KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Szczaniec

KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Opinie o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL

Weronika

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL? Czy któraś z osób mogłaby przekazać rzetelne informacje na ten temat oraz czy ktoś może potwierdzić, że jest to firma jednoosobowa? Zachęcam do podzielenia się informacjami.

Wa

Jak aktualnie pracuje się w firmie? Mam nadzieję, że poprawiły się nastroje, inaczej pisalibyście o tym!!

Weronika

@Morsm, możesz powiedzieć coś więcej? Skąd wynika to niezadowolenie?

jnhjmk

@mors jak sadzisz, co wniósł tutaj twój komenatrz? całe nic. Co mi po tym, że stwierdziłeś, że jesteś neizadowolony. Jak masz do nich jakieś "ale", jakieś zarzutty, to po prostu uargumentuj, powiedz o co chodzi, albo podaj przykład sytuacji, a nie trzeba sie domyślać

Mors

Jestem bardzo bardzo niezadowolony!

czarek

szkoda @wilczek, że na forum tego biura piszesz o innym. Według mnie to trochę słabe. Ktoś, kto zna się na polowaniach, to wie, że Chasspol jest w porządku

goral

2 razy w Rosji raz nic nie strzeliłem ale było ok drugi raz pozyskalem to co w umowie teren wspaniały organizacja nie zła jak na Rosję nie było super ale jestem zadowolony i napewno bede korzystał dalej

kimi
@goral 01.01.2015 01:17

hej, ciekawi mnie czy to Chasspol przy obecnych obostrzeniach co do przepisow jakie weszły odnosnie polowań dalej działa na terenie naszego kraju ? od dłuższego czasu szukam jakiejś firmy która miałaby swoje usługi w tym temacie na dobrym poziomie , ale ciągle nie znalazłem swojego faworyta. dajcie info

stary

Bylem z nim na gluszcach ,przepiekne polowanie moge polecic

jork

no to może warto się zgłosić do tych instytucji z jakimś oficjalnym pismem. Może sami nie potrafią znaleźć problemu

Można prosić o opinię jakiegoś pracownika, a nie klienta? Bo ja bym wolał organizować te polowania, a na zwierzynie znam się jak mało kto! Nie wiecie, czy kogoś nie szukają, jak tam się dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

GRZES 318

Witam ja też byłem na polowaniu z biurem chasspol i mam inne zdanie

MARIK

jak na Rosje to dobrze.. strzelilem co mialem.. reszta moze byc..

KRAS

BYLEM NA 2 POLOWANIACH WSZYSTKO OK ,BZDURY WYZEJ

Dodaj opinie o biuro polowań chasspol - 66-225 Szczaniec. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL - Szczaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZYRA BOGUSZ BIURO POLOWAŃ CHASSPOL