AGD Home Ciura, Wysokiński Sp.J.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o AGD Home Ciura, Wysokiński Sp.J.

życzliwy

Widze ze panowie maja dlugie rece i duze plecy. Systematycznie oglądam wpisy i widze jak sa kolejne "pozytywne " doklejane przez tzw prezesów. Kazdy kto tam pracował nie pochwali tego miejsca a tym bardziej kadry zarządzającej. Jak mozna upasc tak nisko i manipulować opiniami.

Marcin.G
@życzliwy 28.06.2017 08:06

Najlepsza firma na pólnoc od Łańcuta

Nick_znikl
@Marcin.G 12.11.2017 14:33
Najlepsza firma na pólnoc od Łańcuta

Jakim desperatem trzeba być żeby takie głupoty pisac. Każdy wie że jest wyzysk w tej firmie mimo nowego biura.

Alkoprezio

Tylko w desperacji brać. 3 prezesów na 3 handlowców więc robić nie ma komu. Dyrektor działu handlowego z kompleksem dyktatora. Wypłata przychodzi na czas tyle dobrego.

Walenrod

Idealny pracodawca. Super praca. Super warunki. Nowe biuro.Polecam

Lalaek

Warty polecenia sprzedawca i pracodawca.Polecam

Super pracodawca. Bardzo solidne i wyluzowane szefostwo. Warunki ok

agdowy

Nie wiem skąd nagle taki wysyp pozytywnych komentarzy ale to jakaś ściema bo nie pracuje tam ani żadna Marta ani Ewa. A praca jak praca: jak nie masz nic innego na oku to bierz i szukaj czegoś lepszego, nie ma jakiś super warunków ale też bez tragedii, jak wszędzie.

Mateusz

Jestem zadowolony z pracy. Super pracodawca.Polecam

Ewa

Bardzo dobry pracodawca. Praca w nowoczesnym biurze. Polecam pracę w AGDHome

Marta

Solidny pracodawca, nowe miejsce pracy , nowe biuro , płaca adekwatna do obowiązków.Polecam Marta

Yogi

Obecnie standardy firmy się nieco zmieniły i nie narzekam na pracę. Nowe biuro, nowa lokalizacja (bardzo nowoczesne ) .Zmieniło się także podejście właścicieli do pracowników.

Jerzy

Potwierdzam to co wcześniej zostało napisane, brak wsparcia ze strony zarządzających ze względu na ciągły brak w firmie dwóch osób zarządzających,(usunięte przez administratora)

Robert
@Jerzy 02.02.2017 14:50

Jerzy i to ci naprawdę przeszkadza w pracy i odbieraniu pensji? :) Szukają jeszcze ludzi ?

Zibi

Ja tam nie narzekam... 8 godz i do domu... nikt nikogo nie trzyma na sile... kto chce pracować-będzie pracował. Jak wszędzie są plusy i minusy. Pomieszczenie klimatyzowane,warunki pracy dobre. Firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie.

Jožin z bažin

Każdy miły na początku. Po kilku dniach wszystko się zmienia. Polecam każdemu kto lubi się narobić za najniższą krajową, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o AGD Home Ciura, Wysokiński Sp.J. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGD Home Ciura, Wysokiński Sp.J.