Grawer Polska

Poznań

Opinie o Grawer Polska

Kks

Pracowałem na dziale montażu wiara ogolnie spoko(usunięte przez administratora)!ogolnie nie polecam

Dominika

@Kickjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Kick

Oho! Kolejny raz niewygodne komentarze usunięte. Jeśli macie rozum i godność człowieka to nie idźcie do tej firmy.

Dominika

@Magdaw jakim dziale pracowałaś? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Grawer Polska oraz jak jako nowy pracownik byłaś wdrażana do pracy na nowym stanowisku? Co było powodem tego, że pracowałaś w firmie tak krótko?

Magda

Pracowałam tam bardzo krótko. Pan Włoch sprawia wrażenie kompetentnego i konkretnego człowieka, ale to tylko wrażenie. Bez pytania przechodzi na "ty", krytykuje pracowników w obecności innych, a przecież można to zrobić na osobności. Źle wypowiada się o byłych pracownikach. To nie są cechy dobrego przełożonego. Pracownicy (szczególnie ci bardzo młodzi) w jego obecności sprawiają wrażenie zdenerwowanych.

Nieświadomy

Chciałem złożyć podanie, ale po tym co przeczytałem wybieram kasę w biedronce.

A

Widocznie pracowali w kilku to wiedzą, może mają doświadczenie

Rarytas

hmmm no ciekawe ;) to skąd wiecie ze tak jest w agencjach? :)

Juras

jeśli firma rekrutuje przez agencje pracy to jak ma być widać?? :)

Szczypior

tak? a to nieprawda że wielu ludzi ma dość pracy w Grawerze za słabe pieniądze?????

ktoś

ja napisze tylko tyle "KARMA WRACA"

szkodaZachodu

Z tego, co pamietam, żaden z usuniętych komentarzy nie był, ani wulgarny, ani rażąco łamiący regulamin... Większość poprostu, ostrzega innych, przed podjęciem w tej firmie pracy. Gdyby zamieszczane, tu opinie musiały by, być tylko pozytywne, nie znaleźlibyśmy tu, ani jednej.

ktoś

Absolutnie się zgadzam w milionach procentów!!!! Bardzo dużo osób ma bardzo dużo do powiedzenia, ale się boją, albo zwyczajnie tą firmę olali - i tak najlepiej, ale są inni ludzie, kolejni uczciwi, pracowici, naiwni, jak wszyscy nowi i cała góra nietykalna.... brak słów!!!!

Ja

Brak opinii jest złą opinią!

Zostaw opinię o Grawer Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grawer Polska