ARSANIT

Siemianowice Śląskie

Opinie o ARSANIT

SORY ROBI TAM 3 LUDZI SPOKO A RESZTA TO JUZ WIECIE

Witam !!!! Arsanit jak kozdo firma na poczatku obiecuje zlote gory a potem llipa !!! lecz po buntach i czestych skargach pracownikow , usunieto nie potrzebnych ludzi !!! Jezeli ktos jest slsby psychicznie to niech nie idzie pracowac do Arsanitu , tam tylko przetrwaja najsilniejsi umyslowo a nie fizycznie !!!!! jezeli chodzi o finanse to tak zwano grupa \" STARYCH PRACOWNIKOW \" mo wszystko na czas a nowy musi sie dostosowac do ich regol . TAM ROBI DWOCH NAJBARDZIEJ NIEPRZEWIDYWALNYCH LUDZI I TO ONI SA NAJWIEKSZA PODPORA TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANONIM

WITAM , PRACUJE W ARSANICIE I ZAŁUJE PONIEWAŻ FRMA NIE WARTA ZAINTERESOWANIA, PŁACA KIEPSKA , OBIECUUJA BÓG WIE CO A POTEM TAK NIC Z TEGO NIE MA. ALE MAM NADZIEJE W NAJBLIZSZYM CZASIE ZMIENIE ROBOTE I UWOLNIE SIE OD NICH. OMIJACIE TE FIRME ZDALEKA.

Zostaw opinię o ARSANIT - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARSANIT