tesco marino

Wrocław

Opinie o tesco marino

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Troszkę po czasie, ale wpadłam się przywitać. Opinie przeczytałam i (niestety) z większością muszę się zgodzić, wszak sama odeszłam przez moją cudowną kierowniczkę AGD/ZTS/Chemia/Kosmetyki i jej (usunięte przez moderatora). Dziewczynki z mojego stoiska wiedzą o kim mowa. Bardzo podoba mi się pomysł prowadzenia takiego forum i myślę, że przeniesienie go na oficjalną stronę TESCO nie jest złą propozycją. Może wtedy zaczną traktować Was poważnie. Słyszałam jakie zmiany Kierownik PT na suchej, Kierownik DKZ na PT... Dobrze,że mnie to już nie dotyczy. Pozdrowionka :*

Zostaw opinię o tesco marino - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tesco marino