Tesco

Uk

Opinie o Tesco

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .NIe podobało mi się to że nie otrzymałem ostatniej wypłaty. Pracowałem pół roku. 6 października ubiegłego roku przyjechałem do kraju na urlop który trwał do dnia 31 października. Tego dnia miałem przyjść pierwszy dzień po urlopie na nockę do pracy. Tegoż samego dnia był termin wypłaty, wypłata zawsze wpływała o godzinie 4.00 rano na konto. Nie otrzymałem wypłaty. I nie wróciłem do pracy po urlopie. Wypłaty za ostatni miesiąc nie otrzymałem do dnia dzisiejszego.

Zostaw opinię o Tesco - Uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco