Centrum Informacji Medycznej TEL-MED

Poznań

Opinie o Centrum Informacji Medycznej TEL-MED

Zapewne na prośbę właścicieli usunięto negatywne komentarze. Nie dajcie się nabrać, ocena 3/6 mówi za siebie.. Wyzysk i stresująca atmosfera..

XXX

Widać, że negatywną opinię z kwietnia pisała osoba, która w zbyt wielu miejscach jeszcze nie pracowała i nie wie co to jest ciężka atmosfera. Atmosfera w tej firmie jest bardzo dobra. A pracodawcy dbają o integrację i dobre relacje wśród i z pracownikami. Człowiek przychodzi by dorobić na studia, a pracuje się tak dobrze, że zostaje na lata. Zdecydowanie polecam tę firmę.

Zostaw opinię o Centrum Informacji Medycznej TEL-MED - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Informacji Medycznej TEL-MED