EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA

Szczecin

Opinie o EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA

Rafał
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no nie jest to całkowicie prawda z tym brakiem możliwości awansu, jak dla mnie i według moich wiadomości to awanse oczywiście się zdarzają, jak chyba w każdej firmie, więc generalnie polecam próbować, nie ma nad czym się rozczulać chyba moi drodzy

?

obiecują złote góry a dostaniesz możesz sie domyśleć

JADWIGA

KATASTROFA firma. Zobacz ile ich zostało na dzien dzisiejszy. Dwóch handlowców TYLKO. Koleżanka uciekła na początku roku do konkurencji klejowej. Miała ich dość. Ciągłe braki w asortymencie. Zbierasz zamówienia o Szef ci mówi że zrealizują 25% zamówienia. Paranoja. Klienci mają bardzo bardzo złe zdanie o firmie. Serwis urządzeń - na bardzo słabym poziomie. Sam jestem ździwiona że oni jeszcze działają. Jak jesteś z branży handlowej lepiej szukaj innego pracodawcy niż aplikuj do nich

Zostaw opinię o EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA