Opinie o Fiolet PDK w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fiolet PDK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiolet PDK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiolet PDK w Wrocław

zaq Nowy wpis

no tak, ale dla mnie zmienianie, szczególnie częste, zmiany nazwy firmy.. to podejrzana sprawa. Zastanawiam się jak Fiolet obecnie działa i czy poza nazwą cokolwiek się u nich zmieniło, głównie na lepsze.

gosc Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Obecnie firma nazywa się Idea Expert alke nie ma tam już żadnych expertów a jedynie zbieranina osób, któe nie mogą znaleźć pracy w innych firmach bankowych. Od kiedy [usunięte przez moderatora] został prezesem firma stacza się po równi pochyłejk w przepaść. Kwestia czasu hak ogłosi upadłość

gosc - 2010-10-07 18:39:40 do koncego tego roku 550 osob zwolnionych.....nie polecam,jest beznadziejnie zwalniaja i pozbywaja sie niewygodnych elementow niewazne masz obroty lub nie jak im sie nie podobasz to i tak wylecisz zeby bylo smiesznie kierowniczka smieje sie z toba i zartuje o godzinie 14 a o 15 tego samego dnia daje ci przez inna osobe wypowiedzenie ,kompletna zenada nie wiem kto wybiera taka kadre kierownicza gdzie kierownik nie potrafi ci w twarz powiedziec ze cie zwalnia tylko uzywa do tego innej kukielki z ta firma nie chce miec nigdy wiecej do czynienia nie tylko jesli chodzi o prace ale tez o produkty jakie sprzedaja ,ktore sa beznadziejne i drogie wiec jesli czujesz ze w tej firmie ktos pod toba dolki kopie to od razu bierz nogi za pas ,niech cie nie zwioda usmiechy falszywych i zepsutych kierowniczek i kolezanek ktore wbija ci noz wplecy jak tylko spuscisz wzrok ... sama prawda!

gosc Nowy wpis

do koncego tego roku 550 osob zwolnionych.....nie polecam,jest beznadziejnie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fiolet PDK? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Zgadzam si�?? z powy�?�¼szymi opiniami. Biedna podstawa 1300 brutto, brak rekompensaty za delegacje- firma potrafi wys�??a�?? na zast�??pstwo na 3 tygodnie do miasta oddalonego o 60 km, oszcz�??dzanie na �??rodkach czysto�??ci - pracownik musi sobie sam zakupi�??, problem z jednym dniem urlopu- bo sprzeda�?�¼ za ma�??a o L4 nie wspominaj�??c. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

xyz

Po pierwsze nie wiem czy warto zaczynać pracę skoro do końca roku planowane są zwolnienia w ramach grupówek. Po drugie przyznawalność jest na bardzo niskim poziomie więc jeśli ktoś chce tyrać od rana do nocy za marna podstawę w wysokości 1200 netto to polecam. Limit na paliwo bardzo niski, środki na telefon również marne - na 100% będziecie musieli dokładać z własnej kieszeni. Fakt przed kryzysem w Fiolecie dało się zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie /dla zwykłego doradcy/ ale te czasy już minęły i polityka firmy również się zmieniła.

kat

a skad macie taki informacje mi wlasnie tam zaproponowali prace 1600brutto samochod firmowy komorke i laptopa wiec nie wiem bo po tym co przeczytalam to zaczynam sie zastanawiac dajcie znac na koma [usunięte przez moderatora]

jas

Jest gorzej niż widać z zewnątrz. Doradcy proponują oferty banków, które dobrze płacą za pośrednictwo. Przestrzegam wszystkich pośredników z nimi działających, płacą za pośrednictwo do czasu. Jak nie chcą zapłacić to są w stanie zadzwonić do Waszego klienta i powiedzieć jaką fakturę wystawił pośrednik z skierowanie klienta do Fiolet PDK - żenada.

OPINIODAWCA

OGOLNIE OD ZEWNATRZ FIRMA JEST W PORZADKU ALE : -UTRUDNIAJA OTRZYMANIE NAWET JEDNEGO DNIA URLOPU ZASLANIAJAC SIE BRAKIEM NP. SPRZEDAZY -NISKA PODSTAWA 1350 BRUTTO(doradcy klienta) -NIE ZWRACAJA PIENIEDZY ZA DOJAZDY ,DELEGACJE, ZASTEPSTWA -ODTRACAJA PREMIE ZA SZKODOWOSC KREDYTOW PO SPRZEDAZY BEZ ZADNEJ PODSTAWY PRAWNEJ -NIE LUBIA KIEDY PRACOWNIK JEST NA L4 (ZWOLNIENIA) -TNA KOSZTY DO TEGO STOPNIA ZE NIE KUPUJA SRODKOW CZYSTOSCI DO SWOICH PLACOWEK , PAPIERU TOALETOWEGO ,PLYNU DO PODLOG CZY DO SZYB

Zostaw merytoryczną opinię o Fiolet PDK - Wrocław

Fiolet PDK