KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Szczaniec

KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Opinie o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Weronika

@oszukany, rozumiem, że możesz mieć niemiłe doświadczenia z tą firmą, ale mimo wszystko prosiłabym o powstrzymywanie się od używania tego typu określeń. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i zależy mi na utrzymaniu porządku i zgodności z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was także współpracował z KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL?

oszukany

Jakie pomówienia ?? Zwykły oszust ,wyłudzacz i (usunięte przez administratora) który żeruje na łatwowierności braci myśliwskiej .Jeżeli jest to nie prawda proszę podać mnie do sądu o pomówienia,jestem do dyspozycji, ciekawe kto wygra? Bogusz Kozyra wie dobrze kim jestem,więc nie będzie miał problemu ze zlokalizowaniem mnie.Pozdrawiam wszystkich czytających ,jeszcze raz ostrzegam nie dajcie się naciągnąć oszustowi.

Weronika

Jak pracuje się w KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL? Czy na forum znajdą się osoby, które współpracowały bądź współpracują z tą firmą? Chciałabym także zwrócić uwagę osobom wypowiadającym się poniżej, że określenia, których używacie w stosunku do KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL mogą zostać odebrane jako pomówienie.

sprawa w sadzie

Witam, zamowione polowanie zostalo odwolane w przeddzien wyjazdu. Zaliczka opiewajaca na pol umowionej kwoty wciaz nie zwrocona. Klamstwa i zwodzenie od ponad pol roku. Sprawa oczywiscie w sadzie. zdecydowanie nie polecam i przestrzegam!!!

oszukany

Uwaga. Oszust!!!! Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich potencjalnych klientów biura polować CHASSPOL Bogusz Kozyra. W/w Pan miał zorganizować polowanie na głuszcze na Białorusi, pieniążki pozbierał dużo wcześniej (w sumie 15.000 zł) nie byliśmy ani na polowaniu, ani nie doczekaliśmy się na zwrot pieniędzy. Pan lawiruje, kłamie i cygani.Oczywiście sprawa jest już w sądzie .Chciałem przestrzec wszystkich przed złodziejskimi praktykami pana Kozyry. Nie dajcie się oszukać, tak jak niestety my daliśmy wyłudzić od siebie pieniądze. Darz Bór

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Wa

Jak aktualnie pracuje się w firmie? Mam nadzieję, że poprawiły się nastroje, inaczej pisalibyście o tym!!

Weronika

@Morsm, możesz powiedzieć coś więcej? Skąd wynika to niezadowolenie?

jnhjmk

@mors jak sadzisz, co wniósł tutaj twój komenatrz? całe nic. Co mi po tym, że stwierdziłeś, że jesteś neizadowolony. Jak masz do nich jakieś "ale", jakieś zarzutty, to po prostu uargumentuj, powiedz o co chodzi, albo podaj przykład sytuacji, a nie trzeba sie domyślać

Mors

Jestem bardzo bardzo niezadowolony!

czarek

szkoda @wilczek, że na forum tego biura piszesz o innym. Według mnie to trochę słabe. Ktoś, kto zna się na polowaniach, to wie, że Chasspol jest w porządku

goral

2 razy w Rosji raz nic nie strzeliłem ale było ok drugi raz pozyskalem to co w umowie teren wspaniały organizacja nie zła jak na Rosję nie było super ale jestem zadowolony i napewno bede korzystał dalej

kimi
@goral 01.01.2015 01:17

hej, ciekawi mnie czy to Chasspol przy obecnych obostrzeniach co do przepisow jakie weszły odnosnie polowań dalej działa na terenie naszego kraju ? od dłuższego czasu szukam jakiejś firmy która miałaby swoje usługi w tym temacie na dobrym poziomie , ale ciągle nie znalazłem swojego faworyta. dajcie info

stary

Bylem z nim na gluszcach ,przepiekne polowanie moge polecic

jork

no to może warto się zgłosić do tych instytucji z jakimś oficjalnym pismem. Może sami nie potrafią znaleźć problemu

Można prosić o opinię jakiegoś pracownika, a nie klienta? Bo ja bym wolał organizować te polowania, a na zwierzynie znam się jak mało kto! Nie wiecie, czy kogoś nie szukają, jak tam się dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

GRZES 318

Witam ja też byłem na polowaniu z biurem chasspol i mam inne zdanie

MARIK

jak na Rosje to dobrze.. strzelilem co mialem.. reszta moze byc..

KRAS

BYLEM NA 2 POLOWANIACH WSZYSTKO OK ,BZDURY WYZEJ

Dodaj opinie o biuro polowań chasspol - 66-225 Szczaniec. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL - Szczaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL