Opinie o BJ Flexpartners B.V w Uden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BJ Flexpartners B.V. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BJ Flexpartners B.V na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJ Flexpartners B.V w Uden

Dziewczyny

Witam w domach jest brud i syf a pan [usunięte przez administratora] uwaza sie za niewiadomo kogo za Boga haha a tak naprawde dorabia sie na innych ludziach z poczatku tylko pieknie gada dla nas jest smieszny. Jezeli ktos mu sie nie spodoba wyrzuca go dajac godz na wyprowadzenie sie psujac ludziom opinie na firmach duzo klamie i robi przekrety jezeli chcesz z nim normalnie pogadac to stwierdza ze z niego glupka sie niezrobi no nie haha bo bardziej juz sie nie da osmiesza sam siebie. Takze zapraszamy do pana [usunięte przez administratora] i zyczymy sukcesow:)

witam wszystkich ktorzy pracowali w tej w firmie ,niestety większosc ma racje , tu nie jest tak łatwo,owszem mieszkanie w porządku lecz szacunku do ludzi nie ma , ludzie szukający pracy niewiedzą gdzie tak naprawde trafią ,wiele ludzi jedzie do pracy z ogloszen , dlatego potrzebna jest taka wlasnie opinia ludzi ktorzy juz pracowali gdyz stracą tylko swoje oszczednosci i czas ..ludzie sie zmieniają ,poniewaz albo nie pasują godziny a mialo być inaczej przynajmniej tak zapewniano, owszem znajomosc jezyka sie liczy , i prawo jazdy jak wszedzie ale co jesli to masz i umiesz sie dogadac i musisz za swoimi pieniedzmi czekac az 6 tygodni, przeciez kazdy ma jakies wydatki ja jestem zadowolony ze swej obecnej pracy i nie to ze ludzie nie mogą znalesc odpowiedniej pracy tylko posrednikow jest coraz wiecej ktorzy znalezli tanią sile roboczą ktora na nich bedzie robic tak tez jest tutaj .w pelni popieram wiekszosc tu ludzi ,pragniecie sie dorobic na nas polakach .uczcie sie jezyka to dacie sobie rade bez zadnej agencji.

Jacek

Ja tez takiego czegos nie lubie jak ktos podszywa sie za kogos albo jak sie nie przedstwia. Ja jestem tym kim pisze a wiec nie widze z tym problemu. Oczywiscie ze kazdy moze pisac opinie tylko niech ta opnia jest prawda a nie bajka wyssana z palca. Osoby ktore nie potrafia znalezc pracy tylko wypisuja i narzekaja na inne biura pracy jak nie zwsze wina lezy po tej stronie. Ja uwazam ze winna zawsze lezy po dwoch stronach. Ja nie narzekam jestem zadowolony z mojej pracy i z mojego biura posredniczego. A jak Wy nie to idzcie gdzie indziej Wasz wybor!

Hanys
@Jacek

Witam.Czy Ktoś zna panią Beate kordnatora dogłębnie. Pozdrowienia hanys

adam

wszystko to prawda , a skąd sie wziąl jakis jacek przeciez kogos takiego nie ma to zwykla sciema , beatko nie udaje ci sie ta sciema zastanow sie , kazdy ma prawo do wyrazania swych opini dla dobra tych ktorzy muszą podjąc prace za granicą jestem oburzony podszywaniem sie pod kogos kim nie jestes , ludzie nie dajcie sie oszukac >>

logo firmy KIEROWCA CE
Uden
GP Recruitment
logo firmy Pracownik magazynu (łóżka i materace)
Uden
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Jacek

Skad Ty mozesz wiedziech chlopie co ja mowilem Jak ja Cie wogole nie znam i nie chce wogole poznac!!! Wypisujesz jakies bajki i myslisz ze cos zdobedziesz przez to i ze ktos Ci uwierzy. Ale widzisz cos musi w tym byc tak tak sie oburzasz. Mnie jest tutaj dobrze w tej firmie dobrze platna, wyplaty co 4 tygodnie z mozliwoscia pobrania zaliczek znam jezyk mam doswiadczenie i prawo jazdy a wiec dla takich osob zawsze praca sie znajdzie i chodza do niej codziennie nie tak jak tych narzekajacych bez jezyka i doswiadczenia a jeszcze by chcieli miliony zarabiac jak ani szkoly nie ukonczyli.

W.

teraz mowisz ze nie miales problemow a czemu nie wspomniesz o tym jak bardzo chciales zjechac , bo wyplaty ci nie pasowaly i jak bardzo godziny ci nie pasowaly sam niewiesz co mowisz,pewnie boisz sie o swoje miejsce bo nigdzie wiecej nie dasz rady , kazdy ma prawo do wyrazania swojej opini w porownaniu do ciebie ja pisze prawde.

Lukasz

Ja nigdy nie mialem problemu z ta firma to ze nie ma naprzyklad w jakis dzine godzin to nie winna jest Pani [usunięte przez administratora] dla mnie jest to zrozumiale. Co niektorzy nie wiedza chyba co to jest Agencja Pracy i na czym ona polega. Madrzy tacy a jak Pani [usunięte przez administratora] mowi ze mozesz isc do pracy innej na ten dzien to rezygnuja ale narzekac to potem potrafia.

Wojciech

Agencja Pracy BJ Flexpartners B.V. poszukuje Panow od poniedzialku 03.10.2011 do pracy w rzezni przy wolowinie. Kandydaci z doswiadczeniem z nozem. Praca polega na krojeniu miesa wolowego na stole oraz odcinaniu miesa od kosci przy tasmie. Godziny pracy okolo 36-40 godzin tygodniowo. (witam panstwa ,idziesz do pracy znasz jezyk umiesz sie dogadac,pracujesz w zakladzie dobrze , ale nie ma godzin , pani beata mowi bedzie dobrze , za tydzien napewno bedzie dobrze , a tu co , siedzisz bo np.dzwonią z zakladu nie potrzebują , pani beata obiecuje ze wytsle cie na ten czas gdzie indziej ale jak przyjdzie co do czego to czekasz , i caly dzien wolny , wyplaty są co 6 tygodni tak jak napisali moi poprzednicy , wszystko sie zgadza, a ten caly robert i slawek to sama pani beata probuje sie obronic ale nie sluchajcie jej , nie tylko ja sie naciąlem lecz bardzo duzo osob , ludzie tam sie zmieniąja z tygodnia na tydzien nikt nie siedzi tam dluzej niz miesiąc a jesli juz wytrzymują tylko ci co im na niczym nie zalezy .tak naprawde agencja ta nie ma szacunku dla ludzi , przeciez to dzieki nam polakom wy tez zarabiacie .omijajcie te firme z daleka bo bedziecie siedziec w domu a za chatke i tak trzeba placic...

to co pisze tu jakis slawek i jakis robert to zupelna nieprawda ,tu nie chodzi o miejsce gdzie pracowalem bo wszedzie trzeba pracowac ale wlasnie o tę agencje , wyplaty są co 6 tygodni , zgadzam sie z tym co pisze anonim bo w moim przypadku bylo podobnie , oszukują na godzinach , jesli slawku ci tak dobrze ok ,ale ja nie mam najlepszych wspomnien i w pelni popieram anonima.

Robert

Ja pracuje tam od marca i jeszcze ani jednego dnia wolnego nie mialem. Przewaznie dla osob bez jezyka, szkoly i prawa jazdy bardzo ciezko znalezc jakas stala prace z godzinami przewaznie takie osoby sa przezucane na rozne miejsca albo osoby co im nigdzie nie dobrze i nie mozna wygodzic.

sam jestes [usunięte przez moderatora], albo lizesz [usunięte przez moderatora]pani [usunięte przez moderatora], jesli pracujesz za 5 euro to jest ok, pracowalem w tej firmie i wiem co tam jest grane , przyjmują tam malolatow , ktorzy kradną ,[usunięte przez moderatora] i piją tacy tam ludzie pracują jesli jestes jednym z nich to ci dobrze a jesli chodzi o wyplaty to są po 6 tygodniach poniewaz wyplatami zajmuje sie osobna firma wiec czekasz , owszem dawają zaliczki ale za wyplatą czekasz i nie wmawiaj mi ze masz tak super warunki skoro doskonale znam te warunki>>>>>>>>>

A gdzie pracowales? Ja pracuje od kwietnia i jeszcze nigdy nie bylo takiej sytuacji ze nie zdadzala mi sie wyplata albo ze za pozno zostala przelana na moje konto. To jest jedna z lepszych biur pracy.

krzyś

witam wszystkim odwiedzających tę strone , to co tu napisano to wszystko prawda ,firma miala przyniesc zyski tylko pani [usunięte przez moderatora] niewazne ze polacy mają jakies problemy ,masz pracowac za grosze aby ona mogla na was zarobic , wiele agencji oszukuje na godzinach i na wyplatach ale ta agencja przekracza wszelkie mozliwosci , wiele ludzi odeszlo od razu orientując sie jaka to praca bo siedzisz w domu i czekasz za pracą , bo nie ma godzin a ty siedzisz , a jesli juz idziesz to niewiesz ile godzin pracujesz/[usunięte przez moderatora]............................

to racja ,pani [usunięte przez moderatora]myslala ze utworzy firme i zgarnir kupe kasy z biednych polakow ,ale nikt nie jest taki glupi aby pracowac za grosze docencie w koncu naszą prace ,przestrzegam wszystkich zamierzających tam pracowac [usunięte przez moderatora] i tyle.......

Witam wszystkich zamierzających podjąc prace w tej agencji,Pani [usunięte przez moderatora] to oszustka ,chce sie dorobic na polakach , daje im smieszne pieniądze za bardzo ciezka prace ,obiecuje na początku góry ,pagóry a jak przyjdzie co do czego to zarobisz grosze ,i nic ci sie nie nalezy , wyplaty są po 6 tygodniach co juz zupelnie jest bezsensu bo wyplatami zajmuje sie jakas osobna firma , takze mowie wam uciekajcie od tej agencjii z daleka ....

Zostaw merytoryczną opinię o BJ Flexpartners B.V - Uden

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJ Flexpartners B.V?

Kandydaci do pracy w BJ Flexpartners B.V napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJ Flexpartners B.V