie by ktokolwiek inny dostał umowę o prace

Weeee
@Zz

Ja jestem zwykłym pracownikem i mam umowę o prace wiec to chyba zależy od Salonu :)

grażyna
@Pytanie

tutaj nawet kierownik nie ma umowy o pracę, zleceniówka forever ;)

Qzascr

Czy wraca ktoś na UOP?

M.
@Qzascr

No właśnie ciekawe pytanie jak w Waszych salonach to rozwiązanie, my żadnej konkretnej informacji nie mamy????

Qask
@M.

Najlepiej spytać u źródła, a nie szukać w lesie

Jaga
@Qzascr

No proste,że wraca.ja wróciłam. Nie rozumiem,czemu tak pyskujecie wszyscy, zrozumcie szefów , oni też chcą jakoś żyć w tym czasie.

Nana

Współczuje wszystkim oszukanym :( naprawdę nie warto marnować czasu na ta firmę. Ja zmieniałam i obecnie pracuje gdzie indziej. Mimo, ze w marcu przepracowałam tylko 20h firma wyrównała mi do pełnego etatu, nikogo nie zwolnili, złożyli wnosili p postojowe. Także są firmy, które traktują ludzi po ludzku i nie trEba zgadzać się na taki wyzysk jak w Firmie Marzanna :)

Acd
@Nana

Masz rację trzymaj się rękami i nogami i zbieraj informacje do oczerniania kolejnej firmy,(prędzej czy później to nastąpi bo to twój charakter) ja na przykład mam wiele plusów pracy w tej firmie ale nie mam zamiaru z tobą polemizować bo to tak jakby się ze ścianą kopał. Mimo to życzę ci dużo zdrowia i to szczerze pewnie kariera przed tobą....a ja ze swoją ekipą czekam na otwarcie galerii - twoja mimo wszystko pozytywną koleżanka.

Nana
@Acd

Ocenianie charakteru po jednym komentarzu ... no gratulacje wnikliwości i (usunięte przez administratora) :)

ABC

Czy ktoś się orientuję jakie umowy będą jak galerie zaczną działać? Takie jakie mieliśmy poprzednio czy może 0.5 etatu albo zleceniowka (bo takie mam wrażenie)?

P
@ABC

Szczerze wątpię, że te osoby, którym się skończyła umowa czy też zostały zwolnione bądź się same zwolniły, że zostaną przyjęte na tym samych warunkach. Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś bardziej sprawdzone info to czekamy, może ktoś dostał odpowiedź od szefostwa.

Kasa

Kto nie dostał wypłaty na czas ?

B...

Już się nad tym zastanawiałam, to wszystko idzie za daleko i trwa za długo.

@Kasa

No niestety... ????Chyba większość UOP nie dostała. Cóż raczej ich nie obchodziło czy ktoś ma odłożone pieniądze na święta. Może te pieniądze zaprocentowały na koncie i cudownie się rozmnożyły przez te 3 dni????

R.
@S.

Myślę że ludzie nie po to oszczędzają, żeby wydać wszystko na święta które mogli opłacić z wypłaty która do nich nie dotarła

Kasia
@Kasa

ciesz się, że w ogóle dostaniesz, większość z moim znajomych nie dostanie żadnej wypłaty za marzec, bo ich firmy są już niewypłacalne

@Kasia

Sory ale co mnie obchodzą inni, teraz każdy patrzy na swój tyłek. Jak można dopuścic do sytuacji aby pracownicy zostali bez pieniędzy na święta bez żadnej informacji, tak bez słowa. Poszliśmy im większości na rękę jeżeli chodzi o umowy itp. (usunięte przez administratora) nic tylko kasa i kasa. Zobaczymy ilu z nas wroci, a życzę im tego żeby zostali bez pracowników. Może docenia to co mieli

Bez wypłaty
@Nick

Dokladnie, nie powinno się nikomu źle życzyć, rozumiem, że są ludzie bez pieniędzy. Osoby bez pracy powinny jak najszybciej iść na l4, aby dostać grosz z zusu. Liczę na to że karma wróci, na prawdę, ja rozumiem gdybyśmy zostali poinformowani smsem, emailem telefonem że przelewy nie dojdą na czas to całkiem inna sprawa ale są osoby którym na te święta już po prostu nie wystarczyło. Ludzie mamy dość problemów i ostatnim elementem o który powinnismy się teraz martwić to to że ich wypłata nie przyszła w terminie.

