F.H. Marzanna II

Rzeszów

F.H. Marzanna II

Opinie o F.H. Marzanna II

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Radek

Czy ta cisza na forum znaczy, że dobrze jest ?

Stella

To , że firma ma dużo placówek nie znaczy , że będzie płaciła za być może złą pracę!!

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w F.H. Marzanna II? Taka informacja będzie pomocna.

Cindyw
@Administrator 15.03.2018 08:49

Brak jakichkolwiek plusów

Cindy

Tutaj można Ciągłe pisać na ich temat tylko że to nic nie zmieni. (usunięte przez administratora) Najniższe stawki . Umowy na 200 zl brutto. Jeszcze oświadczenia ze godzin wypracowanych bylo 15. Kasa do ręki, czesto po 10. Ciągłe im coś nie pasuje. Zero tematu podwyżki bo jak komuś nie pasuje to niech się zwolni. (usunięte przez administratora) a maja 60 sklepów w Polsce.

Cezary

Czy tak dobrze sie tu pracuje, że przestaliście pisać?

Koleżanka

Nie mogę czytać co wypisuje "ja" przecież koleżanko dobrze wiesz jak było - a twoja poprzednia praca ? Jak możesz tak oczerniać ludzi. Mam nadzieję, że to twój ostatni taki numer.

ja

Bylan tam koerownikiem, otwarlam sklep w galeri z innymi 5 naieniakami tyralismy dzien i noc do 22 nie rzadko , przy wyplacie oczywiście do reki na umowie duze nizsze kwoty szkolenia? Smiech na sali... a na koniec zostałam oskarżona o kradzież na wniosek szefa bylam w areszcie 2 dni przeszukali mi dom szef zastraszal w mojej miejscowości lekarza nawet i burmistrza byl w tej chwili jesteśmy w sadzie pracy ... on ma kase adwokata ja sie nie poddam , uciekajcie i uwazajcie bo zrobi z was złoczyncow

Życzliwy
@ja 28.06.2017 17:43

Zamknęli za niewinność ??? Coś chyba zciemniasz

Rycerz Sprwiedliwości

Byłem kierownikiem w jednym z salonów gdzie właścicielami są Państwo Paradowscy. Tego się po prostu nie da opisać słowami jak jeden człowiek może postępować z drugim. Umowy śmieciowe, kasa do ręki, wymagania bardzo duże, a nawet jak się starasz to i tak nie jest dobrze, bo lalusiowaty regionalny zawsze się do czegoś przyczepi. Bardzo się cieszę, ze opuściłem to miejsce i wszystkich czytających przestrzegam przed praca w tej "firmie" !

Księżniczka
@Rycerz Sprwiedliwości 16.02.2017 10:18

Ten twój nick mówi sam za siebie nic dodać nic ująć - ha ha ha

xxxxxx

śmieciowe umowy, regionalna traktuje ludzi jak śmieci, wypłata do ręki, na umowie napisane całkiem coś innego, kierowniczka traktuje sprzedawców jak jej służących, krzyczy, wyzywa, non stop ktoś odchodzi - nikt na to nie zwraca uwagi...

byla pracownica
@xxxxxx 30.07.2016 13:56

To prawda,regionalna jest wredna,złośliwa,wbija szpile,nawet jak nie ma się o co czepic.straszna damę zgrywa i fachowca,podstarzala 40-ka,lepiej faceta niech sobie poszuka,to może jej ulzy.nie polecam pracy u tych ludzi,nie szanują swoich pracowników,marne grosze płacą.zrezygnowałam sama i nie żałuję,dla takich szefów nie warto ani dnia cokolwiek z siebie dawać.

żałosne

Firma, która łamie podstawowe zasady prawa pracy. Umowy zlecenie na kwotę 500 brutto, reszta wypłacana "pod stołem".

żałosne

W umowie zlecenie dla studentów nic złego nikt nie widzi, ale umowy na 500 zł brutto to już chyba coś innego.

dominika

sprzedawcy - umowa zlecenia zawsze ( praca dla studentów) zastepca kierownika, kierownik, dekorator - umowa o prace zawsze! Ludzie jesli wam zle to po co pracujecie....przeziez mozecie zatrudnic sie w tesco lidlu itp ( za pewne na umowe o prace i pensje 2 tys )

@dominika 01.04.2016 09:33

umowa o pracę dla zastępcy kierownika i dekoratora... to chyba o innej firmie mowa. Jak już umowa to na najniższą krajową, a reszta pod stołem. Do tego umowy dla doradców 500 zł brutto.

frania

Pracuję w tej firmie od 3 lat, jeszcze nie zdarzyło mi się abym miała problem z szefostwem badz kierownikami regionalnymi nawet jesli to była siostra czy kuzynka szefostwa. Negatywne opinie wystawiają osoby, które tak jak wspomniała wczesniejszka koleżanka są zwykłymi nierobami niestety :/ Zwrócisz uwagę to odrazu obraza a w najgorszym przypadku obsmarują Ci tyłek na forum. Najlepiej to przyjsc do pracy i przestać 8 h i tylko żeby takiej "gwiazdy" nie ruszać (żal)

remi

Jestem kierownikiem w jednym z salonów w tej firmie i widzę, ze im większe "nic" tym większe wymagania.Miałam właśnie tego typu pracownice i wierzcie mi że wiem co pisze.Dobrego pracownika każda firma stara sie zatrzymać za wszelką cenę a taki który pracuje miesiąc a ma tylko wymagania niech szuka sobie lepszej firmy.

zxx

Regionalny kierownik?? taaaak to siotra szefa..żal. regionalna i ją poznała to powiedziała że nawet nie dała by jejkasy

justin

umowy śmieciowe, śmieszne pieniądze, zapłacą Ci kilkaset zł za cały miesiąc tyrania i każą Ci się cieszyć, że masz pracę. Pieniądze oczywiście wypłacane są do ręki a nie na konto, żeby w razie czego nie było na nic dowodu. Ludzie, którzy tam pracują niemalże tańczą na uszach żeby szanowne szefostwo było zadowolone, ale i tak nie wiele to pomaga, a spróbuj upomnieć się o umowę to już po Twojej pracy. Kierownicy też przyjmowani są na 3 miesiące okresu próbnego a potem zwalniani a w najlepszym przypadku degradowani. Niestety nasze wspaniałe polskie prawo zezwala na takie traktowanie pracowników, ale jeżeli możesz to unikaj tej "firmy" jak ognia!!!

burna

bardzo drazniaca atmosfera plotek; kazdy salon franczyzobiorcy wie co sie dzieje w innych, a kierowniczki obgaduja pracownikow; strasznie infantylne i zalosne; nie polecam

Sprzedawca
@burna 01.05.2014 12:15

rowniez sie zwolnilam, nie znioslam tego, ze pracownicy zamiast przychodzic do pracy wola plotkowac z kierowniczka na czele

Zostaw opinię o F.H. Marzanna II - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Marzanna II