Golden Service

Żukówo

Opinie o Golden Service

Paulina

Jestem bardzo zadowolona ze swoich pracodawców. Dzięki nim mam pracę. Są przemili, można się łatwo dogadać. Nie rozumiem Was dlaczego tak szybko źle oceniacie. Każdy ma prawo się zdenerwować lub czegoś wymagać. Ogólna ocena pozytywna.

magda

W końcu ktoś odważył się napisać. Ja osobiście dobrze się dogadywałam z Panami ale co do wypłat to ... szkoda słów. Nie wypłacają na czas albo rzeczywiście brakuje pieniędzy

Uwaga ludzie. Uważajcie na takie firmy jak ten golden. może i ładnie wszystko brzmi w warunkach pracy ale są to finansowi (usunięte przez moderatora) Nie płacą na czas albo brakuje połowę pieniędzy. Koordynatorzy z Warszawy są chamscy i złośliwi. Mają pretensję że nie ma się środków na kacie aby do nich dzwonić, Nie interesuje ich też że ktoś ma problemy zdrowotne i rodzinne. Złodzieje i darmozjady

Zostaw opinię o Golden Service - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Service