Kasia
@Nick

widzisz tylko czubek własnego nosa, proponuję poszukać super roboty nie mniej niż za 5 tys, teraz bedzię jej w bród. Pewnie z taką frustratką wszyscy będą chcieli pracować???? Nie życzę nikomu takiej pracownicy, ktora w tak ciezkim czasie wylewa gnoj na pracodawce, karma wroci ale do Ciebie...

Werka
@Nick

Czemu nie zadzwonisz do nich i im tego nie powiesz? Tylko strasznie narzekasz jakbys została conajmniej 3 miesiące bez pieniędzy i jadła suchy chleb. Czytam te komentarze i domyślam sie kim jestes :) Troszkę mniej jadu dziewczyno i dorosnij bo widzę ze sytuacja korono-wirusa w kraju i brak tarczy antykryzysowej dla dużych przedsiębiorstw cie wogóle nie interesuje. Kolejny powod zeby sie do czegos przyczepic , tak jak ktos pisze wyżej zmien prace bedzie teraz do wyboru do koloru.

Też nie dostałam wypłaty na cz
@Werka

Ja kontaktowalam się z pracodawca i dostałam tylko inf o tym ze wypłaty zostały wysłane w piątek. Mogły równie dobrze zostać wysłane w czwartek wtedy każdy miałby na czas. Nie usłyszałam nawet przepraszam ze nie są na czas A dostarczenie kasy na czas jest w interesie pracodawcy

@Werka

Może jem suchy schleb, pomyślałas może o tym że większość z nas ma dzieci a nie tylko siebie na utrzymaniu, że czekało na wypłatę żeby mimo ciężkiego okresu zorganizować sobie jakoś te święta. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a patrząc na komentarze nie jestem jedyna soba która czuję się oszukana.

Ilu z Was musiało wziąć przymusowy urlop?

@pracownik

A kto go ma? Tylko umowy o pracę,a takich jest garstka. Reszta że zleceń nie zarabia od połowy marca. Masakra.

PanNikt
@pracownik

Chyba każdy kto go posiada... Nie tylko przymusowy urlop (stary, nowy), także l4, opieka czy dziecko chore czy zdrowe itd oczywiście bez żadnych podstaw, skoro galerie są zamknięte. Wersję kilkukrotnie zmieniane, najpierw sam wypowiedz umowę, potem idź na l4,oczywiscie tak długie by dostać pieniążki z zusu. Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał że zwalniając się samemu nie ma się prawa do tych nawet groszy zasiłku dla bezrobotnych. Komu skończyła się umowa to wiadomo już nie jest pracownikiem wiec też nie mają problemu. Teraz pojawiła się kolejna opcja jak się pozbyć pracownikow: zmiana redukcji etatu na niższy do 1/2 lub po prostu firma sama cie zwolni (urlop zapewne w marcu został wykorzystany więc już ekwiwalent mają z głowy). Ta sytuacja pokazuje że nawet umowa o pracę nie daje żadnych przywilejów. W tak kryzysowej sytuacji jesteśmy tylko zbędnym balastem cóż tu więcej mówić. Wswoja droga jak to jest w świetle prawa, bo tu tarcza antykryzysowa, a tu się okazuje, że zostajemy z niczym

@PanNikt

Witam, czytam to wszystko i jestem przerażona. Każda osoba na umowie o pracę została oszukana i wykorzystana jak tylko się da, aby właściciele na niczym nie stracili. Może od początku. Każda osoba która zostaje kierownikiem w salonach, dostaję umowę na której ma stawkę najniższej krajowej - resztę dostaje do ręki - właściciele załatwiają tak wszystko, po to aby mieć jak najlepsze składki. Oczywiście, nikt nam nie nakazuje podpisać takiej umowy, ale jak kasa do ręki jest fajna? Nikt nie spodziewał się tego, że w momencie kryzysu narodowego, gdzie ludzie zostają bez pracy, bez pieniędzy a sytuacja nawet się nie poprawia, zostaną tak oszukani i potraktowani jak ścierwo. Właściciele właśnie teraz pokazali jak bardzo "szanują" swoich pracowników, jak chcą dobrych ludzi, którzy dla nich pracowali zatrzymać przy sobie. Jest to dla mnie nie zrozumiałe i jednocześnie przykre. Człowiek pracuje tak na prawdę na nich przez długi czas i w zamian dostaje wypowiedzenie, przymusowy urlop, i marne grosze. Właściciele myślą, że pracownicy wrócą do nich z miłą chęcią gdy skończy się epidemia? Pani Marzeno, jeśli Pani to czyta, nie liczę na to - jako właściciel firmy widząc takie opinie zastanowiłabym się czy to ma w ogóle sens? Ludzie na zleceniach, nawet nie mają w większości co liczyć na postojowe które im się należy, dlaczego? bo są lewe rachunki, których na ten moment prawdopodobnie żaden pracownik nie podpisze. Ludzie pracujący na zleceniach sami zastanawiają się, czy wnioski zostają w ogóle złożone. Jestem zawiedziona tym, że w dzisiejszych czasach, człowiek człowiekowi może robić aż tak pod górkę. Poznając właścicieli firmy, myślałam, że są na prawdę super ludźmi, którym zależy na pracowniku, szybko się to zmieniło. Pracownik w zamian nie dostaje nic, kompletnie nic. Właścicieli nawet nie stać na dobre słowo, na życzenia na święta, na nowy rok. Żadnego poszanowania nie ma z ich strony do pracy jaką ludzie wykonują tylko po, aby oni mogli grzać sobie dupkę w pieniądzach. Nie chcę już słyszeć, że są nie wypłacali - tak na prawdę są po prostu skąpi. Stawki jakie obowiązują na umowach zlecenie, na pewno nie dotyczą pracowników, którzy są zatrudniani przez tych Państwa. Mam wrażenie, że właściciel jest mimo wszystko bardziej ludzki niż jego małżonka, natomiast w tym momencie nie chodzi o ocenę ludzi, a warunków jakie zapewniają pracownikom - a raczej których nie zapewniają. Pracownicy, nie dostają nawet od pracodawcy zgrzewki wody, w czasie gdy epidemia się rozpoczęła, nie zadbali o to aby do sklepów dotarły rękawiczki, czy środki antybakteryjne. Nie zrobili nawet kroku w przód, aby uniemożliwić płatność gotówką - przecież zbyt wiele by wtedy stracili. Cóż więcej mówić, jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie, zastanów się 10 razy, bo w trudnej sytuacji życiowej zostaniesz z tak zwaną ręką w nocniku. Tak na dobrą sprawę, chyba wolałabym pracować w żabce, niż u nich patrząc z perspektywy czasu. Może tam chociaż ktoś powiedziałby dobre słowo ? W tej firmie nie ma nikogo do chwalenia pracowników, ale do zwracania uwagi na błędy zawsze się ktoś znajdzie. Wiadomo, za błędy się odpowiada, ale warto czasem zauważyć że ktoś robi coś dobrze. Ja już dziś wiem, że tam nie wrócę, dlaczego? bo wiem, że nie zapewnią mi warunków,dzięki którym w trudnych chwilach miałabym pewną sytuację i doskonale wiem, że wiele innych pracowników również nie wróci. Zwracam również uwagę na to, że pracownicy z całej Polski mają ze sobą kontakt, nie są sobie obcymi ludźmi i każdy został potraktowany jak śmieć, każda osoba z osobna. Cała firma to lewizna, lewe rachunki, lewe pieniądze, kadrowa która załatwia wszystko na lewo. Liczę na to, że ktoś w końcu się tym zajmie, i do końca będę wierzyć w to, że karma wraca i każdy źle potraktowany pracownik wyjdzie na tym dobrze, a ich przekręty w końcu się skończą. Pozdrawiam.

