Piekarnia Piotr Gwóźdź

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Piekarnia Piotr Gwóźdź

pracownica

korzystajac z wolnej chwili przed dwunastka w pracy odpowiem tak.....mam dziecko na wychowaniu dlatego tu jeszcze pracuje szukam innej pracy nie ukrywam......dziecko bedzie mi mowic pani po tylu godzinach pracy no i za marne pieniadze oczywiscie pracownico z dlugoletnim stazem hehe na kierowniczym stanowisku bo tylko oni pisza tu bzdety jaka to firma pozadna

pracownica z długoletnim stażem :)

Dobrze by było jakby każdy patrzył na siebie a później oceniał innych !!!!!!!!!! no właśnie jeżeli masz tak żle to droga wolna !!!! ja pracuję też z Ukrainkami i osobiście są one bardzo czyste i zadbane ! nikt tu nie zapie....a bo nikt nikogo nie zmusza wszyscy mamy zapłacone za nadgodziny i nie opowiadaj takich oszczerstw bo mogą dojść do tego kim jesteś i będziesz miała nie przyjemności za te oszczerstwa !!!! a jak chcesz pracę leżącą to wiesz gdzie taką możesz znaleźć .

pracownica

no wlasnie polki tez nie maja higieny osobistej....co do ukrainek to brudasy i tele widze to codziennie..............jak firma bedzie w potrzebie to za darmo tez bedziesz zapierdalac na okraglo hehe nie badz smieszna

hg
użytkownik zarejestrowany

@ Nowy - zalezy gdzie pracujesz - wiadomo, że na sklepei w godzinach dzienych, ale w samej piekarni to w godzinach nocnych, bo przeciez z rana muszą dowieść świeże pieczywo, to logiczne :) a czy Piekarnia Piotra Gwóździa poszukuje może osób chętnych do pracy?

Nowy

Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach o dniach pracuje się na cukiernictwie?? Po opiniach tutaj wątpię w uczciwość ogłoszenia: 2700 brutto za etat umowa o pracę jednozmianowa bez zmian w dni wolne.

abcd

He He. U Gwoździa wielka feta 14.08 kto jedzie lizać dupę PANI DYREKTOR i Koordynatorką-będzie premia.

Piekarz

teraz to firma celuje w ukraincow ;) widocznie piekarze poznali sie na tej firmie i kadrze kierowniczej... Prosze by zaden szanujacy swoje umiejetnosci piekarz nie zatrudnial sie w tej firmie(szkoda zdrowia i czasu) 7 dni w tyg. za 2100zl

Zadowolony

Witam!Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat sklepów" Piekarnia Gwóźdż" bo ponoć po to jest ten profil.Jestem pod wielkim wrażeniem jak zostałem dziś obsłużony w jednym ze sklepów w Głogowie mieszczących się w centrum miasta-pełen profesjonalizm bardzo miła obsługa doskonała wiedza na temat produktów i mnóstwo cierpliwości.Będę ta częstym klientem .POLECAM!!!!

Xxx

Wystarczy zapytać w sklepie o nr tel lub zadzwoń do siedziby tam na pewno podadzą

ona
@Xxx 20.03.2016, 21:58

Bardzo dziękuje za odpowiedz

ona

witam bardzo chciałabym dowiedziec sie kto jest koordynatorem sklepu w pniewach jak ma na imie i jak można skontaktowac sie z nią.Z góry dziękuje.

maja

Zgadzam sie w 100 % . Ja też pracuje w małym sklepiku i cieszę się z nadgodzin. Jak komuś nie pasuje to niech idzie do marketu zasuwac w święta i wszystkie niedziele. Nie doceniacie tego co macie.

Awa

Jestem ekspedientką na małym sklepiku gdzie niemam opcji premi więc cieszę się z nadgodzin. Jak wam tak źle to zapraszam do biedronki

Awa

Dobre ja się cieszę że można dorobić

job

nono
@job 09.02.2016, 09:01
Do ooo.A jak koordynatorka przywozi Ci kase za nadgodziny to wyciągasz po nią palce.Zastanów się po co się ośmieszasz.....

pewnie jedną z koordynatorek jesteś...zapomniałaś jak pacując jako ekspedientka też palce wyciągałaś???/ często pewnie był to palec wskazujący sądząc po awansie hehehe teraz nie musisz bo za lizanie i kablowanie dodatki masz ( z pewnością ) cała prawda w tym co pisze ooo 100% prawdy w wypowiedzi OOO

Ja
@job 09.02.2016, 09:01

Jasne.Całe 50 zł . Nawet deputat na bułki zabrali.

ooo

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i osobiście nie polecam. Pełno papierkowej roboty, trzeba podpisywać FAŁSZYWE grafiki bo jak nie to cie zwolnią. Pracujesz 12 godzin a musisz podpisać że byłaś w pracy 8 godzin. Jak już dostajesz premie to kwota zostaje zakryta palcem przez koordynatorkę! NIECH KTOŚ W KOŃCU SIĘ PRZYJRZY TEJ FIRMIE!!!!

pgopwl

gggggggggggggggggggggggg
@pgopwl 17.12.2015, 09:18
TOTALNY MOBING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZY KTOS TO WIDZI GDZIE JEST INSPEKCJA PR.????????????/...

praca stabilna ,,zarobki jak wszedzie.... atmosfera napieta ciągle!!!!! i to jest bardzo duzy problem

Rozbawiona

Ola kochanie już dawno się zwolniłam :)

fo

kto jest nieprzyjemny?

YYY
@fo 02.12.2015, 18:38
kto jest nieprzyjemny?

Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc żę Szef wspiera zaufanych pracowników,chyba masz na myśli Panią Dyrektor,bo ją napewno wspiera osobiście...przecież to ona w 90% zarządza firmą a szef o większości problemów nie wie! Gdy firma była mała pracowało się naprawdę dobrze odkąd została zatrudniona pani menager a później pani dyrektor to we firmie jest nie do wytrzymania!!! I macie rację że ekspedientki to mają więcej biurokracji w wypełnianiu papierków niż pracy za ladą,i to za marne grosze... Z tego co wiem to Gwóźdż miał już nie jedną sprawę o niesprawiedliwe zwolnienia i mobbing i je przegrał!

Ktoś

Nie zgadzam sie z opiniami ze warunki sa okropne, sama wiem ze szef stara sie wspierać zaufanych pracownikow, niech ci co zawalają robotę i nie potrafią zrobić tego co sie od nich wymaga nie dziwią sie ze zostają skrytykowani, wprawdzie w firmie pracuje pare nieprzyjemnych osób ale jest naprawdę wiele wiele pracownikow którzy pracują tu od dekady i dłużej i sa bardzo z pracy oraz płacy zadowoloni

takjesttam
@Ktoś 01.12.2015, 15:30

co za bzdury tu piszesz!!!!??? " szef stara się wspierać ZAUFANYCH pracowników" ciekawe kto do nich należy, bo z pewnością nie ekspedientki!!!!!!!!! Jeszcze nikt z płacy nie był tu zadowolony!!! z pracy też nie!!! tyle tylko że ludzie mają różne sytuacje no i gdzieś pracować trzeba... A KTO MĄDRZEJSZY to i tak długo w tej firmie nie "zabawi"

Rozbawiona
@Ktoś 01.12.2015, 15:30

Ha ha dobre, zadowoleni z pracy i płacy....chyba tylko i wyłącznie ekspedientki pracujące tam od dekady ale za to wy uczone panie sklepowe, które tylko i wyłącznie potrafią liczyć bułeczki dosłownie,

abc

Oj święta racja.Pani dyrektor wie wszystko o sklepach tylko z relacji Pani K.. i J...A one wiedzą wszystko i nic nie wiedzą odbębniaja swoją wizytę na sklepie głuche na problemy pracownic i znikają niczym kamfora.

