P.T.H. Nilpol

Szczecin

Opinie o P.T.H. Nilpol

gj.

no nie tak neidawno @janka bo to było grubo ponad rok temu, no ale faktycfznie poszukiwali :) i faktcyznie na chwilę obecną firma nie ma żadnych nowych ofert pracy, ale zaglądajcie na bieżąco, to sie może zmienić! kwestia czasu jak sądzę ..... ;-))

olo2307

Pracowałem w firmie Nilpol przez rok i było wszystko ok.Miałem umowę o pracę szkolenia BHP . Polecam tą FIRMĘ. Szefowa bardzo wyrozumiała jak potrzebowałem wolne na załatwienie jakiejś sprawy w tygodniu nigdy nie było z tym problemu. Gdybym nie musiał wyjechać to dalej bym tam pracował.

jurek

obiecują złote góry na rozmowie kwalifikacyjny np. że są uczciwymi ludźmi ! praca bez umowy bo kadrowa ma dużo innych zajęć , przez 2 tyg. nie można doprosić się umowy oraz zapomnij o wynagrodzeniu, NIE POLECAM ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o P.T.H. Nilpol - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.H. Nilpol