KaMa
@Były Pracownik

W sumie dobrze ze chociaż zadzwonią i starają się dogadać. W pewnym sensie ich rozumie ,ze nie mają jak utrzymac nas kiedy wogóle nie mają dochodu. Sa na takiej pozycji jak my, zostali (usunięte przez administratora) przez rząd i nie dostali zadnej pomocy dla nas ,to z czego nam zaplacą. Myślcie! Ja wynegocjowałem z Panem Danielem warunki i bede wracal do pracy po tym wszystkim

Nie zaplace ci bo nie mam ????
@KaMa

Nie mają dochodu? ???? Ale porsche się prezentuje fajnie nie????? eeee te UZ przy wypracowaniu godzi etatowych, stawki dla studentów pożal sie Boze bo szefowa nie da wiecej bo nie ma ???? podstawa kierownika równa pensji sprzątaczki w galerii !!! Jak sie czlowieku nie poszanujesz to Oni Cie nie poszanują, Gdy Twój salon ma wyniki A mój miał, to salon dostawal % od utargu za funkcjonowanie, i jak myslisz kto tą premiutke przytulał miesiąc w miesiąc ? Robili nas w (usunięte przez administratora) i teraz dalej robią, pod pięknymi słowami Pani Marzenki bardzo nam na tobie zależy ale złóż wypowiedzenie... dlaczego oni Ci nie wypowiedza zgodnie z kodeksem pracy ? Bo nie chcą Ci wypłacić miesięcznej odprawy i urlopu. Czyli dogadałeś się z P Danielem i dałeś się zrobić w (usunięte przez administratora)

KaMa
@Nie zaplace ci bo nie mam ????

Auto to nie jest wyznacznik i mnie to akurat nie rusza,wrecz jest nawet smieszne, ale widocznie masz inne poglądy. Za wyrobienie targetu zawsze dostawalismy premie i ciezko mi uwierzyc ze Wy nie. Nie chce tutaj wychodzic na kogos kto im lize ....ale naprawde nie moge wylac im tyle pomyj na glowe jak Ty. Widomo jestes wściekła jak wszyscy , ale uwierz mi ze w każdej firmie tną etaty i zwalniaja ...dlatego wolałem sie dogadać na tych kryzysowych warunkach niz siedzieć w domu i narzekać.

Ela
@KaMa

To prawda , zobaczcie ile ludzi w bogatych Stanach Zjednoczonych straciło pracę, ale takie komentarze świadczą o braku jakiejkolwiek wiedzy o sytuacji na świecie nie tylko u nas. Nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać ale ludzie obudźcie się nikt nie będzie płacił za leżenie w domu bo i skąd wziąć na to pieniądze, a może maseczka i rękawiczki i idziemy do pracy. Ja zajęłam się teraz pomocom starszemu małżeństwu po sąsiedzku. Pozdrawiam i życzę wszystkim moim koleżankom dużo zdrowia i do zobaczenia za niedługo w pracy u państwa paradowskich.

@Ela

Na ten moment moja opinia była na temat firmy i moich przeżyć w niej, nikt nie musi się z tym zgadzać. Wiem jaka jest sytuacja w kraju , jeśli kogoś to interesuje, natomiast strona dotyczy Marzanny II, a nie sytuacji w kraju. Mam prawo napisać opinie na temat tej firmy. Dogadałeś się to super , żeby tylko Cię nie wy****li :) Kasy im nie brakuje i wszyscy wiemy że są wyplacalni, ale są pazerni na kasę. Czasem mam wrażenie, że Pani Marzena sama sobie pisze pochlebne komentarze, bo z jakimkolwiek pracownikiem bym nie porozmawiała to jest zawiedziony.

J.

Mam pytanie, czy co sądzicie o działaniach tej firmy w tych trudnych czasach? Tarcza antykryzysowa powstała chyba po to, by jak najłagodniej obejść się z pracownikiem, a nie pozbyć się go, bo jest źle. Za niedługo nie będzie miał kto do pracy wrócić.

@J.

Wydaje mi się że ta sytuacja zweryfikowała jak traktują filar swoich sklepów. Czyli kierowników. Tylko głupiec wróci do nich po tym całym zamieszaniu i mam nadzieję że narobi im ktoś koło tyłka

Pan
@J.

Ja myślę, że to jest celowe działanie. W tej chwili jak galerie są zamknięte to zwolnią wszystkich zejdą z kosztów i będą czekać co się wydarzy. Liczą na to, że jak powtórnie ruszy handel to zdecydowanie skoczy bezrobocie i będzie w czym przebierać. Tylko, że w większości będą to przypadkowi ludzie ale jak sądzę po wcześniejszych wpisach to nie stanowi dla nich problemu. Pytanie czy dorabianie się na krzywdzie pracownika wyjdzie im za zdrowie?

Ewelina
@J.

Jaka tarcza kryzysowa o czym Ty mowisz , tylko jakieś mikrofirmy mają pomoc. Nie ukrywam ze jestem przerażona,bo tez stracę pewnie prace u nich , ale po rozmowie z P Marzeną mam zapewnione miejsce po ponownym otwarciu galerii. Nie miałam nigdy problemu z nimi i zawsze szło się dogadać wiec zlego slowa nie napisze.

Ona
@J.

Właśnie sie zastanawiam jak to będzie u nich , ale moj chłopak pracuje w lpp we własnościówce i tam obniżyli mu pensje na 1 zł !!!!!! Widzę ze wszyscy dostaniemy po (usunięte przez administratora)

@Ewelina

Ludzie i czym wy mówicie osoba która ma umowę o pracę, ma ja po to żeby pracownik miał jakieś prawa, u nich nie ma nic. Wszystko niezgodnie z prawem ale każdy nas wie swoje.

Lena
@Ewelina

No właśnie jaka tarcza kryzysowa też się denerwuję i śledzę tą ochronę pracodawców, ale coś nie tak skoro tysiące firm się zamyka. Zobaczcie co się dzieje za granicą ile ludzi straciło pracę. Jestem przerażona i modlę się żeby to się już skończyło. Życzę z całego serca wszystkim nie tylko naszym pracodawcom dużo zdrowia i determinacji w tym z czym przyszło im dzisiaj się zmierzyć. Moje kochane trochę pokory abyśmy miały gdzie wrócić. Dużo, dużo zdrowia życzę wam wszystkim.

@Lena

Rosa
@Były Pracownik

co Ty taka sfrustrowana jesteś? Przecież możesz sobie zmienić pracę jak ci się nie podoba. Rozejrzyj się, wszyscy zwalniają grupowo pracowników, to chyba z tą tarczą coś nie tak. Nie musimy do nich wracać, tylko ciekawe, czy w ogóle będzie gdzie wracać. Poza tym jak tak bedziesz z nazwiska pisala ,to sobie problemow narobisz Rodo!

Medix

Trzymajcie się z daleka. Złodziejstwo. Rachunki lewe, kasa pod stołem. Lalusiowaty regionalny pan K. Który zawsze się o coś przyczepi, traktuje ludzi jak śmieci i myśli, ze wszyscy powinni mu całować stopki. Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracowników, dajcie sobie spokój.

Nena
@Medix

Czy możesz napisać szczerze ile już firm zaliczyłas i czy chociaż z jednej byłaś zadowolona ?. Radzę ci dobrze załóż własną firmę co będziesz na kogoś robić i nie pozwól się tak wykorzystywać a w swojej firmie będziesz miała wszystko dla siebie - życzę sukcesu.

Medix
@Nena

Firmy zaliczyłam 3. I najgorsze warunki jakie mnie spotkały to właśnie w tej firmie. Mam porównanie i wiem jak to powinno wyglądać. I ktokolowiek pyta mnie o opinie to wystawiam ja szczerze i odradzam prace w tej firmie .Na uczciwych warunkach i z benefitami jest mnóstwo innych prac. Tutaj tylko wypłata po terminie, lewe rachunki, ciagle pretensje mimo wyrabiania celu. NIE POLECAM !

Mona88
@Medix

3 firmy to już sporo , dla mnie to druga firma . Pretensje są jak się nie pracuje a jak się wykonuje obowiązki to są pochwały i z Panem K można naprawdę pracować z uśmiechem na twarzy . Każdy pierwszy do narzekania . Firma jak firma a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

Agata
@Mona88

Możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Widziałam, że pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych. Dla mnie to duży plus, na co jeszcze można liczyć?

PP
@Agata

Benefitów pozapłacowych ????????? kto ci nagadał takich bzdur, absolutnie niczego nie ma.

Fela56
@Agata

Benefity? Nie, takie coś nie istnieje na pewno nie w sklepie franczyzowym. Lewe rachunki wszyscy na zleceniu pieniądze dawane pracownikowi pod stołem do ręki jak trzydzieści lat temu. Ze strony szefa liczy się tylko kasa i zarobek na pewno nie usłyszysz pochwały nawet na to nie licz - za dobry wynik,ale jak coś jest nie tak to każdy ma pretensje. Student nigdy nie dostanie takiej stawki jaka jest zgodna z prawem 11,7 to wszystko na co możesz liczyć. Zwolniłam się 2 miesiące temu i nigdy nie czułam większej ulgi. Wymogi w pracy co najmniej jakbyś pracowała w Chanel z największymi gwiazdami a nie z przypadkowymi klientami. Żenada.

Izka
@Fela56

Czytam z ciekawości i własnym oczom nie wierzę co za brednie piszesz skąd masz takie wiadomości, jaki masz w tym cel. Ja jestem studentką i mam na rękę 14,70 za godz. do reszty bredni się nie odniose ,bo argumenty lubię przedstawiac w oczy. Życzę ci dużo zdrowia i więcej miłości bliźniego.

Fela56
@Izka

Pracowałam w tym sklepie. Stawka 13.7 po odliczeniu pitu 0, nie wiem czy wiesz ale min. Stawka jaką powinien mieć student to 14,7 bez pitu 0, zapoznaj się z zasadami plac w tym kraju.

Hans kloss
@Izka

Felga ma rację, wszystko co napisała to prawda.nie.wiem,jakim jesteś wyjątkiem z tą stawka studenta ale szybko ci ją obniżą albo w większym mieście mają Twój sklep o czegoś się boją. Bo student dostaje tak samo jak nie -student,oni nie honorują statusu studenta w tej kwestii.szefowa twierdzi,że jak nie pasuje,to się zwolnij,bo ona tyle płacono koniec.

Ewelina
@Izka

Ja tez nie wiem skąd takie brednie o tak niskich stawkach. Owszem szefostwo dużo wymaga, ale kasę zawsze dostawałam w terminie i za taka ilość godzin jaka przepracowałam. Co innego moja kierowniczka przez którą wyleciałam .... szkoda ze na koniec nie powiedziałam tego szefostwu, miala wyrabiać etat a wpisywała w grafiku całkiem inne godziny (dużo mniej) a pieniądze brała jak za pełny etat, strasznie oszukiwała. Pewnie tetaz jeszcze pusze na nich złe opinie.

Rambo

Właścicielu zamknij to - a będziesz zdrowszy bez kontaktu z takimi (usunięte przez administratora) pracownikami co nie interesują się pracą czy się wogule nadają tylko ciągłe roszczenia. Na siebie zawsze zarobisz. Wiem coś na ten temat bo tak właśnie zrobiłem i dopiero teraz zacząłem żyć. Kocham życie i pozdrawiam ????

Marcelina

Okropna firma, zwolniłam się bo dostawaliśmy informacje od szefostwa że nie dostaniemy podwyżki wyrownujacej płace do najniższej krajowej ???? hahaha absurd, PIP nasłać i pozamykać te sklepy, skoro nie stać ich na płacenie Pracownikom MINIMALNEJ PENSJI!