Xmen

Pani dyrektor niech w koncu przejrzy na oczy i weznie sie za te dwie najmadrzejsze panie ktore stosuja jawny mobing

gugol

widzę że naprawdę tej firmie żle się dzieję pozdrawiam tych którzy tam wytrzymują szczególności tego co najbardziej wie a nic nie potrafi

klient

Witam, kiedys robilam w punkcie na Aleji zakupy przed praca. Na zewnatrz stoi ladny potykacz z hasłem: Torty na porcję!!! Weszłam z synkiem ponieważ miał urodziny a że odprowadzałam go do opiekunki chciałam kupić 1/3 torta dla nich dwojga przytoczę słowa pani Sabiny: NA PORCJĘ TORTÓW DZISIAJ NIE MA, NIECH PANIE WEZMIE TO CIASTO BYŁA TO PIJANA BEZA. Powiedziałam że to dla dziecka to ona zaoferowała kupno całego tortu. ://// skandal.... a jesli jako klient mialabym wyrazic opinie odnosnie produktow, to bulki szybko robia sie twarde, suche, kazda jedna drozdzowka pokryta ogromna iloscia lukru (jakby cos chcieli ukryc), ciasta i torty dobre, ale inne wyroby cukiernicze - sama margaryna a nie bita smietana... no i ceny tez nie sa rewelacyjne...

ktoś

Dokładnie tak jak piszesz 100% prawdy w tym

Zniesmaczony

Zgadza się, praca dla desperatów, sobota, niedziela za najniższą z najniższych tylko półgłówki mogą zgadzać ie na taki terror.

ja ....

PRACA --WYZYSK CAŁKOWITY ,, LUDZI ZMIENIA SIE JAK REKAWICZKI...CZAS UKRAINY SIĘ ZACZĄŁ,,,,,PODPISUJE SIĘ NIEPRAWDE---,,, KASA DO DUPY !!!!!!!,,,, KIEROWNICTWO --DO BANI,,,SZEF NIEWIE NIC NA 100% te wszystkie pochwały to to kierownictwo pisze tylko krytyka jest prawdziwa

XXX

(usunięte przez administratora) Karma kiedyś cie dopadnie za donoszenie na innych,składanie nie prawdziwych doniesień.a pani dyrektor niech w końcu przyjrzy się pani sabince, bo w innym przypadku dowie się o wszystkim właściciel...

takjest

W tej firmie to tak jest: nie masz innego zdania niż koordynatorka to pracujesz,donosisz na współpracownice to pracujesz,skaczesz nad koordynatorką jak matka nad chorym dzieckiem to pracujesz,znasz kodeks pracy oraz swoje obowiązki a przede wszystkim SWOJE PRAWA to zrobi koordynatorka wszystko aby pozbyć się Ciebie z pracy.Praca w tej firmie w dwóch słowach to: GNIAZDO ŻMIJ

ja

Ja tez znam Pania Sabine C. faktycznie bardzo nie mila i leniwa osoba. Do rzadzenia pierwsza a do roboty ostatnia. Na dodatek rzeczy ktore donosi sa w wiekszosci wymyslone przez nia samą ...Wspólczuje tym ktorzy musza z nia pracowac....

sss

Niech się ciągnie S.C

@sss 01.09.2015, 17:22
Niech się ciągnie S.C

noboco
@Awa 01.09.2015, 21:54
Jeśli takie sytuacje maja miejsce, i koordynatorzy na to nie reagują zgłoście Państwo do głównego SZEFA może to pomoże...

Dostać się do samego szefa- marzenie hehe jest tam pewna pani która rządzi to ona zza biurka dyspozycje wydaje ma tez swoje koordynatorki (lizuski,myślące tylko o swojej d...e,udające miłe dla ekspedientek,przy tym fałszywe,zupełnie nie nadające się na te stanowiska osoby,no ale czego oczekiwać od " granatem od pługa oderwanych" haha) , sam szef pewnie 90% informacji nie otrzymuje,a może go to nie interesuje??? może dochody ważniejsze od ludzi który za marne grosze harują.............

XXX

Witam,miałam przyjemność charować w tej firmie w placówce w Głogowie na ulicy Aleji Wolności.Powiem szczerze że wyroby mają dobre,ale osoba(S.C.) która tam pracuje stwarza chorą atmosfere.Zachowuje się jak ,,kierowniczka,, a jest tylko zwykłym pracownikiem sklepu,ma układy z kordynatorami,powoduje że pracownicy nie wytrzymują psychicznie i się zwalniają.jest prowadzony MOBBING przez tą osobę,grożąc zwolnieniem,donosi na innych pracowników a sama jest nie miła i nie sympatyczna dla klijentów.wymaga od uczących pracowników rzeczy których sama nie robi.kierownictwo o tych rzeczach nawet nie ma pojęcia.a ludzie boją się odezwać bo boją się o posady.dziekuję i pozdrawiam donosicieli...

iwonka

Nie możesz się papieru doprosić ? Ha ha ha ... a może robisz źle zamówienie na chemię ... Co do płacy...mamy płacone od godz 05:00 a nie 06:00 a przychodząc do pracy nikt tego przed tobą nie ukrywał.... ich pracować do sklepu z ciuchami to pośpisz sobie do 10:00

jagódka
@iwonka 20.08.2015, 09:09

naucz się czytania ze zrozumieniem!!! jesli tak ciężko ci zrozumieć tekst czytany to spróbuj to zrobić kilka razy no i może załapiesz hehe mowa tu o opinii JÓZKA... w 100% zgadzam się z tym co Józek napisał/a

Józek

Wpisy pochlebne pisane przez osoby nadzorujące ..Ha ha. Teraz jak masa dziewczyn się pozwalniała bo dość miała ciężkiej pracy za gówniane pieniądze i nie ma kto pracować i trzeba na nowo uczyć to oczy się otworzyły. Głupiego papieru toaletowego nie można się doprosić a gdzie reszta ? ........ pracowała u Gwoździa. Dziękuję bardzo. Praca od godz.6.00 tylko ze trzeba być o 5-tej w sklepie bo towar przyjeżdża . Praca w soboty, praca w niedzielę i podpisujesz że się na to godzisz. Zapomnij o 50-tkach czy 100-tkach za nadgodziny. Premia raz na kwartał 50-100 zł - Rewelacja. Nadzorująca Pani Menager tylko gnoi wszystkich w koło i pewnie info o tym do dobre nie dociera do szefostwa. Jak skończy sie towar to zgnoi że za mało zamówiłaś . Jak zostaje to wąty że za dużo . A przewidzisz codziennie ? Nie ma szans. Premia za super utarg..Ha ha ....Marzenie. Jedyne co dobre ze na czas płacą . Nic poza tym .Więc jeśli chcecie harować za najniższą , wstawać o 4 tej i robić w niedziele i wekkendy to polecam.

maja

Tylko czasami na rozmowie osoba wydaje się fajna i nadaje się do tej pracy a później okazuje się nierobem, kt. nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do podłogi nie chwyci i z wielką łaską pracuje...nawet podstaw swoich obowiązków nie spełnia

majka

Zgadzam się z Twoim twierdzeniem Uzi, że "Wiele osób które są zatrudniane jeszcze nie dorosło do tego aby pracować" ale za odpowiedni dobór pracowników odpowiadają osoby, które przeprowadzają rekrutację.

maja

pracuję w tej piekarni prawie 4 lata i dupy nikomu nie liżę a jednak mnie nie zwolnili. może nie potraficie współpracować z innymi albo macie o sobie za duże mniemanie, że jesteście idealne.... trochę pokory...

maja

jak ktoś nie chce pracować to niech sobie znajdzie inną pracę a nie narzeka na wszystko. praca nie jest taka zła, dogadać zawsze się można. pozdrawiam koleżanki ze sklepów firmowych

użytkownik zarejestrowany

byłamtam

chyba nie wiesz jak praca w tej firmie wygląda.....nie tylko musisz umieć reszte wydać i towar przyjąć....musisz jeszcze być potulna jak baranek,przyjmowac wszystkie krytyczne uwagi bo jak nie to wyjazd ,nie jesteś lizusem ,nie pracujesz a jednak skomplikowana praca :-)

Magdalena

Witajcie. Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy w piekarni-cukierni Gwóźdź jako ekspedientka. Chciałabym sie dowiedzieć jak mniej więcej wygląda taka rozmowa?

Porażka

Praca u Gwoździa, gdyby nie 'kierowniczka', której wydawało się, że wszystkie rozumy pozjadała w każdej możliwej sprawie(wiadomo, o kogo chodzi), dzięki niej średnio co kilka miesięcy zwalniają się nowe dziewczyny, które nie dają rady wytrzymać obraźliwych docinek z jej strony w momencie, gdy wynikają sporne sytuacje, które są możliwe do załagodzenia. Ale cóż jak to mówią, w końcu przyjdzie kryska na matyska.

ula1857

Pracuje tu już dwa lata.Praca jest miła,koordynatorzy to normalni ludzie,szefostwo również. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.Premie są ale nic za darmo albo za pokazywanie fochów.Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Ulala
@ula1857 14.05.2015, 12:26

No to teraz wiem dlaczego jest spora rotacja na sklepach. Ekspedientki są tak zadowolone z oferowanych warunków, że chcą się dzielić swoim szczęściem z innymi potrzebującymi, dlatego odchodzą, aby zwolnić miejsce dla kolejnych szczęściarek :)

nonono
@ula1857 14.05.2015, 12:26

dwa lata pracujesz i szefostwo znasz?????????? dziwne,,,,, bo przecież szefostwo wcale nie kontaktuje się ze swymi pracownikami(ekspedientkami),więc nie pisz bzdur!!!!!!!!! pewnie któraś z "liżących" d... tu się wypowiedziała!! a swoją drogą to te premie legalnie wypłacane są? urząd skarbowy, zus o nich wiedzą????

Polecam cukiernie 7niebo , niby ta sama firma ale lepiej traktowani.

klient

rany, jaką macie rotacje na waszych sklepach! Co się człowiek przyzwyczai do nowej twarzy, to po kilku dniach już kolejna. Manager ma płacone od ilości nowo zatrudnianych pracowników, czy jak? To na pewno nie buduje Wam dobrej opinii jako pracodawcy.

ktoś

Praca w tej piekarni masakra, zero poszanowania pracowników, co by się nie działo to wina pracownika (zwroty duże , wina pracownika zwroty małe też źle i wina pracownika,za mały utarg to też wina pracownika)a pensja najniższa krajowa bo dodatek i premia to tylko w snach... Nie polecam pracy w tej firmie.

PGO
@ktoś 08.02.2015, 20:07

NO WLAŚNIE GDZIE ZNIKŁY POZOSTAŁE WPISY ,,,,????? TO NATO WYCHODZI ZE TO PRAWDA BYŁA

Anka
@PGO 08.03.2015, 17:14

Oj prawda,prawda. Jak nie jest się zdesperowanym to lepiej unikac tam pracy :-)

jagodzianka

dlaczego poginęła większość wpisów???? prawda zabolała???

buła

Na którego kierwnika tak patrzeć nie mozecie może jakieś inicjały?

Sławomir Impuls

nieprawdopodobne to co piszecie , czy zastanawialiście jaki to odniesie skutek ? Czego oczekujecie ? Wasze wpisy mają coś zmienić ? nie podoba Wam się ? wyjedźcie , zmięcie pracę , otoczenie , zróbcie konkurencję , cokolwiek , przestańcie narzekać i tyle , Szkoda życia i Czasu . Pozdrawiam Sławek Impula

K.A

Absolutnie to żadna praca marzeń i jedynie sposób na 'dorobienie'. Zapomnijcie, że nakarmicie rodzinę za te grosze. O atmosferze w pracy nie wspominając wiecznie wszystko źle. Pracowałam i nie zamierzam tam wracać

kazimierz wichura

Witajcie ponownie !w kazdej pracy sa plusy i minusy .a jaka jest atmosfera panuje to pracownicy ustalaja albo smieja sie i zartuja albo zaganiaja do kierownictwa i jest wtenczad nie mila atmosfera ale z tego co wiem to wszedzie tak samo wyglada a ogolnie to firma jest spoko a takiego szefa jakiego pisiada to nie jedna firma pozazdroscilaby

fizyczna

Czy wy ludzie nie macie co robić ? Skończcie te bzdury wypisywać ! Każdy niech patrzy na siebie a nie tylko potrafi komuś psuć opinie.Jeżeli tak wam źle w tej firmie to się zwolnijcie .

Zostaw opinię o Piekarnia Piotr Gwóźdź - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Piotr Gwóźdź