własna działalność

Podkarpacie

Opinie o własna działalność

gggggg

@psak no właśnie tym bardziej..przeciez wiadomo że jest to praca sezownowa wieć skąd takie ogłoszenie w listopadzie to nie wiem..może szukają ze sporym wyprzedzieniem

Czekamy na Wasze opinie o firmie własna działalność, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

bardzo pozytywnie, lubię pomagać ludziom, lubię sie z mini spotykać i widzieć efekty mojej pracy

Zostaw opinię o własna działalność - Podkarpacie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie własna działalność