Xaw
@Marcelina

Racja!nic dodać nic ująć,powinny się odpowiednie instytucje tym zająć i pozamykać ten biznes,bo to już pojęcie przechodzi jak oni kombinują ,żeby obejść przepisy płacy.

Ada

Gosia jak będziesz miała własną firmę daj znać przyjdę do Ciebie do pracy na mur beton, nawet wezmę własny płyn do szyb. Masz zadatki na przedsiębiorcę jeszcze nie jednego podszkolisz, widzę że nie odpuszczasz, czy nie szkoda Ci zdrowia a życie tak szybko ucieka. Pozdrawiam twoja koleżanka z tej samej firmy tylko zadowolona pozytywnie nastawiona i szanująca ludzi.

Gosia

Najwięcej do powiedzenia mają osoby, którym się po prostu pracować nie chce.(usunięte przez administratora) współpracowałam od 2015-2017 (przerwa na ciążę i macierzyński). We wrześniu 2019 wróciłam. I nigdy nie spotkałam się że złym traktowaniem ze strony szefostwa!! Jeśli się robi to, co należy do obowiązków i ma się poukładany zespół, to nikt się czepiać nie będzie :) Bo do pracy przychodzi się pracować ;)

@Gosia

A ja się spotkałam ze złym traktowaniem i bardzo wulgarnym zachowaniem Daniela .to są chytrzy ludzie poprostu,którzy w swoim prowadzeniu interesu nie przestrzegają podstawowych zasad prawa pracy i płacy.dziwie się,że firmy ,których marki podnajmują pozwalają im wciąż na to. To są również śmieszni ludzie ,którzy na stanowisko regionalnego to niedługo chyba gimnazjalistów zatrudnia,bo osoby,które obecnie sprawują te stanowiska to młode siksy ,które nijak nie ogarniają i nie mają żadnych predyspozycji do tego.ale to jest zrozumiałe,bo osoba doświadczona na takim stanowisku będzie oczekiwać dobrego wynagrodzenia,benefitow i dobrej umowy o pracę-ile netto tyle brutto,co u paradowskich kompletnie nie wchodzi w grę,bo u nich na umowę o pracę czeka się w kolejce-doslownie. Firma porażka,uwierzcie,że są inne dobre miejsca pracy,gdzie nie trzeba się chandryczyc z nimi o każda złotówkę z wypłaty i o każda złotówkę na płyn do szyb lub ręcznik do umycia przymierzalni.

Gosia
@Pracowałam u nich

Cóż, niektórzy się "szarpią", a inni potrafią dogadać ;) powodzenia życzę :)

@Gosia

Tak,jasne, dogadać...na ich warunkach.nie masz czym umyć luster w przymierzalni,bo płyn się dawno skończył,a niemkozesz się doprosić o pieniądze na środki czystości,bo regionalna czeka na przelew od szef-idz kup za swoje,szef ci odda, oczywiście,jak się wreszcie zjawi z wypłatą.co to wogole jest? Jakim prawem ja mam kupować cokolwiek za swoje pieniądze,na które też czekam końcem miesiąca?zresztą to nieważne,mogę mieć pełny portfel,bo ich za....obowiązkiem jest dostarczenie pracownikom narzędzi do pracy.jakim prawem ja się mam"dogadywać" w jakiejkolwiek sprawie wynikającej z relacji zatrudnienia? Dogadywanie na najniższa krajowa na umowie o prace-dotyczy tych,którzy ja szczęśliwie maja-reszta pieniędzy ekstra pod stołem.to absurd w dzisiejszych czasach! Zmądrzej dziewczyno,no są miejsca pracy,w których takie absurdy są nie do pomyślenia.wiesz o tym dobrze zapewne,tylko jakiś tobie jedynie znany powód i wątpliwa korzyść powodują,że jeszcze u nich siedzisz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w F.H. Marzanna II? Ktoś coś?

jasiu

Masakra!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Marzanna II - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

F.H. Marzanna II
2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 62b