HYMAR Zakład Remontowo-Naprawczy Sp. z o.o.

Radlin

Opinie o HYMAR Zakład Remontowo-Naprawczy Sp. z o.o.

qwerty

Istna patologia. Stasiak: niby wice, a jednak jak pierdnie tak niby szefowa skacze. Do tego alkoholik i złodziej. Sobik: tchórz i złodziej. Lazarowa: pseudoprezes bez rzetelnej wiedzy. Bierze kasę póki jeszcze może. Odradzam komukolwiek interesowanie się tym burdelem.

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie HYMAR Zakład Remontowo-Naprawczy Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o HYMAR Zakład Remontowo-Naprawczy Sp. z o.o. - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYMAR Zakład Remontowo-Naprawczy Sp. z o.o.