Womar Wojciech Mańczyk

NIP: 6422613395 REGON: 240968129

Womar Wojciech Mańczyk

Opinie o Womar Wojciech Mańczyk

Herbert

Kradnie inwestorowi co popadanie, co wpadnie w oko, rusztowania, klamki, drzewo opałowe nawet krzesło. Kombinuje jak oszukać inwestora, nie chce wystawiać faktur.

Aga80

Firma Womar z Rybnika wykonała u mnie tynki cem-wap. oraz pianowanie poddasza. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Tynki zrobione szybko i bardzo rzetelnie, a izolacje poddasza wykonali w jeden dzień. Ceny również jak dla mnie atrakcyjne. Firma godna polecenia

Zostaw opinię o Womar Wojciech Mańczyk - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Womar Wojciech Mańczyk