USA/ Kanada

Highland park

Opinie o USA/ Kanada

Nick Egerton

Uważajcie na pracę w Kanadyjskich rzezniach (szczególnie w Albercie i innych preriowych prowincjach -SK,Manitoba)rekrutują ludzi ,polaków z Ire i Anglii -płaca za bilety lotnicze itd.Warunki pracy są okropne 0 wiele gorsze niż w EU ,wiekszosc stafu w tych "obozach pracy" to filipiny ,afryka itp.Ludzi traktują jak bydło -pracy nie można zmienić bo pozwolenie jest wydane tylko na jednego pracodawce ,jedną firme -to nie EU ,w kanadzie tylko 10 dni urlopu masz i prawo pracy rodem z trzeciego Świata .

Zostaw opinię o USA/ Kanada - Highland park

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USA/ Kanada