TECHMATRANS Radom

Radom

Opinie o TECHMATRANS Radom

b. pracownik

Nie dziwi nic, że firma padła tam gdzie cham chamem pogania takie firmy tak kończą. U mistrza w pokoju wisi mapa Polska Rzeczpospolita Ludowa a zachowania ludzi niczym w PRL-u łącznie z prezesem. Gdzie głównym kapo jest niejaki zieliński cham nad chamy. A mistrzowie i prezes rodem z PRL-u. I już może dość tego pisania ponieważ szkoda słów.

piotr

firma żle zarządzana i rozkradziona do cna,padła w kwietniu 2010 roku.Niskie zarobki,bo najniższa krajowa.Syf i dziadostwo.

Zostaw opinię o TECHMATRANS Radom - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMATRANS Radom